nasiona marihuany

Nalewka Farmaceutów

Wyszukiwarka Forumowa:

zielonogłowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
125
Buchów
0
Czytałem, że serek jest b. dobry do naleśników, a dwa mogą nieźle sponiewierać
 
D

delete

Guest
Szukałem i znalazłem :)

W planach mam nastawienie własnego.

Coś ze 3 lata temu autor tego tematu podesłał mi ćwiarteczkę w zamian za coś innego i to była bomba, żadne inne mocne alko tak nie smakuje, a próbowałem wszystkie ;P
 
G

G-Star Raw

Guest
Autor pisał, zeserek na wafle np sie nadaje : ) warto sprubować ciekawy przepis, ja teraz spijam orzechówke i nalewke z kwiatu czarnego bzu , też własnej roboty : )
 

cesar

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2012
Postów
153
Buchów
0
Pycha nalewka, polecam ale troche musi odstac zeby nadawala sie do picia. 3msc po zrobieniu trzeba odcedzic z twarogu. Najlepiej przez bibule filtracyjna (np. Taka do parzenia kawy w ekspresie starego typu). Rowniez skorka powoduje gorycz, ktora ustapi po min 8-10msc. Zaraz po przecedzeniu nalewka ma specyficzna gorycz (nie da sie pic). Po odstaniu lacznym ok roku ambrozja.

Os. Albo ja dodalem za duzo skorki ale byla to polowa cytryny albo to trunek dla cierpliwych. Reszta owocu to sam miaz bez bialej skorki...
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Planuje właśnie jutro zacząć działać z tą nalewką, podrzucę fotki jak już zacznę ;).
 

WujekFranek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2012
Postów
141
Buchów
0
Jeśli mówicie że takie dobre to muszę kupić od znajomego trochę spirytusu z importu i zrobić:spalony:
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest







Alkoholu wyszło około 8 litrów, miałem kiepskie filtry, więc filtrowałem 2 - 3 razy.
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Nie ma sprawy - jest tego, ale posmakowała więc będzie robiona druga tura :), tym razem na 5l spirytusu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół