• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Nanda Devi

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia

Sławuś z council estate.

Guest
Z sześciu samic jakie mi w tym roku wyrosły na oucie żadna nie zaczęła kwitnąć przed 26tym sierpnia. Za to błyskawicznie rosły wzwyż po każdym nawodnieniu, osiągając 3 metry pomimo tego że przycinałem je co najmniej dwa razy. Podejrzewam że gdybym nic nie robił dorosłyby do 4-5 metrów.

Nie polecam. Uważam że ta odmiana nie nadaje się na outdoor w strefie umiarkowanej. Być może można ją z czymś skrzyżować...
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
0
mam kumaoni na outdoorze są już lekko pierzaste ale nie ma tez szans żeby doszła spodziewałem się tego. złamałem ją u podstawy do poziomu i teraz ma kilka metrow długości i z półtora wysokości krzak jak sam sqrwysyn wielki. wyląduje w garze. Ale z the real seeds raczej nic nie dojdzie w klimacie umiarkowanym a same krzaki rosną wielkie jak domki letniskowe :freak2:
 

Góra Dół