nasiona marihuany

najskuteczniejszy środek przeciw owadom i szkodnikom

Wyszukiwarka Forumowa:

Acodin

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2008
Postów
35
Buchów
0
Witam
Moją biedną roślinkę zaatakowały ostatnio szkodniki i inne dziadostwa. Zaczynając od mrówek (opinie podzielone co do ich szkodliwości) przez jakieś małe skacząco-latające owady wielkości ok. 1cm a wraz z nimi takie bardzo malutkie czarne owady które siedzą tylko (i pewnie zżerają) a kończąc na pająkach które sklejają swoją siecią liście. Nie wiem które dobre które złe ale chcę to kure**wo wytępić.
Tak więc jaki środek polecacie na ogólną masową egzekucję dla tego wszystkiego. Ktoś tam pisał, że spoko jest karate zeon.Będzię spoko ? Nie wpłynie jakoś negatywnie na smak i działanie MJ ? Jak szybko zwalcza dziadostwo ? 1 dzień, tydzień ?
 

Dziamdziak

Well-known member
Rejestracja
Gru 2, 2011
Postów
115
Buchów
0
Najlepszy jest napalm. Ewentualnie możesz je olać swoim moczem. Założyłeś temat bo Ci się nie chciało poczytać innych co piszą? Pierwsze z brzegu moczysz parę fajek w wodzie i tym roztworem pryskasz mj. Jak zaczniesz używać chemii to już nie będzie taka naturalna uprawa. I choćby nie wiem co było na opakowaniu napisane że jest super i biodegradowalny to nie możesz być pewny że jest tak na prawdę.
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół