nasiona marihuany

Nawadnianie

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Siemaneczko wszystkim, nie wiem czy tak można ale chciałem ten temat dedykować mojemu małemu ogródkowi. To moj pierwszy temat na tym forum wiec nie karćcie mnie za niego.

Mieszkam w niderlandach i postanowiłem zacząć zabawę w ogrodnika. PAre rzeczy czytałem a zastanawia mnie bardzo wpływ jednej bardzo ważnej sprawy na moje ploniki.

Ogólnie do uprawy podchodzę na poważnie. W skrócie, mam 3 planty (White Widow ) . Nasiona kupiłem z wysokiej półki, trochę kosztowały ale są to pewniaki, nawet dostałem na nie kwitek z gwarancją na płeć :] Do nasion otrzymałem "cup`y " Pierwszy raz sie spotkałem z takim czymś jest to kółko o promieniu jakieś 2cm i grubości niecały centymetr. Po zanurzeniu i odstawieniu w wodzie rośnie z niego mini doniczka do której sadzimy nasiona.

Dzisiaj, po 4 dniach wyrosły łodyżki z listkami na około 1,5 cm. Wsadziłem cupy do doniczek z specjalna ziemią pod hodowle ( ziemia, kawałki styropianu, chyba trociny lub słoma ). 50 cm nad nimi przymocowałem lampę 400W. W najbliższym czasie dokładam 3x Amnesia i nad to lampa HPS 600.

Ogolnie chodzi mi o nawadnianie rośliny. Z początku przez te 3 dni podlewałem zwykłą wodą, teraz odstawiłem butelke z wodą i będe tym podlewał. Można to podlewać wodą mineralną niegazowaną ?? Da to jakiś lepszy efekt? Chodzi mi o wodę Bar-LE-duc, to jest naturalna woda źródlana w skład której wchodzi:

Ca: 47
Mg: 3,4
Na: 10,6
K: 0,6
F: <0.1
Cl: 10,3
SO4: <1
HCO3: 170
NO3: <1

Ph: 7,6

Na chłopski rozum wydaję mi sie że ta woda nie będzie złym pomysłem ale muszę mieć pewność czy nie zaszkodzi ona mojej uprawie. Odżywki zacznę stosować dopiero od 10 dnia. Ogólnie podczas tej uprawy chcę się skupić tak jak mi poradzono na produktach HY-PRO o których można się dowiedzieć więcej na stronie producenta hy-pro.nl ANY SUGESTIONS ?
 
S

sru

Guest
możesz podlewać wodą z butli - czy będzie lepsza niż kranów nikt ci nie powie najważniejsze w wodzie jest jej ph 7,6 to dużo poszukaj wody z niższym [wogóle ciekawe że w NL jest napisane ph wody]

wstaw zdjęcia to będziesz mógł prowadzić fotorelację - bez zdjęć temat nie ma sensu i poleci do kosza
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół