nasiona marihuany

Najmocniejsze odmiany out

Wyszukiwarka Forumowa:

OgYg

New member
Rejestracja
Lut 15, 2017
Postów
3
Buchów
0
Witam, planuje wystartowac z moim pierwszym outdoorem. Mam do was pytanie jakie odmiany polecilibyscie mi jezeli chodzi o moc? Planuje zasadzic kilka sezonów/pafów i jakies auto. Proszę o polecenie kilku odmianek sezonowych/paf jak i automaty.
Z góry przepraszam za x wątek ale tyle sie juz naczytalem, ze zwariowalem.
 
C

Convictus

Guest
To poczytaj więcej żeby Ci się wiedza uporządkowała. Biorąc pod uwagę, że w tym roku pogoda może być taka jak w ubiegłym to zainteresowałbym się tylko pestkami grzesia. Miałem też red purpsa, fajna odmiana ale jak będzie taka pogoda jak 2k17 to z red purpsa miałbyś bobki jak ołówek.
 

Kuszman

Active member
Rejestracja
Paź 13, 2015
Postów
34
Buchów
1
Z sezonówek spokojnie możesz uderzyć w Passion #1 i Northern Passion 2.0 a z automatów Moby Dick XXL Auto i bedziesz Pan zadowolony :D
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Polecam hindu kush x diesel berry. Jeśli zetniesz na bursztynowych trichomach, to moc będzie z tobą :spalony:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jeśli ktoś utożsamia moc z totalnym wlepieniem w kanapę to na pewno :D Aczkolwiek HK x DB to zdecydowanie jedna z najmocniejszych odmian jakie miałem na out. Cięta na mlecznych trichomach z lekkim dodatkiem przeźroczystych też była pełna mocy i przy okazji nie zamulała tak. Ogólnie bursztynowe trichomy = degradacja THC i coraz większa ilość CBN które muli. Ja się oduczyłem przetrzymywać nie potrzebnie krzaki i działanie jest dużo lepsze i nie męczy tak.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Popieram Śmieszka co do mocy HkxDb. Bardzo zacna jak na outowe palenie. Sam mogę polecić green poison fv bo swoją też moc ma. A krzoki cięte na bursztynach to się na sen nadają, bo nawet filmu do końca nie obejrzysz tylko przytniesz komara.
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Zgadzam się z Wami, aczkolwiek trochę takiego palonka zawsze się przyda. Na przykład po nocnej zmianie w pracy
 

OgYg

New member
Rejestracja
Lut 15, 2017
Postów
3
Buchów
0
Dzieki za odpowiedzi. W poniedzialek mam zamiar zamowic jakies pestki. Postawie na hk x db. Co do tego green poison moglbys dodac cos wiecej? Kiedy dochodzi, jak sb radzi w naszym klimacie? Bo oprócz tych grzesiowych pestek chcialbym cos jeszcze wysadzic.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Jest to szybka odmiana na dworzu jakieś 7 tyg kwitnie - jak Grzesiowe półauto właśnie - połowa września powinna być gotowa. Jakichś wielkich plonów nie daje ale to już zależy od wielu czynników (średnio ciut ponad 200g z krzaka mi wyszło) ,za to nadrabia wyglądem i fajnym słodkim zapachem no i indyjkową mocą. Ja od spróbowania GP fv ze 3 sezony wstecz sadzę co roku i w tym też napewno zagości.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To GP o którym mowa ma oznaczenie FV-fast version. Jest też wersja zwykła i AF więc zwróć uwage co wrzucasz do koszyka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół