nasiona marihuany

nasiona w karmie

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
1

19(L)16

Guest
mam takie pytanie, bo wyczytalem w "Fakcie" (wiem ze to malo wiarygodne zrodlo :mrgreen: ) ze w karmie dla papog a nazwie Koliber znajduja sie nasiona marichuany. zbiegiem okolicznosci moj kumple ma ta karme wiec postanowilismy poszukac i zeczywiscie jest tam od hu*a takich nasion co wygladaja jak marichuana,tylko mi sie wydaje ze to pewnie jest jaka przemyslowka i nie wiem czy jest sens to sadzic.co o tym myslicie?
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
jeśli chcesz sie pobawic w hodowle to czemu nie :) ale dobrego palenia z tego napewno nie bedziesz miał bo to raczej więcej niz pewne ze to przemysłówka
 
G

greenlife

Guest
no a co mialo by byc innego w karmie dla papug jak nie nasiona konopii przemyslowej oszczedz sobie pradu i wszystkich innych wydatkow i nie uprawiaj tego
jesdnym slowem szkoda zachodu
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
jak juz hodowac przemyslowke to tylko na parapeie dla zabawy, bo tak jak green mowi szkoda pradu i zachodu, ja kiedys hodowalem 2 roslinki na parapecie, dla czystej rozrywki, nawet mi sie to podobalo :) tylko ze mialem samca i niemilosiernie sie pylek sypal to wywalilem, a druga zjadly myszce zanim zakwitla :D
 
G

greenlife

Guest
ja nawet bym tego na oknie nie posadzil bo swiadomosc tego ze to jest nic nie warte niedawala by mi spokoju dla przyjemnosci to posialbym, sobei jakies inen pestki a propo pestek to dzisiaj wlasnie dostalem pestki ak 47 od kolesia z australii :) niedlugo pewnie rusze z nowym indoarem i ak :)
pozdr.
 
1

19(L)16

Guest
dobra dzieki,w takim razie nie mam zamiru sie w to bawic.jak chcecie hodowac sobie dla zabawy to polecam ta karme,dostepna we wszystkich sklepach zoologicznych :p

[ Dodano: 2005-07-29, 19:11 ]
ps daje wszystkim punty bo wszyscy pomogli hehe
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Kupiłem raz karme dla ptaszków... wydałem aż 3 złote. Z tyłu bylo jak byk napisane ze znajduja sie w niej nasiona konopii. I ch*j...sama trawa. Stracilem 3 zlote... moze podac ich do sądu :) Ale tą karme też wypróbuje :p Dla zabawy
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
moze poprostu nie umiales rozpoznac konopii??
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie no... oglądałem zdjęcia w necie bardzo dokładnie. A moze przemyslowka ma inne nasiona niewiem.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
ma podobne, troszeczke ciemniejsze i niemaja tych "centek"
 
G

greenlife

Guest
chaszczu no co ty gadasz za chiny nieodroznich nasiona przymyslowki od nasiona z porzadnymi genami
po drugie to niektore pestki porzadnych odmian tez nie maja cantek i sa ciemne wiec tym sie tu nie mozna sugerowac
nie wiem skad Ty wpadles na taki pomysl :):D

teraz jestem na kacu ale moze jutro porobie foty moich pestek i zobaczycie jak one wygladaja ...moze kupie jakas karme dl apapug i porownam :)
pozdr.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
greenlife wiem ze niektore noremalne tez nie maja centekm, ale standardowo maja, ja tylko raz takie mialem co nienmialy, a ta przemyslowa z zarcia naprawde sporo sie rozni od noralnych, ja opisalem tylko te ktore ja mialem w karmie, sa to konopie na 100% bo mi wyrosly
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
poco ci akurat koliber, wchodzsz do zoologicznego, i pytasz sie czy maja jakies pokarmy z nasionkami konopii, albo bierzesz do reki i czytasz sklad, w wiekszosci pokarmow jest konopia
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół