nasiona marihuany

nasionkapl

Wyszukiwarka Forumowa:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Natrafiłem na ten sklep, zastanawiam sie czy jest wiarygody, jeżeli ktoś w nim kupował to niech napisze, bo mi to wygląda na wałka
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
pewnie lipa jak inne sklepy :/
 
P

pr0team.net

Guest
na chu*a nie wałka
bo ja tam kupiłem 20 nasionek i all są dobre więc niekupiles to niemów gnoju :p
 
G

Green

Guest
na chu*a nie wałka
bo ja tam kupiłem 20 nasionek i all są dobre więc niekupiles to niemów gnoju

ale kupiles i co zasadziles wyroslo spaliles i dlatego twierdzisz ze sa dobre ???
 
P

pr0team.net

Guest
tak kupilem zasadzilem a potem spale ;-)
a admina znam więc plx, bez takich komentarzy
 
G

Green

Guest
a admina znam więc plx, bez takich komentarzy

wiec powiedz mi uprzejmie czym jest ten green shop skad ma pestki od jakich brederow bierze widze tam odmiany ktore sa wylacznie w posiadanie jedngo bredera a jednak na stronie nie ma nic napisane ze pochodza wlasnie od niego wyglada na to ze sam wyprodukowal te odmiany??

jak dla mnie ten sklep to sciema i ostrzegam przed zakupem od nich

edit:

pozwolilem sobie na mala prezentacje co juz wogole przechyla szale na niekorzysc sklepu

przedstawiam fotki ktore to powinny dac do myslenia dla tych ktorzy chca cos zamowic z tego pseudo sklepu

1.jpg


2.jpg


co tu wiecej pisac zdjecia mowia same za siebie jedna wielka sciema skoro nawet kradnac foty z innych stron niemogli dopasowac ich do opisywanych odmian wychodzi na to ze jawnie oklamuja klijentow pokazujac im zdjecia odmian ktore tak naprawde nigdy tak nie beda wygladac

pozdr.
 
D

delete

Guest
pewnie ,ze sciema proteam jak bedziesz mial szczescie to przymyslowka ci wyrosnie ;]]]]]
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
pr0team.net napisał:
na chu* nie wałka
bo ja tam kupiłem 20 nasionek i all są dobre więc niekupiles to niemów gnoju

Po pierwsze nie gnoju, po drugie skąd wiesz że są dobre skoro na razie nie spaliłeś tego co ci wyrosło? Po trzecie, pewnie że będziesz zachwalał ten sklep bo twój znajomy go prowadzi więc robisz mu reklamę, GNOJU

ps: naucz się poprawnie pisać po polsku bo nie pisze się niemów albo niekupiłeś, buehehehe ty naukowcu

A ŻEBY CI h**u PRZEMYSŁÓWKA WYROSŁA, ŻYCZĘ CI TEGO Z CAŁEGO SERCA :salut: :salut: :salut:
 
B

bialy wdowiec

Guest
gdyby nie wasze forum to niezle bym sie przejechal.juz zamowilem nasiona w narkusie baba zadzwonile zebym potwierdzil moje kupno.a;e nio hu.....a nie odbiore przesylki z narkusa.a z koleji na cannabisa nie moge wejsc strona jekby zawiesila sie.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
bialy wdowiec napisał:
z koleji na cannabisa nie moge wejsc strona jekby zawiesila sie.
w tej chwili działa, przeinstaluj sobie wtyczke Flash, albo wejdź przez inną przeglądarke . Dobrze zrobiłeś, nie odbieraj od nich przesyłki kolejni wałkarze!

A skoro ten Twój kumpel mr. pr0team.net (hyhy) to niech do nas wejdzie na forum zrobi openseed dla paru osób w ten sposób rozwieją się wątpliwości.
 
N

neman

Guest
nasionka.pl

kupilem 10 nasion gat. shaman ch*j z tego wyrosło(0/10 i to nie moja wina) pozniej wzialem od kolegi jakas mieszanke i rosną dobre narazie wlasnie kwitna od tygodia i jak schodze je podlewac to wychodze z zawrotami glowy na minimu 05-1h:]
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
to przez schody, masz słabe serce :)
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Hmmmm sklep zorganizował OpeenSeeds... Nasionka na op to afgani :p
 

Furi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
87
Buchów
0
zamowiłem sobie 2 test packi z tego sklepu pogadamłem z tym kolesiem na gadu i rzekomo miał mi wysłac 2 nasiona shamana i 2 master kusha. Po dwoch dniach miałem nasionka dałem na wetae wykiełkowało 4/4 i pozostaje mi tylko to wyrzucic na spota i patrzej jak (raczej 99,9%) wyrasta piekna przemysłowka :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół