nasiona marihuany

nasiona dla gołebi

Wyszukiwarka Forumowa:

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
Czesc , mam takie pytanie, skonczyły mi sie nasiona a mój starszy ma 25 KG wór z nasionami dla gołębi , więc postanowiłem poszykać , szukałem , szukałem i w końcu wyniuchałem z 15 za***istych nasion , z wyglądu to przypominały mi moje kupne HH , miały one na sobie takie czarne paski , i ogólnie były w porzadeczku . Czyli , czy to moga być dobre nasiona ?? w większości ( 99%) to jest przemysłówna ,ale może są tam też dobre nasiona , orientuje sie ktoś czy tam wrzucają coś lepszego , wrzuciłem je dzisiaj do wody i za parte godzin na wate . Zobaczymy czy wykiełkują , ja tak to "do ziemi" hehe
odpiszcie peace
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
widze ze tam jest przemysłówka ( prawie cała ) ale tamte pare nasion szukałem 10 min i one były inne , rzucały sie w oczy jak sie wpatrywałeś . Miałem kupne też i one wyglądały bardzo podobinie , nie jak przemysłówka
 
P

pxr

Guest
nie sądzę żeby to była jakaś kopliwa odmiana (chodźby HH) wszystkie te nasionka pochodzą z pól gdzie rośnie tylko i wyłącznie konopia przemysłowa. Różnią się kolorami, wielkością i wzorkami, bo były z różnych krzaków/gałęzi lub nawet poletek.
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Hehe chyba że niedaleko ktos miał swojego outa i miał męskiego osobnika a pyłek z konopii moze przebyć bardzo długą droge. Chociaż nie wydaje mi się zeby tak było. Pozdro
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
ja bym nawet nie tracil czasu na takie cos bo wiadomo ze nikt ci nie wrzuci do karmy dla ptakow dobrych nasion...
 
S

SZALONY KNOB

Guest
Nie sugeruj sie wyglądem ja posadzilem 2 sieje kture byly z normalnych pestek bez wzorkow a ich potomstwo mialo czarne wzorki.
 
J

Juri

Guest
Człowieku szkoda Twojego czasu. Swego czasu też wyniuchałem ze nasiona konopii są w pokarmie dla papużek. Przyznam szczerze że krzaki z tego były całkiem urodziwe i to wszystko jeśli chodzi o ten rodzaj konopii. Oprócz wartości wizualnych nie mają w sobie nic wartego uwagi dla potencjalnego miłośnika THC.

Swoją droga to polecam wyszukiwanie tego typu nasionek w np. wyżej wspomnianym pokarmie dla papużek i sadzenia tego w wielu ciekawych miejscach np. trawnik przed komendą policji hihiih
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
Juri napisał:
sadzenia tego w wielu ciekawych miejscach np. trawnik przed komendą policji hihiih
musze spróbować , jak jutro bede koło posterunku to musze pare ziarenek wrzucić w ziemie
 

Sound

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
148
Buchów
0
tez hodowałem przemusłuwke :thumleft: i sprzedawałem grama za 20 zł igioci jarali :bounce: i sie nawet nie kapneli
 

JUJA_THC

Member
Rejestracja
Lut 20, 2006
Postów
15
Buchów
0
Ja kupiłem 0,5 kg nasion konopi dla papug (4zł w zoologicznym) i też wiele wyglądało dość ciekawie. Teraz sobie rosną w okolicy. :tongue:
 

David

New member
Rejestracja
Cze 11, 2006
Postów
1
Buchów
0
Ja kupuje nasiona w wędkarskim 0,5kg za 3,80zł jako zanęta i sprzedaje np.10 ziarenek za 15zł dużo zarabiam na naiwniakach :bounce:
 
G

Green

Guest
Ja kupuje nasiona w wędkarskim 0,5kg za 3,80zł jako zanęta i sprzedaje np.10 ziarenek za 15zł dużo zarabiam na naiwniakach

i tym oto sposobem kretynie masz bana wypie****aj z tego forum i nigdy tu nie wracaj
co za ku**a debil czym ty sie wogole chwalisz
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
David napisał:
Ja kupuje nasiona w wędkarskim 0,5kg za 3,80zł jako zanęta i sprzedaje np.10 ziarenek za 15zł dużo zarabiam na naiwniakach :bounce:
cwelobieg zasrany, takim jak ty powinno sie upie****ac łeb u samej dupy :salut:
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
David, ładnie sobie prze***ałeś tym postem , a po drugie marnujesz jeden sezon klijentom , na pie****onom samosieje , nie sprzedawaj im więcej takich nasion , niech sobie kupiom dobre pesteczki i je sadzą .
Za to co robisz nie powinieneś zapalić zielska do końca życia :puker:,ale i tak PEACE
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół