nasiona marihuany

Najmocniejsza odmiana

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sed

Guest
Jaka waszym zdaniem jest najmocniejsza odmiana oczywiście pod względem narkotycznym?
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
white russian, train wreck, sudden death, sour diesel - kolejnosc przypadkowa, niewiem moze sa mocniejsze, ale ja slyszalem o tych
 
S

Sed

Guest
Ja sądze że Ak-48 i Afgan Afgana paliłem osobiście i oooooo co to sie działo a o Ak-48
słyszałem że to niezły mózgo*** :mrgreen:
 
R

Rider

Guest
palilem dwa rodzaje Afganu
- pod postacia "jasnego" haszu [ponoc jakosc haszu poznaje sie po zabarwieniu im jasnieszy tym lepszy]
-Czarny Afgan - to chyba byla plasta albo hasz niewiem
dobre palonko ale jak jusz pisalem najlepsze jakie mialem to K2
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Sour diesel i White Russian... slyszalem o tym duzo. Podobno ostre mozgo***y. Oczywiscie nasiona drogie... ponad 300zl.
 
S

Sed

Guest
Predazzo napisał:
palilem dwa rodzaje Afganu
- pod postacia "jasnego" haszu [ponoc jakosc haszu poznaje sie po zabarwieniu im jasnieszy tym lepszy]
-Czarny Afgan - to chyba byla plasta albo hasz niewiem

Tu nie chodzi o hasz tylko o sprzęt rok temu mój kumpel hodował Afgana i po udanych zbiorach dał nam gram na wypróbowanie spaliliśmy przoda we 4 i tak sie zbuchalismy że przez dwie godziny nie wiedziałem gdzie jestem po za tym palenie bardzo wydajne z jednego przoda było 15 machów :twisted: a ziarenka miał Nirvany

Ps.Właśnie wypiłem kakałko na 7 liściach ciekawe czy mnie troche weżmie :mrgreen:
 
R

Rider

Guest
Sed napisał:
Tu nie chodzi o hasz tylko o sprzęt
no a co hasz to nie sprzet? :D domyslam sie ze chodzi ci o samo zielsko bez obrupki i tuningu... a wiesz ze palenie przybiera na sile jak zrobimy z niego haszyk...

[ Dodano: 2005-11-24, 17:25 ]
Sed napisał:
Ps.Właśnie wypiłem kakałko na 7 liściach ciekawe czy mnie troche weżmie
stary lec szybko gdzies na pogotowie na detoksykacje bo przedawkowales :mrgreen:
 
S

Sed

Guest
Predazzo napisał:
stary lec szybko gdzies na pogotowie na detoksykacje bo przedawkowales

Ty se jaja robisz czy serio gadasz minęly już 42 minuty i narazie nic :alien:

[ Dodano: 2005-11-24, 17:52 ]
Predazzo napisał:
muwie serio pozostalo Ci 15 zycia, teraz jedynym dla ciebie ratunkiem jest pozadne wiaderko

Bardzo śmieszne ale mi stracha napędiłeś :mrgreen: :mrgreen:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Sed napisał:
Ps.Właśnie wypiłem kakałko na 7 liściach ciekawe czy mnie troche weżmie

Nie wezmie :p Makumbe robi sie z calych krzakow a nie z kilku listkow. Ludzie daja wszystkie swoje meskie krzaki daja dwa litry mleka i pol kostki masla i im wychodzi gdzies 2 szklaneczki. Tobie chyba naparsteczek musial wyjsc.

PS. Njapierw wszystko sie kroi na drobne kawalki... wiem z wlasnego doswiadczenia. Z calej rosliny nie wyciagnie dobrze THC.
 
S

Sed

Guest
No ja dałem 8l isci chba szklanke wod i na tym mleko zagotowałem

[ Dodano: 2005-12-01, 22:44 ]
oj szklanke mleka na tym zagotowałem no i faktycznie nic moglem to spalic to bym sie chocież ujarał :evil:
 
P

paco134

Guest
Najmocniejszy towar z jakim sie spotkałem to był hasz Old specjal zakupiony w Amsterdamie . W paczce za 25 guli ( to było z 10 lat temu ) dostałem 0.3 grama palenia . Dobrego skunka było w takiej paczce około 2,5 grama !!! Także to mnie zastanowiło i wpłynęło na mój wybór . Hasz miał konsystencje plasteliny i był prawie biały . Szukając taniego noclegu znalazłem w małej uliczce na redlajcie sklep z fajami gdzie zakupiłem za***istą faje . Z takim ekwipunkiem ulokowałem się w miłym hoteliku , usiadłem na łóżku , złapałem bucha i .....................................................obudziłem się sześć godzin pużniej . Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół