nasiona marihuany

Nasze Plony Marihuany :d

Wyszukiwarka Forumowa:
G

govena

Guest
Pierwszy outdoor, blue berry z donicy 20 l. sezonowa. Nabrałą by jeszcze koloru ale postanowiłem ściąć jakąś 1/3 z krzaka więc efket tutaj to 90g mokrego, zobaczymy co pokażą dolne gdy dojrzeją :)
 

Inwigiluje#

Podaj haslo !
Rejestracja
Sie 11, 2015
Postów
184
Buchów
0
Z tego outa :(
IMG_0934~1.jpg

IMG_0933~0.jpg

IMG_0937~1.jpg
 
Ostatnia edycja:

shaqens

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2015
Postów
92
Buchów
1


I już się suszy. To na razie plon z 8 roślin AF. Szału nie ma jak na pierwszy raz, ale i tak koniec końców jestem zadowolony biorąc pod uwagę błędy, które popełniłem. Najważniejsze, że zdaję sobie z nich sprawę.. Sort to 6x blackberry kush, 1x purple cheese (taki nieciekawy raczej, najwyższy i najdziwniejszy ze wszystkich taki kłos żyta :) ale solidnie oszroniony), 1x think different. Myślę, że jakieś 15g średnio na roślinę powinny dać, zobaczymy. A mam do Was jeszcze pare pytań.
1. Czy możliwe jest, że roślina AF kończy swój żywot wcześniej niż dojrzała w pełni tzn. trichomy nie wykształciły się na bursztyn, a wszystkie liście dosłownie wszystkie się wysuszyły jakby już kończyła żywot?
2. Czy jest na prawdę wyczuwalna różnica w mocy pomiędzy trichomami mocno mlecznymi, już "bursztyniejącymi", a dojrzałymi w pełni ( powiedzmy te kilka dni różnicy)?
3. Czy curring daję na prawdę mocne efekty? Chodzi mi o to, że rośliny, które już ściałem, miałem wrażenie, że bezwzględnie się do tego nadają, były dużo dłużej niż mówi producent, widziałem gdzie niegdzie bursztyn, liście mocno żółkły lub totalnie wysychały, a ja po szybkim schnięciu nie czuję kompletnie mocy, która mnie zadowala.. Mimo, że ładnie pachną, są oszronione, ale jakiejś wielkiej fazy nie dają. Pytanie czy powolne suszenie, a następnie curring, aż tak diametralnie mogą zmienić moc zioła, że będę z nich usatysfakcjonowany, czy nie mam się już co łudzić? Przysłowiowe z gówna bata nie ukręcisz? Dodam, że palę już na prawdę długo, lubię się ostro zaj***ć i mogę palić duże ilości, więc półśrodki mnie nie interesują. Nie po to się wszystkiego uczę. Pozdro.<peace>
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Cudowne weki .

Ambrosja


Chdd x Sd IBL


Chernobyl 18


Chernobyl 19


Chernobyl 21


HinduKush


StarBud 5


 

shaqens

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2015
Postów
92
Buchów
1
Zapas na zime:smokee:
Nie ważyłem jeszcze dokładnie na zdjęciach jeest jakieś 200-220 super wychodzącego i mocnego palenia :) trzy jeszcze się suszą:jaraczz:

Blackberry Kush (kilka było fioletowych, kilka zielonych) - DP, Purple cheese -AutoSeeds, Think Different - DP, Ak47 - DP,



 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
Amnesia - zapasy zaczynają się kurczyć powoli.







 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Moja domowa apteczka :)

Sdognesia x Arne x CDG, Frisian Dew i Master Sativa x Automazar :spalony:





Pozdro :)
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Naszła mnie ochota na skręta-otwieram zapasy,a tam tyle:freak2:

displayimage.php
[/url][/IMG]

Szybka akcja wydobywania słoika z łakociami i od razu humor się poprawił-odmiana to Super Silver Sour Diesel Haze

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

hardkor

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
60
Buchów
0
Wstępne żniwa (Sour Diesel x Killing Fields , Columbia Gold x Hashplant) OS pewnie po nowym roku wiec bądźcie czujni ;)

20151030_175335.jpg

20151030_175407.jpg

20151030_175301.jpg

20151030_175211.jpg

20151030_175240.jpg
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Frisian Dew :)

DSC07892.JPG
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
świeży plon z 9x pineapple kush, link - fotorelka


Co indoor to indoor! :) Świetne topy jak i paznokcie :D piona; )

---------- Post Zaktualizowany 11:04 ---------- Data pierwszego postu 10:40 ----------

To i ja delikatnie zapodam:

Big devil - 30G
Dodam, że to co widać na zdjęciu zostało spalone w ciągu 3 dni: D



Cream mandarine 34G - najlepsza wyhodowana odmiana outdoor jaką kiedykolwiek paliłem: )@



AK 47 28g - smaczna



White Russian - 23G



Było więcej odmian, ale nie wszystkich mam zdjęc.



Pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół