nasiona marihuany

Nasionko z palenia

Wyszukiwarka Forumowa:

Heaticeee

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2018
Postów
77
Buchów
0
Czy nasionko z palenia da rade w PC boxie? Lub bez boxa wspomagane lampa? Nasionko juz wykielkowalo ogólnie kielkowalem je dla sprawdzenia czy wgl coś pójdzie i o dziwo wykielkowal dziś idzie do kubka z ziemią. Proszę o pomoc
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Powinna pójść kup 2x Dial spirali 35w w Castoramie zgaduje że nie chcesz się wykosztowac i z doświadczeniem też średnio skoro kielkujesz z palenia , pamiętaj że to pewnie reg więc masz szansę w 50% że to baba w moim przypadku 30% życiowe statystyki są u mnie gorsze hehe ziemia compo sana zperlitem chodź jest tam go mało na 1 raz nie ma sensu zwiekszac kosztow, lej biohomisem i na flo znowu się odezwij pewnie ktoś pomoże. Chodź na twoim miejscu jak zainspirowalo Cię nasionka z trawy to kup sobie pestke automatu za okolo 20zl może 2 bo nie wiadomo czy wykielkuje i wpierdziel jakieś fajne a nie z palenia.
 

Heaticeee

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2018
Postów
77
Buchów
0
Dzięki kolego. Tak jak pisałem. Kielkowalem z palenia zobaczyć czy to wogule wykielkuje i raczej się nie nastawialem nato ze wyjdzie ale skoro już wyszło to coś z tym pokombinuje
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Brawo brawo.
Załóż fotorelacje micro a na pewno coś z tego wyjdzie.
Z ciekawością Bede patrzył na twoje poczynania.
Powo elo
 

Heaticeee

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2018
Postów
77
Buchów
0
Brawo brawo.
Załóż fotorelacje micro a na pewno coś z tego wyjdzie.
Z ciekawością Bede patrzył na twoje poczynania.
Powo elo

Dzięki ziom. Nie wiem czy fotorelka będzie i czy wgl będę kontynuował żywot tej pestki. Ale w sumie to why not. Skoro już wykielkowala i poszła w ziemię to co mi szkodzi raz się tyje xD pozdro i z fartem
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Z własnego doświadczenia powiem tyle, pierwszy indor pyknoł, trafiła się panna. Drugi nie pyknoł, po ok 30 dniach pokazały się jaja. Wk***ienie zmarnowanych 30 dni i sprzętu. Szkoda czasu i sprzętu na pestki z palenia.
 

Heaticeee

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2018
Postów
77
Buchów
0
Z własnego doświadczenia powiem tyle, pierwszy indor pyknoł, trafiła się panna. Drugi nie pyknoł, po ok 30 dniach pokazały się jaja. Wk***ienie zmarnowanych 30 dni i sprzętu. Szkoda czasu i sprzętu na pestki z palenia.

Ja się szykuje do tegorocznego outa, a ta pestka to zwykła ciekawość / eksperyment ie wiem jak to nazwać. W każdym bądź razie nie pokladam żadnych nadziei na nią
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Tak jak pisał kolega wyżej.. nie warto, chce ci sie czekać 30+ dni żeby zobaczyć jajca ? zmarnowany prąd, sprzęt, nawozy ziemia i CZAS ku**a CZAS. na twoim miejscu za 2 dyszki zakupiłbym pestke. ale jak chcesz mordo ;D baw się dobrze !
 

Heaticeee

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2018
Postów
77
Buchów
0
Tak jak pisał kolega wyżej.. nie warto, chce ci sie czekać 30+ dni żeby zobaczyć jajca ? zmarnowany prąd, sprzęt, nawozy ziemia i CZAS ku**a CZAS. na twoim miejscu za 2 dyszki zakupiłbym pestke. ale jak chcesz mordo ;D baw się dobrze !

ch*j przeknaliscie mnie je**c ta pestke. pie***le se feminizowana i będę miał pewność że coś wyjdzie a z tym to ch*j wie. Dzięki panowie pozdro
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Tak też zrób mistrzu. Ja zapodałem z palenia na eksperyment jak to idzie w hydro. Co prawda ze 20g zgarnołem ale miałem myśli po miseiącu
że źle zrobiłem i mogłem kupić dobre pestki. Ale udało mi się wyrwać w OS i lecę oficjalnie już z pierwszym grow.
Nie zastanawiaj się nawet i kupuj dobre kulki, dobrą glebę i mikoryzę
 

Heaticeee

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2018
Postów
77
Buchów
0
Tak też zrób mistrzu. Ja zapodałem z palenia na eksperyment jak to idzie w hydro. Co prawda ze 20g zgarnołem ale miałem myśli po miseiącu
że źle zrobiłem i mogłem kupić dobre pestki. Ale udało mi się wyrwać w OS i lecę oficjalnie już z pierwszym grow.
Nie zastanawiaj się nawet i kupuj dobre kulki, dobrą glebę i mikoryzę

Mikoryza jasna sprawa. A co powiesz o glebie substral osmocote bo takowa wpadła mi ostatnio w łapy. Ma ona pH bodajże 6 jakiś już nawóz i kwramzyt w sobie
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To już innych tutaj wyjadaczy pytaj z doświadczeniem, ale kulkę zakup porządną
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Dzisiaj trafiła mi się pestka z palenia ok. 3mm. Solidna sztuka. Zastanawiam się co z tego wyjdzie bo kusi wyglądem. Ja miałem,, chemdawg" od Oriona. Co zapyliło nie wiem. Nie wiem ule pestek bedzie w tym 223 jarania.

---------- Post Zaktualizowany 19:57 ---------- Data pierwszego postu 19:55 ----------

IMG_20191207_185613.jpg


Tak to wygląda.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Ja kielkowalem swoja pierwsza uprawe z 4 nasion z kolegi palenia i wyrosly 4 krzaki uchodowane do konca dajace 65 g
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół