nasiona marihuany

NASIONAMARIHUANY.PL 1100 odmian! 70 producentów! 100% zaufania! Najtaniej! Sklep z klasą

Wyszukiwarka Forumowa:

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
powinienem go miec, gdyz w mej ujowej pracy sa sami wq***iajacy ludzie pisowcy, ktorzy porownoja trawke do heroiny ,a raczej stawiaja w jednym rzedzie z hellem ,a hell to cw*l ofc. Wiec po takich 8 godzinkach pracy w ujowej atmosferze byloby za***iscie wychillowac sie i z takim lolkiem pod glowa popykac w ps5.
-peace
- sorki za brak diakrytycznych znokow
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Moja kobita często narzeka, że zabieram jej w nocy kołdrę i rolluje pod nogi :).
Myślę, że taki jointcik idealnie by się nadawał do tego, a jednocześnie spokój w domu heh :)
 

Norbi169

Active member
Rejestracja
Kwi 8, 2016
Postów
34
Buchów
0
Pale ciagle a jak spie to nie mogę a mając takiego sprzęta mógłbym tez palić i w nocy bez obaw ze spale chatę jak robotnik katedrę notre dame ??
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
powinienem go miec, gdyz w mej ujowej pracy sa sami wq***iajacy ludzie pisowcy, ktorzy porownoja trawke do heroiny ,a raczej stawiaja w jednym rzedzie z hellem ,a hell to cw*l ofc. Wiec po takich 8 godzinkach pracy w ujowej atmosferze byloby za***iscie wychillowac sie i z takim lolkiem pod glowa popykac w ps5.
-peace
- sorki za brak diakrytycznych znokow
Odpoczywaj więc z jointem po cięzkiej pracy:) Napisz nam na info@nasionamarihuany.pl dane do wysyłki. GRATUL!! :)
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
wooooooooooooooooooooooooooooooooo
wooooooooooooooooooooooooooooooooooo
woo
ja pie***le mam to
big pappa got big jay
gdyby nie oczywwiste pozytywy spania z kobieta to bym kobiete usunal z łóżka na rzecz big jaya

ale za***iste to
a jak sie z laska poklucisz to mozna ja lolem zdzielic ( ku jej perwersyjnej uciesze )





ku**a

wowo pozniej dam zdjecia jak dziecko odda poduszke taty xd
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół