nasiona marihuany

Nalewka Farmaceutów

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Świetnie to wygląda, chyba też taką zrobię :)
Czy mleko wpływa na smak? Czy tylko na konsystencję?
 
P

Palisanto

Guest
Świetnie to wygląda, chyba też taką zrobię :)
Czy mleko wpływa na smak? Czy tylko na konsystencję?


Jak najbardziej na smak, w mleku jest tłuszcz, to dzięki niemu na języku pozostaje taki aksamitny posmaczek. Ciężko to opisać :)
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
1
gratuluje napitku bo na oko przedni a przedewszystkim cierpliwosci i mocnego harakteru bo ja bym to wychlal po 3 dniach bez filtrowania a cytrynkami bym zagryzł
 

kocham_weed

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
158
Buchów
0
Wow... za***iście to wygląda... jak zobaczyłem ten serek na początku to nie mogłem uwierzyć, że z tego powstanie cytrynówka... Gratulacje za wykonanie i podziękowania za przepis!! :)
I takie pytanko: czy bimber zrobiony w ten sposób uszlachetnimy choć trochę i będzie to dobre czy szkoda roboty?? Bo tego to akurat mam na stanie...:p
I jeszcze takie pytanie: po jakimś czasie z nalewki nic się już nie wytrąci?? Filtr do kawy jest wystarczający??
 
Ostatnia edycja:
P

Palisanto

Guest
Dzięki :)

Bimbru bym raczej nie używał. O ile nie capi to zrobiłbym na nim coś bardziej aromatycznego np. krupnik korzenny.
Ta cytrynówka, mimo, że wyrazista może ginąc między zapachem pogonu z bimbru. Wszystko zależy od jego jakości. Przed jego użyciem przepuściłbym go przez węgiel aktywny. Bardzo poprawi się jego jakośc.

Co do osadu, po kilku miesiącach może na dnie pojawic się na prawdę znikoma ilośc delikatnego pyłku. Dla purystów nalewkowych polecam zdekantowac ją przed podaniem.
 

kacperek88

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
452
Buchów
0
Wyszpąciłem balonik 40 litrowy to na taki balonik Akcja 4x1 będzie wyglądać 4x10 , czyli po 10 kg każdego ze składników ?<coolpalacz>
 
D

delete

Guest
Wyszpąciłem balonik 40 litrowy to na taki balonik Akcja 4x1 będzie wyglądać 4x10 , czyli po 10 kg każdego ze składników ?<coolpalacz>
tak jest , matematyka z podstawówki .
co do tego specyfiku u mnie gryzie się już jakiś tydzień , mieszałem go codziennie :) cukier się rozpuścił wiec może sobie leżakować jeszcze 3 tygodnie sam bez ingerencji człowieka ? jak chcecie to mogę wrzuć fotki tego zacnego trunku :) nie mogę się doczekać degustacji :)
 
D

delete

Guest
można ale lepiej nie nie bo odpadem jest śmietanka w której jest tłusz a jak wiadomo thc rozpuszcza sie w tłuszczach :) ewentualnie już do rozlanego i klarownego trunku można dodać jakiś olejek thc :) myślę że było by smaczne :)
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
Panowie a co zrobić z serkiem powstalym przy wyrobie? jestem na etapie czekania na ten efekt i nie chcial bym go wyrzucac tylko jakos wykorzystac :) w tym serku sa jakies %?
 

INW

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2010
Postów
281
Buchów
2
Osobiście też mogę polecić, ciekawy smak. Ja ten serek wyrzucałem, za wiele % to on nie ma, a i smak nie jest jakiś rewelacyjny
 

aleŻeśNabił

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
59
Buchów
0
Różne trunki robiłem już ze spirytem ale ten wydaje się być interesujący. Nie wiem tylko ile wystoi :p
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
Serek ma ciekawy smak, ale wyrzuciłem go, bo nikt nie pokazał jak go wykorzystać (autorze odwiedź temat - miałeś opisać jak to wykorzystać). A wódeczka bardzo dobra :) Ciekawy smak.. Myślę, że jeszcze ją zrobie..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół