nasiona marihuany

Napoleon, i inny dym

  • Autor wątku Stiffmaster
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Stiffmaster

Guest
Witam all forumowiczów :) chciałbym na wstępie napisac iz impreza na ktorej bylem i wrocilem przed kilkoma chwilami byla imprezą 18stkową, a oto historia pewnej jazdy... :)

Więc, wieczorem, zaraz tuz przed zaczeciem imprezy poszlismy z chlopakami i DJem zapalic, moze 2 szkla, ( towar dosc mocny az zywica ciekla, moze na kompocie :) ) lekko podweselilo nastroj, nastepnie zapalilismy po jakichs 20 minutach 1 szklo na 3 lub 4. gdy przyszedlem na sale, stanalem na srodku ( byl to duzy klub do wynajecia na przyjecia ) nagle zagral - bach lub bethoven czy mozart - cos w tym stylu, zamknalem oczy i zobaczylem ze dookola mnie ludzie tancza walca i inne te tance, dodatkowo sa ubrani w stroje z okresu hmm XVIII / XIX wieku, na sufitach byly piekne zyrandole - ktorych tak naprawde tam nie bylo, wszedzie bylo jasno itp. . Gdy otworzylem oczy na sali znowu byliu zwykli ludzie.. Po jeszcze jednej kolecje wracajac na sale stanolem naprzeciw niej, wlozylem reke ze pazuche czy jak to sie mowi - tak jak to robil Napoleon przedstawiony na obrazach, i zobaczylem ze tanczacy ludzie to jakby wojsko, czy cos takiego.. Nastepnie chlopaki wkrecaly ze jest 2 wojna i samoloty bombarduja, walnolem 2 gosci z klasy o podloge zeby sie niby kryli przed strzalami z karabinu czy cos w tym stylu- ( byli zdrowo napici :) ) , potem jeden z jarajacych kumpli mowi ze wojna sie skonczyla i kazdy z nas dostal jakies ordery itp. Nastepnie po jeszcze malej kolejce.. zobaczylem dziewczyne ktora kocham.. niestety chyba to milosc nieodwzajemnona :(( z jakims typem i za reke go trzymala - z pewnascia do tanca, a ja sobie wkrecilem ze chodza ze soba, i powaznie ale plakalem, lzy mi ciekly :) zdolowalem sie jak jasna cholera !!! Kazalem sie pocieszac kumplom itp.. W koncu udalo sie jakos z tego wyjsc, na sam koniec fazy, kiedy jescze trwala rzycalismy orzeszkami w tanczacych ludzi, wszysyscmy rzucający byli zjarani :D ^^ ostra jazda byla, myslalem ze wypluje zolodek czy przepone :)) Potem strasznie sie czlowiek zmulil i tak az do teraz, wszystko uleciualo z glowy :)

pozdrawiam wszystkich
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Stiffmaster musiałeś mieć dobrą faze z tym walcem:D Ja kocham słuchać muzyki na maxa po jaraniu to jest cos pięknego nie mówiąć już o tak głośniej muzie jaka musiała byc na tej sali:D
 
S

Stiffmaster

Guest
No walc był dobry, ale najlepsze bylo na koncu jak rzucalismy z kumplem orzeszkami ze stolu w tanczacych ludzi, jak sie zastanawiali co ich trafilo to myslalem ze ja i kumpel ktory tez jaral wyplujemy wnetrznosci ze smiechu :)) Ale najgorzej bylo jak plakalem w zwiazku z dziewczyna... :( ogromny bad trip :(
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
No... wspólczuje Ci z ta dziewczyną 3maj sie ziomuś :D
 
S

Stiffmaster

Guest
Dzieki za wspolczucie stary :( Ale powaznie tak sobie wkrecilem ze caly sie zaryczalem i prosilem kumpli zeby mnie pocieszali :) Ale jakos powoli przeszlo, ale naprawde - cholerny BAD TRIP !!! :( Nie zycze takiego nikomu !

pozdro for all
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Ja naszczęsci nigdy nie mialem na tle laski żadnej krzywej wkręty. Ale kiedys sie zjaraliśmy z jednym kumplem i chcielismy sie kimnąć. I kumpel pogasił wszystki swiatła i zasunał żaluzje a ma takie ze wogóle swiatło przez nie nie przechodz no i było ciemno jak w dupie. A ja zaczałem robic taki odglos jak w filmie klątwa (kto ogladał ten wie, to bł taki horror japoński) no i mysleliśmy ze sie posramy ze strachu:D ja normalnie błagalem kumpla zeby zapalil swiatło a on sie darl ze sie boi wyjśc z pod kołdry:D
 
S

Stiffmaster

Guest
Hehe, no juz teraz bede wiedzal ze przy dziewczynie nie bede jaral na 2 raz, ale problem w tym ze cholernie ja kocham, ale nie jestesmy razem... :( A pozatym film klatwa oglodalem i rzeczywiscie mozna sie bac bez jarania :D pamietam bo oglodalem sam w pokoju po pierwszej w nocy jakos i co chwile pauze dawalem i wlaczalem na sekunde muze :) Ale dotrwalem do konca jakos tylko potem patrzylem w rog sciany czy nie ma tej dziewczynki z wlosami :p Heheh, no niezla wkrete mieliscie :)

pozdrawiam
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Człowieku nie pisz mi już otym bo ja właśnie sie zaraz fazuje i mi powkręca :p :D
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
W klubach jest fajnie szczególnie jak muzyka dudni w bebechach jest takie fajne uczucie :mrgreen:
 
S

StONeR

Guest
w klubach zwłaszcza jak grają drumy jungle dancehall reggae albo hiphop :D :D
 

rincewind

Member
Rejestracja
Mar 4, 2006
Postów
15
Buchów
0
Kurde, muzyka ma chlerne znaczenie!
Ostatnio z dziewczyna sluchalismy takiej oto piosenki.
Bardzo fajna, polecam :)

The Tufftones - Sensi for Sale
 

pscółka

Active member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
26
Buchów
0
dobre dobre! podobało mi się z napoleonem :salut: ja jak się kiedys zjaralam to całą faze przebywałam zgieta w pol ze wszystkimi wlosami na mordzie, a jak sie mnie ktos zapytal "jak, ja wygladam?" to tlumaczylam ze jak stara babcia wierzba placzaca z bajki pocahontas - moze ktos ogladal ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół