nasiona marihuany

NASIONAMARIHUANY.PL 1100 odmian! 70 producentów! 100% zaufania! Najtaniej! Sklep z klasą

Wyszukiwarka Forumowa:

jjtorpeda

New member
Rejestracja
Lis 11, 2020
Postów
3
Buchów
0
Specjalnie założyłem konto żeby napisać opinie. Czekam już od czterech dni na jakikolwiek odzew z ich strony po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie odpisują na maila, nie wysyłają żadnych statusów. Na telefon próbuję się już trzeci dzień dodzwonić. Wygląda to jak fejkowa firma. Na ten moment nie polecam - ciekawe czy zamówienie w ogóle zostanie wysłane.
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Pracujemy normalnie, codziennie od już 8 lat:) Tak więc proszę o nr zamówienia na priv i zobaczymy co się stało. Pozdrawiamy!
 

jjtorpeda

New member
Rejestracja
Lis 11, 2020
Postów
3
Buchów
0
Gówno prawda, nie odbieracie od trzech dni, od czterech dni nie ma żadnych wiadomości, że przesyłka została wysłana. Maile też są zapomniane, a wystarczy je przejrzeć.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Gówno prawda, nie odbieracie od trzech dni, od czterech dni nie ma żadnych wiadomości, że przesyłka została wysłana. Maile też są zapomniane, a wystarczy je przejrzeć.

Może trzeba by zapłacić. ? Czemu nie wkleisz numeru zamówienia tylko placzesz
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Moż typu za pobraniem zamawiał to zapłaci przy odbiorze. Ja też kiedyś do nich pisałem jak bona wygrałem za głosowanie i kontakt słabiutki w efekcie nie zrealizowałem go wcale. Są inne sklepy jak dla mnie.
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Gówno prawda, nie odbieracie od trzech dni, od czterech dni nie ma żadnych wiadomości, że przesyłka została wysłana. Maile też są zapomniane, a wystarczy je przejrzeć.

Raz jeszcze proszę o nr zamówienia, bo nie mamy nie odebranych telefonów, i odpisujemy na mejle regularnie. Na pewno zamawiałeś w naszym sklepie?
 

mcdonald

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
45
Buchów
0
Mordy. Pytanie o odbior osobisty. Czy tylko Zabrze wchodzi w gre czy macie moze magazyny tez w innych miastach?
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Mamy już końcówkę pestek Humboldta, ale zamiast szykujemy już dla was gratisowe nasiona Sweet Seeds.

Oczywiście, gratisowe nasiona od Humboldta/Sweet Seeds są dodatkowymi gratisami, oprócz naszych standardowych, więc jest tego calkiem sporo:)



 

ElGato

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2019
Postów
55
Buchów
2
Ekipa sklepu lubi testować cierpliwość, bo już drugi raz na zamówienie musiałem trochę poczekać, ALE kontakt bez zastrzeżeń. Pomimo braku pestek, które zamówiłem, wszystko dogadane, wręcz dostałem sporo droższe, niż te które wybrałem. Do tego powalająca ilość gratisów i to nie byle jakich. ;) Wielkie dzięki, pozdrawiam! ;)
 

flomo

New member
Rejestracja
Gru 3, 2020
Postów
1
Buchów
0
Testować cierpliwość to mało powiedziane... czas realizacji zamówień u nich prawie jak na aliexpress, nadrabiają chociaż gratisami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół