nasiona marihuany

Nasiona z marszu

Wyszukiwarka Forumowa:

tolek6661

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2017
Postów
9
Buchów
0
Witam.
Jak w temacie.
Miał ktoś do czynienia z tymi nasionami ?
Dostałem trochę od kolegi i się zastanawiam, czy warto to wgl kiełkować.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Byłem raz kilka lat temu na takim marszu żenada, jak dla mnie! Ale nie oto pytałeś :p

Warto tylko stawiałbym, że to bedą regularne nasiona. Poza tym nikt nie jest w stanie stwierdzić, kto dał Twojemu koledze nasiona czy to wolne konopie miały gest i rozdawały czy ktoś sam robił i rozdawał na marszu ?

Ps. Mój kolega dostał kiedys nasiona na takim własnie marszu i to były regi doszły pod naszym niebem.
 

tolek6661

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2017
Postów
9
Buchów
0
to że Regi to rzecz jasna, lecz bardziej mi chodzi o to czy to nie są pestki z karmy dla kanarków, albo same hermy ? 23 sztuki no name. Chyba z czego co mi mówił to były od wolnych Konopki.
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Nie wiem komu by się chciało rozdawać nasiona z karmy dla ptaków ale kto wie co w głowie siedzi ludziom. Pewnie mix regular coś jak gratisy ze sklepów stare co nie zeszły to rozdają. I według mnie nie opłaci się kiełkować chcesz coś dla siebie to kup normalnie przecież to nie jest jakiś niesamowity koszt, a przynajmniej masz co chcesz.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Jak nie masz jakiś pewnych nasion to sadź te, może coś przypalisz. Jeśli masz kupione coś dobrego a nie masz za dużo miejsca to nie baw się z tymi które dostałeś no chyba że znajdziesz wolny dołek
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół