nasiona marihuany

Natężenie światła

Wyszukiwarka Forumowa:

Smeryd

Member
Rejestracja
Gru 4, 2005
Postów
11
Buchów
0
Witam czy natężenmie światła 72 000 lux lub 90 000 lux moga szkodzic roslinie :?:
 
R

rasta

Guest
raczej nie. im więcej światla dostarczasz roślinie tym lepiej. gorzej kiedy jest za malo.
 

Smeryd

Member
Rejestracja
Gru 4, 2005
Postów
11
Buchów
0
czy jest dobre bo na stronach o hodowli pisza 50 000 lux
 
G

greenlife

Guest
raczej nie. im więcej światla dostarczasz roślinie tym lepiej. gorzej kiedy jest za malo.
a wlasnie ze nie prawda co za duzo to niezdrowo jednak twoje parametry napewno nie zaszkodza roslinie ja w swoim boxsie mam 91 000 lux i jedyny problem jaki zauwazylem ze wzgledu na silny strumien swiatala to to ze szczyt rosliny ktory byl najblizej zarnika lampy stawal sie zupelnie bialy chlorofil w nim poprostu zanikal ale wystarczylo ze podnioslem lampe i wszystko wracalo do normy
 

Smeryd

Member
Rejestracja
Gru 4, 2005
Postów
11
Buchów
0
greenlife a jaka masz lampe i o jakiej mocy i na jakiej teraz wyskosci ja utrzymujesz od szczytu roslinki :?: :lol:
 
G

greenlife

Guest
byla to lampa 250w hps a wysokosc to zalezy od temp jak panowala w boxsie ale tak od 15 do 30 cm
 

Smeryd

Member
Rejestracja
Gru 4, 2005
Postów
11
Buchów
0
greenlife a masz jakas wentylacje w boxie i jak otrzymales tak duzo natezenie swiatla przy hps 250W :?:
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
no pewnie ze mozna, ja mam praktycznie identycznego boxa i daje tam HPS'a 150W ale jak chcesz to mozesz dac i 70W
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
mozesz tez zapodac z 3-4 swietlowki na wyciagu
 
M

MILKA

Guest
Na początek bede miał 4 świetlówki a puxniej HPS zamontuje ja zmeinei 12/12 :!:
 
J

Johnus_Pain

Guest
Czy przy używaniu HPS-a ważna jest odległość lampy od rośliny?
 
J

Johnus_Pain

Guest
No dobra. Czyli mam nielichy problem - szafa wysoka na 1,5 metra, żadnych szans na regulację wysokości lampy. To może zainstalować ją z boku szafy, tak w 2/3 wysokości?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół