nasiona marihuany

NederLandse PLantage <<RQS>>

  • Autor wątku Usunięty 82176
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 82176

Guest
Witam szanowne grono, bez zbednego pie****enia przechodzimy do sedna.
Jest to moj 5 lub 6 outdoor, pierwszy w NL.
Na forum jestem od 2010, niestety po ostatnich zmianach moje konto dziwnym trafem wyparowalo i nikt nie potrafi mi pomoc, wiec nowe zalozone i lecimy z tematem.

PESTKI

5 x Sweet ZZ (RQS)
5 x Speedy Chile (RQS)
3 x Trainwreck (pestki z palenia z coffika)
1 x NL AF gratis (RQS)

SUPLE

Dolomit
Bio nawozy w granulacie
Melasa
Pyrethrum-Biol na robactwo
Na pleche sobie do konca wakacji przywioze cos z PL, chyba ze ktos z was wie gdzie i co dobrego znajde w NL to bede wdzieczny za info.

SPOT ORAZ PLAN

Miejsce w ktorym sie wszystko odpie****a, jest mega schowane, pieknie naslonecznione oraz gleba jest tam bardzo dobrej jakosci.
Jedyny problem jaki moze sie tu pojawic to dosc spora wilgotnosc na jesieni, ale Polak madry i znajdzie rozwiazanie na kazdy problem.
Za kazdym razem wycinamy na spocie coraz wiecej traw i okolicznej roslinnosci, zaczniemy pryskac zapobiegawczo wczesniej na pleche, I miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok.
Na dzien dzisiejszy 10 plantow juz jest na spocie, wysadzane w 3 partiach co okolo tydzien, pod naszym okiem na balkonie zostaje 1 x Sweet ZZ 30l skrzynia oraz 1 x Trainwreck 100l donica
Wszystko oprocz jednej Sweet ZZ oraz jednego Speedy Chile ciete tj topping/fim oraz lst.
Plan jest taki - co 2-3 tygodnie wyskok na miejsce, opryski na robactwo I pleche, dolomit oraz nawoz w granulacie pod krzaki i modlitwa o dobra pogode oraz brak plechy ^^
Na spocie wszystkie panie juz sa w docelowych dolkach okolo 40-80l ziemi pod kazdy, wymieszane z dolomitem oraz nawozem w granulacie.
Gleba jest tam bardzo przyjemna wiec na bank przerosna sobie dolki ktore przygotowalem z ziomkiem.
Za chwilke zapodam foty
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 82176

Guest
Maly update z balkonu, nie wrzucilem wczesniej Trainwrecka, umknal mi jakims cudem.
Dostal topping I sc na glowna lodyge, co do Sweet ZZ to polecial delikatny fryzjer aby doswietlic wiecej odrostow.
Wszystko jak narazie idzie w dobra strone.
Czarna wielka donico-miska to Trainwreck, w skrzyni siedzi Zkittlez.
Pozdro


 
U

Usunięty 82176

Guest
Witam po tygodniu przerwy.
Niestety pogoda w niderlandach od 2 tygodni nie dopisuje, moze 2 dni sloneczne przez reszte dni chmury i deszcz...
Na spocie trwa delikatna walka z robactwem, troszke podjada nam wieksze rosliny, prysniete dzisiaj wszystko licze na to ze nie bedzie padac...
Ogolnie kondycje roslin oceniam na dobra zwazywszy na to ze pogoda przez ostatni tydzien to totalna porazka...
Kilka (chyba 3) sweet zz juz puscilo wlosy gdzieniegdzie, 3 sztuki speedy chile tez juz odpala delikatnie wiec jestesmy z tego w sumie zadowoleni, rozrzut czasowy przyda sie na jesieni podczas harvestu, auto nl juz fajne boby skleja, za kilka tygodni go wytniemy.
Na balkonie trainwreck okazal sie meski wiec juz wylecial, na spocie mamy jeszcze miejsce na 2 rosliny, dorzucimy tam niebawem 2 x trainwreck moze trafi sie damka.
Wyzsze rosliny to Sweet ZZ sa starsze o 2 tygodnie od kolezanek z Chile.
Najwyzsza chile oraz zz zostały polozone delikatnie do gleby - to sa te jedyne nie ciete, rosna sobie po swojemu.
Zycze kolegom po fachu duzo sloneczka i z farcikiem!


 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Łohoho lepkie dłonie będą :bal:
 
U

Usunięty 82176

Guest
Witam po 10 dniach, brak slonca, ciagle deszcze niestety pogoda nie dopisuje.
Na kilku sztukach pojawily sie pierwsze oznaki niedoboru azotu, sama podsypka z nawozu to za malo jednak jest teraz spory przyrost no i kwiaty sie zaczynaja wiazac, dzisiaj lece po Green Sensation od Plagrona bo akurat mam sklep pod reka i dokupimy jeszcze wiecej nawozu w granulacie. Skoczymy tam za 2 dni dosadzic dwie rosliny to wszystko sie dokarmi i podsypie nawozem, dzisiaj poszedl konkretny oprysk na robactwo i prewencyjnie juz zaczelismy sie zabezpieczac przed plesnia wiec oprysk byl mieszany.
Rosliny ida bardzo dobrze, jestesmy zadowoleni jak do tej pory, tylko ta pogoda to jest jakas katastrofa, liczymy na goracy sierpien oraz wrzesien.








 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Ładnie ci to idzie, ta na taraso-balkonie moją ulubienicą :mal:
 
U

Usunięty 82176

Guest
piękne krzaczki :cool::weed-2:

Ładnie ci to idzie, ta na taraso-balkonie moją ulubienicą :mal:
Dzieki panowie :)
@Acelos ona tez jest nasza ulubienica, jest caly czas pod okiem, non stop cos naginam i sie nia bawie zeby dala nam sporo pysznosci.
Korzystajac z okazji : wie ktos gdzie w NL moge dostac stsa lub azotan srebra?
A moze jest ktos w NL kto ma troche w nadmiarze?
Odwdzieczylbym sie spora garscia dobrych pesteczek na jesieni :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół