nasiona marihuany

nasionka ktore wykielkowaly!!

Wyszukiwarka Forumowa:

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
wykielkowaly mi nasionka ale gdy pojawil sie maly pedzik to na nastepny dzien byly takie same!!o co chodzi??czy moze przez to ze je przenioslem??ale niedotykalem w miejscu gdzie wychodzi ow ped!!czy nic sie niestanie??moge je zasadzic w ziemi czy jeszcze poczekac??a i ile zarowek enegro oszczednych(18w=100w) bendzie odpowiednich na 2-3 roslinki gdy oprucz swiatla z tych zarowek bendzie dochodzic switlo przez okno??czy wystarcza w takim przypadku 3 takie zarowki zapalane na noc??prosze o szybka odpowiedz!!jestem poczatkujacym i to pierwsze nasionka ktore widzialem na oczy:p
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
raczej poczekaj jeszcze pare dni zeby koniuszki nasionek byly wieksze, a potem zasadz je do ziemi (koniuszkiem do dolu) a co do zarowek to kup tak moze ze 4 i bedzie git (zalezy jakiego boxa masz itp)
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
dolniczki:p

zamiezalem to inaczej zrobic!!najpierw do tygodnia w malych kubkacha puzniej przesadzic do dolniczek zwyklych!polozyc na podlodze tak by padalo swiatlo z okna i oswietlac lampami 1 z gury i jakos tak po bokach!!

[ Dodano: 2006-03-30, 16:25 ]
acha i jedno nasionko(takie z najwiekszym pedem)zasadzilem do ziemi ale pedem do gory:(bo gdzies na necie wyczytalem ze maja byc ostrym koncem do gory nasiona sadzone!!a wlasnie z tego ostrego konca wychodzi ten kielek!!co zrobicwygrzebac je i odwrucic czy zostawic i poradzi sobi jakos same??-sasadzilem je wczoraj!!
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Poradzi same same ,znajdzie droge to w sumie nie ma roznicy tylko nie podlewaj go za mocno zeby nie wyplynelo najlepiej spryskiwac ziemie.
 
P

pxr

Guest
durielek napisał:
acha i jedno nasionko(takie z najwiekszym pedem)zasadzilem do ziemi ale pedem do gory:(bo gdzies na necie wyczytalem ze maja byc ostrym koncem do gory nasiona sadzone!!a wlasnie z tego ostrego konca wychodzi ten kielek!!co zrobicwygrzebac je i odwrucic czy zostawic i poradzi sobi jakos same??-sasadzilem je wczoraj!!
Kielek = Przyszly korzen
To czy kielek dales do gory czy do dolu jest NIE ISTOTNE! Tak czy siak roslinka Ci z ziemi wyjdzie! Absolutnie nie grzeb w ziemi! tylko mozesz uszkodzic kielek!
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
woda

wlasnie na poczatku dalem duzo wody!!bo z tego co czytalem to napaczatku powinno sie dac duzo!!tak ze w sumie jest lekkie bloto!!niezepsuje sie chyba przez to??a co do tego kielkowania co przestaly rosnac!!czy moge byc spokojny??czy nasionka mogly zostac uszkodzone??mam nadzieje ze nie!!ruszalem je troche gdyz jak sprawdzalem to musialem je spowrotem przykryc kawalkiem chusteczki!dotklem palcami ale staralem sie nietrafic w ten ped!!co najwyzej on zachaczyl letko o same chusteczki!!to moje pierwsze nasionka:(mam nadzieje ze cos z tego bendzie;(

[ Dodano: 2006-03-30, 17:12 ]
a i moze byc w tych dloniczkach??co o tym sadzicie??
 
P

pxr

Guest
Re: woda

durielek napisał:
wlasnie na poczatku dalem duzo wody!!bo z tego co czytalem to napaczatku powinno sie dac duzo!!tak ze w sumie jest lekkie bloto!!niezepsuje sie chyba przez to??
No nie wiem... ziemia powinna byc wtedy bardziej wilgotna, ale zeby nie bylo blota, mam nadzieje ze mozliwy nadmiar wody do usuniecia - usunales ;]
durielek napisał:
a co do tego kielkowania co przestaly rosnac!!czy moge byc spokojny??czy nasionka mogly zostac uszkodzone??mam nadzieje ze nie!!ruszalem je troche gdyz jak sprawdzalem to musialem je spowrotem przykryc kawalkiem chusteczki!dotklem palcami ale staralem sie nietrafic w ten ped!!co najwyzej on zachaczyl letko o same chusteczki!!
looz, powinno byc spoko :thumright:
durielek napisał:
a i moze byc w tych dloniczkach??co o tym sadzicie??
Dobrze robisz :bigsmurf:

btw. zaloz growloga ;]

elo
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
nie panikuj, sionko sobie poradzi, tylko utrzymuj glebe w wilgoci ale nie rób tego BŁOTA, bo zgnije.

U mnie jedno sionko miało odrazu bardzo duży kiełek i nie było problemu drugie sionko się ociągało i ledwo uchyliło pesteczke czasami mi ałem wrażenie, że się zamyka :) wsadziłem do ziemi utrzymywałem wilgoć i wyrosło co prawda troche później ale roślinka jest zdrowa (jak na razie) :).

Skołuj porządne oświetlenie i bedziesz miał wystarczająco palonka dla siebie, na świetlówkach jakoś nie ma pokaźnych plonów ale na początek możesz spróbować jak zrobi się cieplej to nawet boxa otworzyć coby słoneczko świeciło na liście :).

Będzie good, podlewaj tylko nie przesadź :).
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
growlog??

co to jest ten growlog??bo piersze slysze cos takiego!!:D.jak juz wczesniej napisalem chce to zrobic w dolniczkach!!ktore benda klezec u mnie w pokoju!!i bendzie na nie padac slonce z okna!1i oczywiscie te swietlowki!!wiem ze swietlowki niesa najlepsze ale lepsze chyba niz zwykle zarowki!!zamontuje takie 3(najsilniejsze 18w=100w)+swiatlo z okna!!dlatego niechce robic boxa bo benda zasilane takze swiatlem slonecznym!!!
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
kielki

mija kolejny dzien a kielki maja taka samo wielkosc jak mialy:(.zmienilem om podloze na gaze gdyz wtedy moge je dogladac bez dotykania poniewaz chysteczki sie przy odslanianiu nasion sie rozlatywaly przez co musuialem nasionka palcami dotykac a tak mam wglad na wszystkie nasionka bez problemu!!ja juz sam niewiem co sie dzieje z nimi!!moze swiatlo zaszkodzilo kielkom albo co!!co robic??

[ Dodano: 2006-03-31, 17:47 ]
kielki dalej nic...!!pomuzcie!!!!!!!!:(
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Dalej obchodź się z nasionami jak ze złotem to na pewno będą rosnąc. Złe podejście, rozpieszczanie nic dobrego nie daje.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
ja bym je po prostu do ziemi wsadzil i czekal az wyjda...
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
nasionka

hmm!kto by mi jeszcze tak poradzil!!prosze niech jeszcze ktos sie jeszce wypowie!!najlepiej jak mial podobny problem!!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Po co dotykasz pestek po wykiełkowaniu ? Na forum masz pełno rad jak dobrze kiełkować i co robić dalej. Jutro rano zablokuję.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół