nasiona marihuany

Nakrętki.........

Wyszukiwarka Forumowa:
N

nakes0

Guest
Siema

Proponuje zamieszczanie jakiegos typu wkrecania....

dla przykladu ja z kumplami, kiedys ustawiliscmy sie w kolo jeden byl w srodku spuszczal glowe w dol a reszta brzeczala tak jak np. winda- hehe fajne przezycie jak sie stoi w srodku kolka. Mi np. wydawalo sie ze jade jakas stara winda w kopalni i ze jest tam strasznie ciasno:D:D:D:D polecam sprubowania:D:D:D
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Nie walnij focha ale szkoda by mi było na coś takiego czasu ;] przynajmniej dla mnie to jest dziecinada POZDRO
 
G

Gruber

Guest
JA ZNAM WKRĘTKE Z CHEŁMEM (ALE DLA POCZĄTKUJĄCYCH) ZKŁADACIE NA GŁOWE CHEŁM I UDAJECIE ZE MÓWICIE ALE RUSZACIE TYLKO USTAMI ....FAZA JAK h*j POLEWY SĄ KONKRETNE ....POCZĄTKUJĄCY SIE WKRĘCAJĄ JAK h*j TYLKO TRZEBA TO ZROBIĆ DOBRZE ZYCZĘ POWODZENIA.....
 

mooss

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2006
Postów
156
Buchów
0
Pamietam jak dalismy jednemu kumplowi za jego pierwszym razem karte (taka do gry nie :p) i kazalismu mu sie w nia patrzyc...
Po 15min patrzenia w karte powiedziala cos takiego "Co wy mi ku**a zrobiliscie!! :cheers:"
(ze smiechem) i patrzyl jeszcze jakie 15min bez odzywania sie i mrugania prawie :D
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Zabawy dla dzieci z gimnazjum :tongue: .
 

kreha_pl

Member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
15
Buchów
0
Wkrety kiedys napewno ale teraz niegrzeczni chlopcy maja zawsze swoje klocki hehe
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
myśmy wkręcili koledze że ma w ustach oko i musi mieć usta otwarte żeby na nas parzeć i przez całą faze ja się patrzy na nas to miał usta otwarte :]
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Wkręcanie jest niezle ale trzeba znać umiar. przyklad:

u mnie w miasteczku jest taki duży kościółeczek, na góreczce stoi a my ubakani pod nim i nagle.......
Słychać że dzwony biją...
mówię ki ch*j...o 21???
kumpel mówi: -tak dzwonią dzwony jak Papież umrze!!!
Mówie: -co ty pierdzielisz??? i w śmiech....
- nie no serio tak jest!. mówi drugi i trzeci potwierdza.
-ja niemoge nie wierzę wam!!!-
-serio stary nie wkręcamy cię ;)
-no to jajuz prawie płacz mówię: ty ide zapytam do baru.
-chłopaki polew ja już sie skapowałem że wkręt i spokój.
jednakże naprawdę biją dzwony jak Papież umiera. To był wkręt rok przed śmiercią ŚP.JANA PAWŁA II. do dzis mnie to gnębi. :pale:


żeby nie było nie jestem nastukany.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół