nasiona marihuany

Następne pierdoły

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
No palenie na pewno nie jest juz 15-20% thc tylko slabsze... a mniej zywicy to mniej mocy mądralo takze nie mów takich rzeczy... a co do tych pestek to amsz rację strzelają niektóre... potrafią wystrzelic i caly gorący stuff poleci ci w usta... zresztw roznym kierunku :D
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
kaczor20, NIE PI3**** głupot znowu z tym że mniej żywicy to mniej mocy! tempy jesteś i czytaj lepiej coś więcej niż haszyszowe forum!

twoje durne posty powinny być kasowane a głupota nagradzana warnami...
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Scooterr napisał:
Co sapiesz...?!znalazłem takie infoo że traci moc
No i synku widzisz. Ja to sprawdziłem na własnej uprawie. Teoretyk rzeczoznawca vs. Praktyk grower ? Stary już masz K.O.
Jarałem zapyloną White Widow i jedyne na czym straciła to ilości plonów i smaczku (przez walące plastikiem pestki).
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Niestety Ca2na3is tak to juz jest jak ktos czegos nie wie to zmysli :tongue: praktyka przede wszystkim :flower:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Nexer co sie tak żucasz nie możesz powiedzieć spokojnie?? Uprawiałem Euforia u kuzynki zapylilem dwa topy zeby miec z 30 nasion i moc była słabsza niż u czystych szczytów a euforia to winner Cannabis Cupu i High times ośle głupi.
 

Scooterr

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
296
Buchów
3
Ca2na3is napisał:
Scooterr napisał:
Co sapiesz...?!znalazłem takie infoo że traci moc
No i synku widzisz. Ja to sprawdziłem na własnej uprawie. Teoretyk rzeczoznawca vs. Praktyk grower ? Stary już masz K.O.
Jarałem zapyloną White Widow i jedyne na czym straciła to ilości plonów i smaczku (przez walące plastikiem pestki).

DObra pewnie więcej widziałeś i masz więcej w bani ale rub tu popeliny. Sie uczee, troche ścierwa wychodowałem ale jeszcze nie zapylałem nie mogłeś normalnie napisac A nie odrazu beszty.... :scratch: nie kumam cie stary....kozaczyne tu odp.ierd.alasz.. :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół