nasiona marihuany

Nawożenie advanced nutrients

Wyszukiwarka Forumowa:

vanotec

Member
Rejestracja
Lip 4, 2021
Postów
15
Buchów
3
Siema.
chcialbym zapytać jak to jest w końcu z podawaniem nawozów w poszczególnych etapach kwitnienia. Chodzi mi dokładnie o Big buda i overdrive. Producent podaje w tabelce, że Big buda daje się od 2-4 tygodnia kwitnienia, a overdrive w 5-6 i później tydzień flush. Co gdy ma się kilknascie roślin i jedne są bardziej dojrzałe od drugich na końcu podawania Big buda? Podawać Big buda każdej tak samo przez te 3 tygodnie i później przez 2 overdrive nie patrząc na rozwój kwiatów?
troche tego nie rozumiem ponieważ rośliny kwitną dłużej niż 7 tygodni. Co z dalszym nawożeniem skoro producent podaje aby nawozić do końca 6 tygodnia? Jeśli tak nawoziłbym rośliny jak podaje producent to flush musiałby trwać koło 3 tygodni wiec trochę to mnie nie pokoi
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Trzeba patrzeć po kwiatach jak już widać że będzie gotowa za około 2tyg to odstawiasz i jedziesz na samej wodzie :p
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Producent podaje wartości dla lampy 1000w i zupełnie zdrowych panien, jeśli choć raz ją zatrzymałeś to rozpiska na tygodnie już Cię nie obowiązuje. To co robią te firmy to czysty marketing. Ja ostatnie trzy podlania leję samą wodę z ro bez suplementów bo roślina odkłada sobie cukier w korzeniu na taką ewentualność właśnie. Efekt jest taki, że z topów zostaje czusty biały popiół przez co zyskujesz na smaku i aromacie.
Pozostaje Ci eksperymentować przez co będziesz wiedział co robić przy następnej uprawie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół