nasiona marihuany

Nawozy

Wyszukiwarka Forumowa:

Fresk

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
47
Buchów
0
Jakie sa najlepsze wegług was nawozy do naszych pomidorów podaje link

http://www.hemp.pl/produkty.php?kat=kat9739135932&p=10

prosze o odpowiedz jaki nawuz jest nalepszy dla fazy wegetacyjnej a jaki dla kwatostanu

jesli ktos juz kupował jakis nawóz z tad prosze napisac jaki i czy sie opłaca :)

z góry dziekuje i pozdrawiam
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Najlepszy an faze wegetatywną jest stymulator wzrostu na VEG -- tam taki jest... ponoć bardzo dobry...
A na FLOW najlepszy jest stymualot kwitnienia ma podobne dzialanie jak GA spray... też dzięki niemu mamy wiele więcej kwiatów...
 
S

SirUriel

Guest
Stymulator kwitnienia nie dziala taq samo jak ga-spray ...stymujator kwitnienia zwieksza ilosć kwiatow i uzywa sie go caly czas w okresie kwitnienia a G-as używasz tylko 1 raz w polowie kwitnienia rosliny i tym ziekszasz ilosc zywicy :bounce:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
ja za cene nieco ponad 110zl nabylem na obecny indoor taki zestaw:



jest to stymulator kwitnienia b cuzz bloei, bio-mneralny nawoz b cuzz aarde, biohumus
za wyjatkiem biohumusa, wszystko zamowilem na hemp.pl.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ale stuff :D tylko zebys dobrze to wszystko dawkował :> miły indoor wtedy by był
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
N!x, troche to masz drogie w polsce bo moge to zalatwic w sklepie za 20 bakow ;]
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
shogo, mam nadzieje ze za jakis czas powstanie wiecej groshopow w polsce, bo narazie jest jeden hemp.pl ktory swoim asortymentem nie poraza :( :rendeer:
 
G

Green

Guest
shogo, mam nadzieje ze za jakis czas powstanie wiecej groshopow w polsce, bo narazie jest jeden hemp.pl ktory swoim asortymentem nie poraza

cieszmy sie z tego co mam jak zaczynalem zabawe z MJ niebylo nic czlowiek lazil po ogroniczych i czytal etykiety w nadzieji ze znajdzie odpowiedni specyfik teraz chociaz mamy jakis grow shop i jak by niebylo chociaz niema w nim wielkiego wyboru to jednka cos dla siebie mozna znelezc to samo z seed shopem w koncu jest jeden, ktory na 100% nie robi walkow a nawet sie rozrata poszerzajac swoj asortyment :)
takze niejest zle panowie cos sie w naszym kraju rusza powoli ale do przodu
pozdr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół