nasiona marihuany

nasiona

Wyszukiwarka Forumowa:

Fresk

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
47
Buchów
0
kupilem od kolegi nasiona white window ja cale biale i berryblue sa ciemnie i zapewnia mnie ze ma je od kolegi który pojechał do HolandiI JAK MOGE SPRAWDZIC czy zeczywiscie sa to czyste odmiany
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
jęśli nasiona white widow są białe to cię wy***ał i w dodatu nigdny nie widział prawdziwych nasionek bo każda odmiana ma ciemne nasionka a białe to są niedojrzałe przemysłówki pozatym nasionka z holandi są w oryginalnych opakowaniach. jak chcesz dobre nasionka to wbijaj się na www.cannabis.fr.pl tam są prawdziwe holenderskie ziarenka
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
jeśli ww są niedobre to te drugie pewnie też ale wpadłem na pomysł że przecież białe nasionka to są poprostu niedojrzałe więc jest opcja że są prawdziwe zakładając że chodowca był jakiś niedoświadczony i zebrał nasionka jak były niedojrzałe i koleś je kupił bezpośrednio od hodowcy bo jakby kupił w seedshopie to by miał oryginalne opakowania
 
U

Uriel

Guest
Pozatym weź nasionka pomiedzy kciuk a palec wskazujący i troszeczke je pozgniataj jak się
rozwali znaczy że nie oryginalne i cie na 100% wrobił bo nasionko jest puste a seedbanki w holandi sprawdzaja nasionka przed sprzedaniem i zdarza sie bardzo żadko że trafi sie pusty ( wiem bo koleżanaka przez rok pracowała w steedbanku:)
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Nasiono musi być ciemne, twarde.
Czasami dobre nasiona mają centki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół