nasiona marihuany

Nasionka od jakiegoś facia (?)

Wyszukiwarka Forumowa:

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Znalazłem w sieci kolesia który sprzedaje nasionka Citral, Haze, Pure Power Plant ogólnie to on sprzedaje nasiona roślin egzotycznych, te wszystkie kolorowe trawy i jakieś kwitnące drzewa no nie ważne.. ale napisałem do niego list.

Witam,

Mam kilka pytań co do nasion

-jakiego są one pochodzenia?
-czy są to nasiona F1 , F2 itp.
-jaką mam pewność że to są prawdziwe nasionka a nie takie jak sprzedają
prawie wszystkie polskie sklepy w internecie (karma dla papug,sieje)? bo niestety tak jest :(
-macie jeszcze inne odmiany marihuany poza Citra, Haze i Purple ?

Proszę o szybką odpowiedź bardzo dziękuję.. pozdrawiam


no to dostałem dosyć szybką odpowiedź
Witam

Pochodzenie Indie
F1
Nasiona as sprawdzone ponieważ w zeszlym roku bralismu juz .
As dostepne tylko takie odm

Pozdrawiam

W sumie jakaś dziwna odpowiedź.. no ale proszę się wypowidzieć czy ktoś by wziął sionka które kosztuja.. bardzo mało.. podejrzanie mało.. za Sionko Citral-a chciał 3 zł

W sumie mogę zamówić 2 sionka i sprawdzić co wyrośnie...?[/quote]
 
G

gio

Guest
hmm warto sprubowac ... ale pochodzenie indie .. nie wiem ale 6 zl warto zainwestowac
 

marc13

Active member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
40
Buchów
0
nie wiem ja polecam Ci bardzo dobrego sprzedawce Soneta!!! własnie dzisiaj dostałem przesyłke z ładnie zapakowanymi nasionami od niego i bardzo sie opłaca ma tanie nasiona i są one orginalne a nie jak na niektórych shitbankach lub niektóre osoby pokarm dla papug !!! :queen: :king: :rendeer: :queen:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Dostałeś pestki, wyglądają ładnie. Skąd wiesz, że wykiełkują ? Nie wiadomo czy to nie przemysłówka. Każdy powinien mieć w sobie trochę paranoi.
 
P

pxr

Guest
Bogusik2 zamawial te 3 odmiany na ebay'u po podobnych cenach, wydaje mi sie ze od tego kolesia o ktorym tu mowa :wink:

ema :bigsmurf:
 
H

haszyszekk

Guest
Elo Ja to zamawiałem z www.bazarek.com ;P Wpisałem w wyszukiwarce marihuana,ganja,cannabis i mi wyszukało nasionka tych właśnie odmian...
Nie wiem czy koles ten sam ale możeliwe że tak. Nasiona to na pewno jakieś konopie i na razie sie niczym nie różnią od tych z cannabis.fr.pl, ale kto wie co z tego wyjdzie...
Ogólnie kiełkowały niezle (11/15) ale ostawiłem sobie tylko 8 najsilniejszych... pzdr
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
ale kto wie co z tego wyjdzie..

Właśnie :) kiedy będzie można rozpoznać jaka to jest odmiana? po ilu tyg?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
AtomBoy napisał:
kiedy będzie można rozpoznać jaka to jest odmiana

Nigdy, a przemysłówke po zbiorach.
 
P

predator

Guest
AtomBoy napisał:
Właśnie kiedy będzie można rozpoznać jaka to jest odmiana? po ilu tyg?
Przeciesz jak zamawiasz nasiona zawsze masz podpisane
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
sonet napisał:
AtomBoy napisał:
Właśnie kiedy będzie można rozpoznać jaka to jest odmiana? po ilu tyg?
Przeciesz jak zamawiasz nasiona zawsze masz podpisane


no tak ale jak sie kupuje od kolesia który nie jest sprawdzony to sobie może wiesz żarcie dla papugi podpisać WW :).

Myślałem, że można to jakoś sprawdzić jeszcze podczas veg :scratch:

no nic cza czekać do zbiorów.. yh
 
H

haszyszekk

Guest
No niestety.... trzeba poczekać... na szczęście 6 nasionek od tego kolesia, a właściwie już 6 roślinek daje na flo po 5 tygodniach + ok.8tyg flo... mamy 9 tygodni.
Będe robił harvest w weekend 20/21 Maj... troche poczekać trzeba ;)
Na razie moge powiedziec że ładnie pachną... pzdr
 
P

predator

Guest
AtomBoy napisał:
no tak ale jak sie kupuje od kolesia który nie jest sprawdzony to sobie może wiesz żarcie dla papugi podpisać WW .
nie pękaj dostałeś auntetyczne nasiona marihuany sam widziałeś po pestkach mogłeś porównać z żarciem dla papug jak wczesniej wspomniałeś
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
ch***wo tak czekac zapiepszac przy roslinach ziemie kupywac a potem sie okazuje ze to szama dla papug w***ałes tyle pracy chajsu i wszystkiego a tu ku**a taki prezenick
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół