nasiona marihuany

Nasionko sadzone .... thc bit

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kaju

Guest
Witam!
Wiec ttak posadziłem nasionko (nasionko wygrzebane z sortu) dałem je na wate ktora byla zwilzona woda (mocno zwilzona) i tak sobie te nasionko lezalo i lezalo z 14 dni i nic nie zaczelo kielkowac wiec uznalem ze zwala juz nie wykielkuje pewnie jakies lipne nasionko(ale sie nie dziwie ze lipa z nasionka). Moje pytanie brzmi: Czy to moja wina? :D zrobiłem cos zle?
 

Wojtek

Member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
22
Buchów
0
Następnym razem odtańcz przy nim jakiś połnocno-zachodni taniec afrykański, wprawdzie nie wiem po co, ale sprubuj, jak by zadziałało to zostawiam Ci prawa autorskie.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
czasem nasionka sa lewe i co bys nie zrobil to chu*a z nich nie wyrośnie, a co do kielkowania nasionek to poszukaj na forum jest podane pare sposobow. Pozdro!
 
K

kkk36

Guest
ja mam sposób taki:
wygrzebałem kiedyś pudełko od piura do pisania (jestplastikowe bardzo szczelne i przeżroczyste) wyłorzyłem papierem toaletowym zmoczyłem dałem nasiąka (co 2 cm ) przykryłem papierem toaletowym, dałem na kaloryfer i dałem do woreczka (tak rzeby nie przepuszczało światła na 2/3 dni i podlewałem, ściągnołem worek i czekałem , wykiełkowalo na 1 cm to posadziłem do ziemi . fajna prosta metoda (idzie mało wody bo nie paruje :) )

pozdro

[ Dodano: 2005-12-27, 18:09 ]
a przyokazji jak sie daje fotki na forum??

SCuN: tutaj http://www.stra.foxnet.pl/growing/viewtopic.php?t=114 jak dodawac fotki!!
 
M

MILKA

Guest
No to fajny sposób ja mam na monitorze bardzo gorąco około 36C to nie jest za dużo?? moim zdaniem nie!! po kilkunastu minutach zrobiło się czarne i napęczniało!!! a jeżały ponad rok w szawce!!!!
 
K

kkk36

Guest
milko jak bardzo cie lubie :) jestes taka słodzutka :) wkońcu cię poznałem :p

a temperatura to 27oC - 55oC
a idealna- 38-45
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół