nasiona marihuany

NASIONAMARIHUANY.PL 1100 odmian! 70 producentów! 100% zaufania! Najtaniej! Sklep z klasą

Wyszukiwarka Forumowa:

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
606
Buchów
103
Jako iż byłem jednym ze zwycięzców i paczuszka doszła, wstawiam fotki z 1 pytaniem :)
Pytanie: Do czego to służy bo pierwszy raz dostałem takie cudo





Podziękowania :)

Witam!


Cieszymy się, że paczuszka doszła:) Dziękujemy za fotki!!!


Co do Twojego pytania, to nic innego jak grinderek:)


Pozdrawiamy!


nasionamarihuany.pl
 

RoyceGracie

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2014
Postów
61
Buchów
0
Grinderek działający na zasadzie tarki;) pytanko do nasionamarihuany - będziecie może w niedługim czasie mieć Red Purps od Female Seeds?
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
606
Buchów
103
Grinderek działający na zasadzie tarki;) pytanko do nasionamarihuany - będziecie może w niedługim czasie mieć Red Purps od Female Seeds?

Od jutra będzie dostępne!!!! Zapraszamy !!!


nasionamarihuany.pl

---------- Post Zaktualizowany 16:04 ---------- Data pierwszego postu 15:46 ----------

Są tu jacyś fani polskiego hip hopu? Jeśli tak to mamy dla Was za***isty bonusik. Do każdego zamówienia, bez względu na jego wielkość, dodajemy mixtape Mopsa ze Smagalaz. Wystarczy, że wpiszecie w komentarzu "Poproszę o mixtepa Mopsa". Zapraszamy!!

 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
606
Buchów
103
Tak, tutaj piszcie swoje pochwalne, konkursowe teksty. Zapraszamy do konkursu!
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Nie wyrażamy zgody na wykorzystywanie tego wątku do tematów konkursowych!

Wszystkie konkursy umieszczamy TUTAJ (klik)
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
606
Buchów
103
Przyspieszamy na Outdoor. Wszystkie zamówienia, które złożycie do 12.00, następnego dnia wysyłamy!

Jesteśmy najszybsi w Polsce!


 

Autoflowering

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2012
Postów
363
Buchów
0
Przyspieszamy na Outdoor. Wszystkie zamówienia, które złożycie do 12.00, następnego dnia wysyłamy!

Jesteśmy najszybsi w Polsce!




Większość sklepów wysyła paczki tego samego dnia, więc darujcie sobie takie teksty.
Wasz sklep to największy shitbank jaki spotkałem od 2 lat.
Nie dość że sprzedajecie słabe jakościowo nasiona, niewiadomego pochodzenia podpinając je pod oryginalne, to macie pocztę na polskim serwerze,dwa serwery dns zarejestrowane w PL - Na zamówienie czekałem 6 dni...beznadzieja :)

Z farcikiem.
 

niki01

Member
Rejestracja
Mar 15, 2015
Postów
11
Buchów
0
Ja tam polecam sklepik :) Bletki od Royal kozackie, cieńsze od OCB :p
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Nie dość że sprzedajecie słabe jakościowo nasiona, niewiadomego pochodzenia podpinając je pod oryginalne

Co ma seedbank to jakości nasion? Z tego co widziałem to wszystkie nasiona są w oryginalnych opakowaniach więc jak mogą je podrabiać? Widzę, że ktoś nie chce konkurencji.
 

Autoflowering

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2012
Postów
363
Buchów
0
Co ma seedbank to jakości nasion? Z tego co widziałem to wszystkie nasiona są w oryginalnych opakowaniach więc jak mogą je podrabiać? Widzę, że ktoś nie chce konkurencji.

Mylisz się :) producenci głównie robią opakowania po 3-5-10 nasion :)
Konkurencji? nie przypominam sobie, abym był sprzedawcą nasion.
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
606
Buchów
103
Witam Autoflowering!

Miło nam przywitać konkurencję:) Lubimy takie śmieszne wpisy, bo oczywiście potraktować tego poważnie nie możemy.

Mamy 1100 odmian i ponad 70 producentów i jesteśmy dumni, że wysyłamy to następnego dnia. Dużo nad tym pracowaliśmy, żeby to osiągnąć.

Nie odpowiadamy za jakość nasion bowiem ich nie produkujemy tylko sprzedajemy. Każda firma odpowiada za jakość swoich nasion. Ale jak je mamy podpinać pod oryginalne to nie mam pojęcia hehe nie umiem się ustosunkować do tego wpisu bo to niedorzeczne.:)

Nasz serwer jest w USA - co można łatwo sprawdzić. Nie wiem skąd masz info, że jest to w PL? I że jeszcze 2 serwery?:) Tzn jesteśmy dużym sklepem, ale dwóch serwerów jeszcze nie potrzebujemy:)

Najszybszy sklep w Polsce pozdrawia!:)





---------- Post Zaktualizowany 16:12 ---------- Data pierwszego postu 16:08 ----------

Ja tam polecam sklepik :) Bletki od Royal kozackie, cieńsze od OCB :p

Dziękujemy! :):)

nasionamarihuany.pl

---------- Post Zaktualizowany 16:14 ---------- Data pierwszego postu 16:12 ----------

Co ma seedbank to jakości nasion? Z tego co widziałem to wszystkie nasiona są w oryginalnych opakowaniach więc jak mogą je podrabiać? Widzę, że ktoś nie chce konkurencji.

Dziękujemy za odpowiedz. Wciąż na forum widać są osoby, które jawnie mówią nieprawdę. Takie osoby powinny być blokowane bo po prostu kłamią.


Serdecznie pozdrawiamy,

nasionamarihuany.pl
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
606
Buchów
103
Przyspieszamy na Outdoor. Wszystkie zamówienia, które złożycie do 12.00, następnego dnia wysyłamy!

Jesteśmy najszybsi w Polsce!


 

Mroziq

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2014
Postów
84
Buchów
0
Bardzo polecam sklepik. Paczka przychodzi zaskakujaco szybko. A jakos nasjon od BDS (przynajmniej auto ak) to marzenie. Rok temu wypadlo mi jedno nasionko w ogrodzie, nie moglem go znalezc, wrocilem po kilku tygodniach i w jego miejscu rosla piekna roslinka. Nasiono wykielkowalo bo po prostu lezalo na ziemi, i czasem zostalo lekko podlane woda (lezalo miedzy kwiatami w ogrodzie, do tego w slabo naslonecznionym miejscu) a roslina miala w sobie tak czy siak pelno wigoru.
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
606
Buchów
103
Bardzo polecam sklepik. Paczka przychodzi zaskakujaco szybko. A jakos nasjon od BDS (przynajmniej auto ak) to marzenie. Rok temu wypadlo mi jedno nasionko w ogrodzie, nie moglem go znalezc, wrocilem po kilku tygodniach i w jego miejscu rosla piekna roslinka. Nasiono wykielkowalo bo po prostu lezalo na ziemi, i czasem zostalo lekko podlane woda (lezalo miedzy kwiatami w ogrodzie, do tego w slabo naslonecznionym miejscu) a roslina miala w sobie tak czy siak pelno wigoru.

Dziękujemy bardzo za miłe słowa:) Serdecznie pozdrawiamy!


Piona!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół