nasiona marihuany

Nasiona dla początkujących

Wyszukiwarka Forumowa:

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Witam! Chciałem się Was zapytać o nasiona, które uważacie za najlepsze według swojego zdania za najlepsze do hodowli outdoor. czytam juz o wszystkim ze 3 tyg. (tj. cała uprawa, ogolnie o konopii, powiększanie plonów itp.) i chce po raz pierwszy zasadzić pare krzaków;) ziemie juz mam wybraną u babki, czysty CZARNOZIEM. takze dwa podstawowe pytania:
---> Najlepsze nasiona według Was do hodowli ( napiszcie co sadzicie o tym nasionku i co sami braliscie na początek.)
---> co sądzicie o czarnoziemie pod hodowle?
Przepraszam, ze powielam tematy, ktore są w innych działach, zdaje sobie z tego sprawe, ale tam jest juz tak zamotane, ze nie mozna wywnioskowac niczego:))
Pzdr
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
dobra dla poczatkojacych i dosyc prosta w uprawie na out jest Northern Light, i nie mam zdania na temat CZARNOZIEMI, lepiej zebys kupil normalna ziemie 6.5 ph

pozdro
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
i najpierw mała papierowa doniczka, potem w ziemie jak urosnie juz troszke?
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
a jest ziemia z dokładnym PH 6.5 bo ja zawsze spotykam sie tylko z pomiędzy 6-7 czy 6.5 jest jeszcze lepsza do uprawy??
 
P

pxr

Guest
Nie ma roslin specjalnie przeznaczonych dla poczadkujacych, praktycznie wszystkie sa latwe w uprawie, tyle ze niektore sa w wiekszym stopniu podatne na plesn i inne choroby.
Zalezy tez z jakiego seed banku zamawiasz, napisz, a pare odmianek Ci doradzimy. Ja np. na pierwsza uprawe wzialem przemyslowke z MMM
Co do czytego czarnoziemu to przyznam ze niezle trafiles, jest za***isty do uprawy, tyle ze hajsu troche na niego sypniesz ;)
Optymalne ph gleby waha sie miedzy 6,8 a 6,3 najlepiej jak bedzie 6,5

elo
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
oj, nie, nie

nie wszystkie są proste w uprawie !!!!!!!

odmiany białe są bardziej wymagajace, some seed`s równiez.

na początek, to najlpiej easy buda albo northern lighta, "łatwa" uprawa, i jakosć przyzwoita
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
pxr napisał:
N
Zalezy tez z jakiego seed banku zamawiasz, napisz, a pare odmianek Ci doradzimy. Ja np. na pierwsza uprawe wzialem przemyslowke z MMM
Co do czytego czarnoziemu to przyznam ze niezle trafiles, jest za***isty do uprawy, tyle ze hajsu troche na niego sypniesz ;)


elo
1. chcialem z tej stronki cannabis.fr.pl, ale troche drogo jak na początkującego, ale juz mam tegie rozkminki co do tego:) czy o to Ci chodziło?
2. do czarnoziemu to chodziło o to, ze bede mosial podlewac tymi gownami ta?
3. chętnie kupiłbym tez jakieś dobre nasionko/a od Was jesli macie po dobrej cenie i w miare dobrze łojące:) Pzdr
 
P

pxr

Guest
Hollands Hope, New Purple Power, Swazi, Swiss Miss, Odmiany Early, Durban Poison? to zaledwie outdoorowe odmiany oferowane przez nirvane...
są bardziej wymagajace
Sory, co Twoim zdaniem to oznacza (konkretnie)? Moze mam zly tok myslenia ;] uswiadom mnie ;)

btw. wszystkie ≠ praktycznie wszystkie

pozdro
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
dzięki pxr;)) jeszcze jedno pytanie ile stezenia ma stuff co mamy na ulicach( granice) i o ile bedzie silniejszy ten z fr.pl.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Oogolnie to ja bym wybral Early Misty, wydaje mi sie calkiem przystepna dla poczatkujacego :p ale przyznam ze w out nie mam duzego doswiadczenia. Pozdro
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
no juz wybralem - hollands hope i nl. zyczcie udanej uprawy:D i nawzajem oczywisicE! :sunny:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
spuszczenia sie na nie, zeby byly biale <LOL>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół