nasiona marihuany

Następny sezon - co i jak ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Chwału

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2006
Postów
170
Buchów
0
Witam wszystkich ,
Nigdy nie uprawiałem rośliny, lecz chciałbym zasadzić coś w nadchodzącym sezonie.Jako ,że przeczytałem 100 tysięcy poradników na temat hodowli nadal mam kilka pytań o które chciałbym zwrócić się do profesjonalistów - czyli was ;-)

1.Wybrał bym hodowle na zewnątrz.Niedaleko domu mam las a przy lesie siłą rzeczy spora polana.Pytanie , jaką rośline wybrać? Początkowo wybrałem Early Misty , ale dowiedziałem się że może nie przyjąć się w Polskich warunkach.Zależy mi na roślince która ma kopa i była dość prosta w uprawie dla laika jakim jestem ja.Co proponujecie ?

2.Początek maja to dobry wybór na wysiew?

3.Jaki jest dobry sposób na wykiełkowanie roślin.Po jakim czasie mam je przenieść na outdoor?

4.Na dworze posadzić je w doniczkach czy wczesniej wykopac dół i napełnić go ziemią ogrodniczą i tam dawac sadzonki?

5.Jak i czym podlewać ?

6.Jakie nawozy proponujecie - w jakich ilościach i jak często?


Z góry dzieki za odpowiedzi :bounce:
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
Chwału napisał:
1.Wybrał bym uprawe na zewnątrz.Niedaleko domu mam las a przy lesie siłą rzeczy spora polana.Pytanie , jaką rośline wybrać? Początkowo wybrałem Early Misty , ale dowiedziałem się że może nie przyjąć się w Polskich warunkach.Zależy mi na roślince która ma kopa i była dość prosta w uprawie dla laika jakim jestem ja.Co proponujecie ?

early misty, hawaii x skunk, top44, maroc ja polecam szczegolnie te trzy ostatnie.
Chwału napisał:
2.Początek maja to dobry wybór na wysiew?

polowa kwietnia wysiew w domu, polowa maja wysiew na dworze.
Chwału napisał:
4.Na dworze posadzić je w doniczkach czy wczesniej wykopac dół i napełnić go ziemią ogrodniczą i tam dawac sadzonki?

wykopac dół, rzucić ziemie z ogrodniczego i dodac dolomit.
Chwału napisał:
5.Jak i czym podlewać ?

male sadzonki woda. wieksze rosliny wodą a co drugie podlanie biohumusem wg. instrukcji na opakowaniu

Chwału napisał:
6.Jakie nawozy proponujecie - w jakich ilościach i jak często?

biohomus extra - weg, biohomus forte - flow. co drugie podlanie. ilosc napisana na opakowaniu.
Chwału napisał:
Z góry dzieki za odpowiedzi

nie ma sprawy


jesli pomoglem to mozesz to zaznaczyc :rendeer:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Chwału napisał:
1.Wybrał bym uprawe na zewnątrz.Niedaleko domu mam las a przy lesie siłą rzeczy spora polana.Pytanie , jaką rośline wybrać? Początkowo wybrałem Early Misty , ale dowiedziałem się że może nie przyjąć się w Polskich warunkach.Zależy mi na roślince która ma kopa i była dość prosta w uprawie dla laika jakim jestem ja.Co proponujecie ?
ja pie***le... www.cannabis.fr.pl
masz wybor.
Co to ma do rzeczy ze jestes laikiem? Jak tego nie kumasz to spie****isz uprawe kazdej odmiany.
Chwału napisał:
2.Początek maja to dobry wybór na wysiew?
A czemu mialby byc nie dobry?
Ludzie rzucaja pestki na wate nawet w kwietniu i trzymaja na poczatku w domu, pozniej na spot.
3.Jaki jest dobry sposób na wykiełkowanie roślin.Po jakim czasie mam je przenieść na outdoor?
o ku**a... to jest opisane w artykulach i na forum, wiec nie pie**ol ze czytales.
4.Na dworze posadzić je w doniczkach czy wczesniej wykopac dół i napełnić go ziemią ogrodniczą i tam dawac sadzonki?
do ziemi, nie w doniczkach.
Chwału napisał:
5.Jak i czym podlewać ?
woda ku**a, co jakis czas biohumusem.
Chwału napisał:
6.Jakie nawozy proponujecie - w jakich ilościach i jak często?
biohumus. tak jak jest podane na butelce.
Na wszystkie twoje pytania jest jedna odpowiedz. ku**a CZYTAJ, TO NIC NIE KOSZTUJE!!!

[ Dodano: 2006-08-15, 20:01 ]
quake mnie ubiegl ;]
 

Blehhh

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
271
Buchów
0
na pierwszy out polecam Passion#1. Mój 1 out, wybaczył mi wiele błedów rośnie super, kopie podobne też. Nie wiem jak wolisz jak sadzilem w czerwcu i wszystko zbierza w dobrym kierunku. oglądaj nabieżoco pogode dowiedz sie kiedy bedzie powyzej 10 C i sadz. Chyba ze masz mozliwosc zasadzenia i postawienia na oknie wtedy druga polowa kwietnia. Napewno nie w doniczkach gdyż wtedy bardziej sie rzuca w oczy, najlepeij posadz tak zeby zgrywało się z krajobrazem, swietnie komponuje sie na tle wszystkich dźew iglastych, malych choinek. Jak rosliny beda mialy ok. 40cm podlewaj biohumusem albo florovitem w sugerowanych dawkach, potem mozna dawac troche wieksza dawke biohumusu ale bez przesadzy.
 
1

1oolec

Guest
rowniez nie polecam wsypywania ziemi kupnej do wykopanej wczesniej dziury...

a to dlatego ze jak roslina podrosnie i korzenie juz wyjda z tej kupnej ziemi to oczywiscie moga sie nie przyjac...

Mj to chwast ale tez roslina jak kazda inna mozna by pomyslec ze jest to niemozliwe a jednak...ja w tym roku stracilem przez to 2 rosliny :/ dla ktorych zuzylem reszte mieszanki ziemi :/ natomiast te ktore wkopalem w ta sama ziemi ktora wykopalem maja sie swietnie..
 

zoyman

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
91
Buchów
0
1oolec napisał:
rowniez nie polecam wsypywania ziemi kupnej do wykopanej wczesniej dziury...

a to dlatego ze jak roslina podrosnie i korzenie juz wyjda z tej kupnej ziemi to oczywiscie moga sie nie przyjac...

Mj to chwast ale tez roslina jak kazda inna mozna by pomyslec ze jest to niemozliwe a jednak...ja w tym roku stracilem przez to 2 rosliny :/ dla ktorych zuzylem reszte mieszanki ziemi :/ natomiast te ktore wkopalem w ta sama ziemi ktora wykopalem maja sie swietnie..


A jakie doły wykopałes ile tej ziemi dales??
 

Pedro

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
129
Buchów
0
@1oolec - hmm - pierwszy raz słysze o takim czymś.

@Shadow - nie spinaj się tak bardzo - każdy ma inny sposób kiełkowania ja wole taki a ktoś inny co innego preferuje... etc.
 
1

1oolec

Guest
zoyman:
ciezko powiedziec ile to bylo :)

ale jak tak patrze na metrowke to mysle ze okolo 50cm gleboka i okolo 40cm szeroka


Grzybiarz:

mowie z doswiadczenia nie wyczytalem tego... byc moze jest to zbieg okolicznosci, ale ja w to watpie...
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
@Shadow - nie spinaj się tak bardzo - każdy ma inny sposób kiełkowania ja wole taki a ktoś inny co innego preferuje... etc.
wystarczy przeczytac i wybrac samemu najlepszy dla siebie sprosob
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół