nasiona marihuany

nawóZ NA FLO out

Wyszukiwarka Forumowa:

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
będę 1 raz na spocie w czasie kwitnienia, i tylko ten 1 raz podsypie rośliny nawozem posypowym. rośliny sezonowe ok 1.5m wysokie
Jakim? ile tego 50g pod planta? moje propozycje to.

nawóz do róż planta : NAWÓZ MINERALNY NPK (Ca + S)
7 - 11 - 24 (7,0 + 13,8) z mikroelementami

polifoska 8 : NPK(S) 8-24-24-(9)

jakiś może nawóz jesienny? czekam na wasze propozycje i podpowiedzi
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Aby nie zamieścić forum nowym tematem podejmę się pod ten temat. Moje automaciki Juz sobie ładnie kwitną, na flo dostają terra Flores i na początek dostały booster accelerator. Ostatnimi czasy często padało, praktycznie codziennie.

Moje pytanie brzmi: czy podlać je delikatnie samym nawozem? Teraz miałem je podlać boostem, jako co 2gie podlewanie.
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Teraz sporo padało wszędzie to ziemia jest wypłukana delikatnie z jedzonka dla roślinek także może pół dawki nawozu i pół dawki boostera daj żeby 2 razy nie chodzić i przypału nie robić :)
 

Kojot194

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
112
Buchów
0
Aby nie zamieścić forum nowym tematem podejmę się pod ten temat. Moje automaciki Juz sobie ładnie kwitną, na flo dostają terra Flores i na początek dostały booster accelerator. Ostatnimi czasy często padało, praktycznie codziennie.

Moje pytanie brzmi: czy podlać je delikatnie samym nawozem? Teraz miałem je podlać boostem, jako co 2gie podlewanie.

Kolo po pierwsze to zaśmieciłeś wątek typowi, po drugie mniej jaraj jak piszesz: "Aby nie zamieścić forum nowym tematem podejmę się pod ten temat" wtf?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Proffesional Blossom Boster jest bardzo dobrym holenderskim nawozem, tylko to dopiero sierpień/wrzesień się daje.
Myślę, że dwie dawki po około 2,5grama na 5litrów wody w odstępie czasowym około 2tygodnie załatwiły by na flo sprawe. Potem sama woda. Albo raz ze 4gramy na 5litrów wody jak będzie początek września walnij, tylko potem za kilka dni trzeba by samą wodą obficie podlać, żeby rozcieńczyć, bo może popalić. Ten nawóz jest bardzo mocny dlatego odradzam dodatkowo do niego stosowanie jakichkolwiek podsypek, czy innych nawozów na flo. Sam Blossom Boster załatwi sprawe, tylko ciężko to ogarnąć przy jednej wizycie na spocie w czasie całego flo.

Najpierw trzeba odważyć nawóz a potem wymieszać w kubku z letnią wodą aż się rozpuści, żeby dolać do 5l butelki z kranówką. Zakręcić i wstrząsnąć przed podlaniem.
 
Ostatnia edycja:

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
No ale 2 deszcze i tego nawozu nie ma. Dlatego chciałem coś posypowego na kwitnienie co by przynajmniej 2 miesiące wytrzymało.
Sa jakieś nawozy na flo 100 dni posypowe, no ale raczej nie zdarza się wypłukać i w ziółku będzie sama chemia.

Bo widzę, ze tutaj każdy tylko biohumus i zaofoska,planton k,zestaw canna, i obornik.
Widzę ze ty wyróżniasz się z tłumu i stosujesz coś innego.
chyba jednak kupie tą polifoske 8, tylko ile tego dać na planta garstkę czy garść czy może potrafi ktoś w gramach to wyliczyć.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
jest astvit w proszku a to naturalne gówno, jedno z mocniejszych wiec dobra propozycja myśle
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
No niby tak dawałem mikoryzę pod planty i obornik, ale nic nie szło puki chemii nie dodałem, ten astvit to ma NPK : 3-9-2-4 wiec topy raczej nie popuchną
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Proponuję nawozić dolistnie i organicznie, chemia tylko profilaktycznie na pleśń.:bounce:
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
to co proponujesz organicznie? jeśli nawóz ma być podany tylko 1 raz podczas całego flo sezonowej
 
R

rolnikdolpasz

Guest
No ale 2 deszcze i tego nawozu nie ma. Dlatego chciałem coś posypowego na kwitnienie co by przynajmniej 2 miesiące wytrzymało.
Sa jakieś nawozy na flo 100 dni posypowe, no ale raczej nie zdarza się wypłukać i w ziółku będzie sama chemia.

Bo widzę, ze tutaj każdy tylko biohumus i zaofoska,planton k,zestaw canna, i obornik.
Widzę ze ty wyróżniasz się z tłumu i stosujesz coś innego.
chyba jednak kupie tą polifoske 8, tylko ile tego dać na planta garstkę czy garść czy może potrafi ktoś w gramach to wyliczyć.
Dwa deszcze nic nie zmienią jak Dasz Blossom Bostera. W ręcz przeciwnie lepiej rozłoży się w glebie i na długo w niej pozostanie.

---------- Post Zaktualizowany 01:10 ---------- Data pierwszego postu 01:08 ----------

to co proponujesz organicznie? jeśli nawóz ma być podany tylko 1 raz podczas całego flo sezonowej

Jedna wizyta to troche mało. Jak byś wybrał się dwa razy - raz z nawozem a potem jeszcze podlać wodą za tydzień było by znacznie lepiej. Wrzesien jest często słoneczny a deszczu jak kot napłakał.

Jak ewidentnie możesz być tylko raz, to daj 3gramy blossoom bostera na 5litrów wody.
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
to co proponujesz organicznie? jeśli nawóz ma być podany tylko 1 raz podczas całego flo sezonowej
Jeśli chodzi o organikę to ja proponuję to już po raz enty, ale działa to w 100% sam się przekonałem o tym w ubiegłym sezonie i w tym także to zastosuję.

Wysuszona skórka z banan na wiór, zmielona i Astvit(sypki). Dasz tego więcej pod planta i więcej razy już nie będziesz musiał nawozić. Deszcz ładnie to rozpuści .
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
pewnie na dniach się zacznie początek flo i wtedy robię akcje. flo będzie trwało do października.
dołki to sama ziemia spod pokrzyw.
Czy takie coś wystarczy czy popali????

podlanie canna PK albo nawozem uniwersalnym npk 5/5/5 2 łyżki dolomitu na 2l
i na to podsypanie Astvitem <tylko ile tego dać? >
i 1 cała skórka od banana pod planta <styknie czy mało>
do tego 2 garście dolomitu pod planta.
wymieszać to z ziemia ?
może pałeczki nawozowe?
 
Ostatnia edycja:

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Jeśli stosujesz nawóz canna pk, to odpuść sobie astvit i skórkę z banana. Nie łączy się nawozów mineralnych i naturalnych, bo chemia niszczy życie w glebie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół