nasiona marihuany

Nasionka za 2 złote??

Wyszukiwarka Forumowa:

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Zaprosic na forum niech zrobi OS i sie sprawdzi ale jak na moje oko wał :pr:
 
H

haszyszekk

Guest
ku**a oni hermy sprzedają!!! Sam sie u nich nadziałem!!! Ostrzegam!!! Wał jak h*j konia! pzdr

[ Dodano: 2006-08-10, 15:26 ]
Już wysylalem maile do dowódzytwa bazarek.pl żeby coś z nimi zrobili ale h*j///
Własnie wysłałem kolejnego maila. pzdr
 
H

haszyszekk

Guest
Nie zgodze sie... nasionka są hermowe i bezużyteczne z tych plantów ale palenia i tak wyjdzie. Pozostaje pytanie czy to co sprzedają to zhermiona kopiąca odmianka czy przemyslowa ktora wogle nie kopie...
Małe topki, które paliłem z roślin od nich gówno dały wioęc tym bardziej nie polecam tego sklepu!!! pzdr
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
heh ja za 2zł kupilm na targu calego wora nasionek
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
też chciałem kiedyś od nich kupić.. ale koleś z osiedla takjak Bogusik2 kupił i qpa wyszła, owszem skiełkowały i rosły ładnie ale 90% to hermy reszta była żeńska ale jedyny efekt po gramie na dwóch to placebo.. chyba od dymu :) więc ściął. Szkoda nawet tych 2 złotych. Jak pisaliśmy do nich mejla, że są wałkarzami to jedyne co odpowiedzieli to , że "nasiona są dobre świadczą o tym plamki na pestkach, których nie ma na przemysłowej konopi" - :cat: nie widziałem sensu dalszej wymiany emaili. Nie pisaliśmy do bazarek.pl bo co im powiem? że uprawiam mj i chu**we nasiona? hehe :).
 
H

haszyszekk

Guest
hehe chyba wrecie coś sie zmieni :) oto odpowiedź:


Dziekuje za informaje, skontaktujemy sie ze sklepem i postaramy sie
wyjasnic o co chodzi, w razie koniecznosci zawiesimy sklep.

Myśle ze dostana to na co zasłużyli... pzdr

[ Dodano: 2006-08-11, 18:41 ]
"""Otrzymalem taka oto odpowiedz:

Nasiona są od czołowego producenta polskiego dr Legutki i maja żywotność na poziomie 80%
Do każdej porcji nasion dołączana jest dokładna instrukcja wysiewu i pielęgnacji więc z naszej
strony nie ma żadnych
uchybień co do wadliwego towaru
jest jasno opisane jeśli sie nasiona przesuszy lub zaniedba to nasiona nie wykiełkują o to
należy dbać to nie chwast

Nie znam sie na nasionach, wiec nie wiem, gdzie lezy racja, jednakze
licze sie z Panska opinia jako klienta. Czy probowal Pan wyjasnic
sprawe ze sklepem?"""
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
wez przeginaja :p a 2 zl za herma... jak juz sie kupi to zostaje kastrowanie z mysla ze to nie jakies gowno wyroslo... a mialem kupic tam 2 czy 3 nasiona na probe co to za gowno sprzedaja...

ogolnie maja tam ceny kosmiczne... popatrzec wystarczy na ich ceny a ceny podobnych nasion w innych sklepach lub na allegro... phi za Wilec Niebieski placic tyle...
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Lol, ceny naprawdę kosmiczne... Za dwa nasiona maku chcą kilka zł...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół