nasiona marihuany

NASIONAMARIHUANY.PL 1100 odmian! 70 producentów! 100% zaufania! Najtaniej! Sklep z klasą

Wyszukiwarka Forumowa:

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Ave ekipa [MENTION=65511]nasionamarihuany[/MENTION]!
Tak się śmiesznie poukładało, że mam do zrealizowania bon z konkursu i być może kilka własnych pln..Akurat robię w Zabrzu i chciałbym załatwić temat

-nie mam sprecyzowanych konkretnych odmian ale interesują mnie tylko sezony dostępne na miejscu
u Was.
-muszę się konkretnie umawiać, dzwonić czy walić jak w dym i dobierzemy coś na miejscu?
Grow z tymi pestkami polecę przed świętem 3Króli...tfu 4 jeźdzców Apokalipsy :) czy jakoś tak...
Pozdro i czekam na odp.
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Ekipa sklepu lubi testować cierpliwość, bo już drugi raz na zamówienie musiałem trochę poczekać, ALE kontakt bez zastrzeżeń. Pomimo braku pestek, które zamówiłem, wszystko dogadane, wręcz dostałem sporo droższe, niż te które wybrałem. Do tego powalająca ilość gratisów i to nie byle jakich. ;) Wielkie dzięki, pozdrawiam! ;)

Pozdrawiamy i przepraszamy z pomyłkę!

---------- Post Zaktualizowany 14:46 ---------- Data pierwszego postu 14:45 ----------

Bardzo prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny i dogadamy sprawę. Serdecznie pozdrawiamy!

---------- Post Zaktualizowany 14:48 ---------- Data pierwszego postu 14:46 ----------

ojjjj aż tak źle nie jest, ale przez sytuację z Covidem i przez ilość zamówień rzeczywiście czasem nie jest to 24h do wysyłki, za co przepraszamy. Staramy się wysyłać wszytsko jak najszybciej się da! Pozdro!

---------- Post Zaktualizowany 20:31 ---------- Data pierwszego postu 14:48 ----------

Ave ekipa [MENTION=65511]nasionamarihuany[/MENTION]!
Tak się śmiesznie poukładało, że mam do zrealizowania bon z konkursu i być może kilka własnych pln..Akurat robię w Zabrzu i chciałbym załatwić temat

-nie mam sprecyzowanych konkretnych odmian ale interesują mnie tylko sezony dostępne na miejscu
u Was.
-muszę się konkretnie umawiać, dzwonić czy walić jak w dym i dobierzemy coś na miejscu?
Grow z tymi pestkami polecę przed świętem 3Króli...tfu 4 jeźdzców Apokalipsy :) czy jakoś tak...
Pozdro i czekam na odp.

Bardzo prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny i dogadamy sprawę. Serdecznie pozdrawiamy!

---------- Post Zaktualizowany 20:32 ---------- Data pierwszego postu 20:31 ----------

Testować cierpliwość to mało powiedziane... czas realizacji zamówień u nich prawie jak na aliexpress, nadrabiają chociaż gratisami

ojjjj aż tak źle nie jest, ale przez sytuację z Covidem i przez ilość zamówień rzeczywiście czasem nie jest to 24h do wysyłki, za co przepraszamy. Staramy się wysyłać wszytsko jak najszybciej się da! Pozdro!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Zobaczymy za ile do mnie paczka dojdzie :D
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Zobaczymy za ile do mnie paczka dojdzie :D

Wysyłamy paczki codzinnie, choć rzeczywiście czasem gdy zamówienie jest bardziej wyszukane, jest to dzień czy dwa dni dłużej. W każdym razie zzawsze warto czekać na nasze paczki:)
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,119
Odznaki
7
Nie chcę być "niecierpliwy", ale 16.02 dostałem potwierdzenie o kompletowaniu zamówienia i mamy 24.02 i dalej jest w trakcie przygotowania. Pozdrawiam ;)
 
U

Usunięty 80839

Guest
Pewnie nie mieli na stanie tego co wybrałeś, ale powinni dać znać. Wynagrodzą czekanie gratisowymi ziarnami, jak to mają w zwyczaju.
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,119
Odznaki
7
Tak to sobie tłumaczę i na pewno tak jest, jednak 8 dni to już sporo, dlatego się przypominam hehe :) nawet sie domyślam, która odmiana może zwalniać cała akcję :D
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Dziś to wychodzi do Ciebie. Tak, mieliśmy problem z jedną odmianą - czasem trzeba my też musimy poczekać, żeby zroganizować wszytsko. Przepraszamy, że tyle czekałeś - my zawsze robimy co się da, ale nie wsyztsko od nas zależy... Pozdrawiamy!
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,119
Odznaki
7
Wszystko rozumiem :) Dzięki i pozdrawiam
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Musimy stanąć w obronie chłopaków z @nasionamarihuany
Dzieje się źle w branży konopnej. Wszystkie firmy z płatnościami automatycznymi traktują Nas jako podmiot wspierający terroryzm i pranie brudnych pieniędzy. Google w marcu 2020 wy***ał całą branże związaną z nasionami z google adwords. Paypal to samo a do dziś matoły wysyłają nam newsletter - za***iście. Zamknięcie Dinafem, Humboldt i ich hurtownia - to był potężny strzał dla wszystkich.
@Rumcajz pewnie czas oczekiwania zostanie zrekompensowany przez chłopaków ;)

Dlatego zamawiajcie lepiej pestki z tygodniowym wyprzedzeniem bo raczej wszystkie sklepy w PL będą miały ten problem :(
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
Chcieliśmy tylko powiedzieć, że nasze promo na Outdoor 2021, które odpalamy niedługo, to będzie coś WIELKIEGO. Coś tak dużego, jak joint firmy RollaJohn, który możecie tu zgarnąć. Wystraczy, że powiesz nam, dlaczego Ty powinieneś go mieć i jeżeli spodoba nam się odpowiedz wysyłamy go do ciebie. :)


 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Powinienem go mieć ponieważ uwielbiam chodzić po górach i już wyobrażam sobie jak biorę go na szczyt żeby machnąć pare za***istych fotek z dwóch największych pasji ;) a do tego moja żona na pewno miałaby z niego pociechę w domu :smoking:

„gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spizgamy się”
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
O Panie do namiotu by była idealna na nocnych zasiadkach na grube karpiszony, chcę taką! :fishh:?
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Są takie dni że po wieczornej konsumpcji jointów, włącza się ban na łóżko. Kanapa nie jest wygodna i na dodatek jak to na kanapie nie ma się do kogo przytulić. Powinienem go mieć na takie sytuacje. By noc była przytulniejsza.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół