nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
W torrent TV jest już The Gentleman Guya Ritchie i jest to super film ściśle związany z tematyką forum :)
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ja przez ostatnie 2 dni obejrzałem wszystkie części Pottera - nie wiem który to juz raz :p
Uwielbiam całe to lore, tych aktorów, te efekty...
Szczególnie lubię porównywać jakość efektów z pierwszych części, do tych późniejszych.
Na youtubie znalazłem ostatnio nagrania zza kulisów i usuniete sceny z poszczególnych części - mega ciekawe :)
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,727
Odznaki
10
Coś jest z tym powtarzaniem z braku laku. Sam teraz wróciłem do Batmana Nolana. Jeszcze trzeci został.

Oglądam też Seinfelda. Po Curb Your Enthusiasm musiałem sprawdzić, jak zaczęła się legenda Larry'ego Davida. Stare i głupie, ale bawi.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
W torrent TV jest już The Gentleman Guya Ritchie i jest to super film ściśle związany z tematyką forum :)

oo trzeba będzie zalukac - niektóre filmy Ritchiego jak Lock Stock czy Snatch to klasyka absolutna



Heh Portera nigdy nie ogladnałem ani jednego nawet, ale w domu na półce są wszystkiego jego części w wersji książkowej po ang ale to kobiety ;)



heh judaista to samo moja powiedział o cyckach w tym filmie - ze to chyba miał być najważniejszy punkt tego filmu ;)


Noo dużo czasu to się różne rzeczy ogląda, w tym klasyki starocie itd. . . . u mnie ostatnio kilka razu pod rząd leciały kolejne części Hotel Transylwania :D
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Ja przez ostatnie 2 dni obejrzałem wszystkie części Pottera - nie wiem który to juz raz :p
Uwielbiam całe to lore, tych aktorów, te efekty...
Szczególnie lubię porównywać jakość efektów z pierwszych części, do tych późniejszych.
Na youtubie znalazłem ostatnio nagrania zza kulisów i usuniete sceny z poszczególnych części - mega ciekawe :)

Ja z Potterem doszedlem do tego stopnia, ze w glowie slysze dialogi 10 sekund do przodu :D
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Parę dni temu wjechał 3 sezon Ozark. Po 3 odcinkach na prawdę spoko.

Also wspominaliście kilka razy o TWD jaki chłam się z tego zrobił. Owszem jak już pisałem serial miał lepsza i gorsze momenty, ale ten 10 sezon jest naprawde bardzo dobry.

No i kilka słów o Homeland. Ktoś kiedyś z was wspominał że ogląda. Chyba najbardziej wy***any sezon w historii telewizji. Najlepszy że wszystkich wg mnie.
 

Skalmar Obłynos

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2015
Postów
302
Buchów
1
HBO: True Detective, Fargo, Westworld - seriale majstersztyk
Netflix: Mindhunter, Black mirror, Manhunt Unabomber, Rick and morty, Rozczarowani, Paradise PD, Better call Saul, cała seria Wyjaśniamy, Przedziwna planeta Ziemia (złoto)

Inne platformy:
The Boys, The office US (mistrzostwo), Cosmos: A spacetime odyssey

Na youtube odkrycie roku, które przebija wiele seriali:
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
After Life na Netflixie, Westwordl 3 sezon wszedl na HBO Go, z torrentów niestety bo nie mam jak to Star Trek Picard w tym tygodniu skończył się 1 sezon.

Nie przeglądalem za dużo stron z wątku wiec może się powtorzę. Mogę polecić następujace:
NETFLIX:
-Sense8
-Mindhunter
-Atypowy
-Drakula
-The end of fucking world
-The OA
-Lucyfer
-Bonding
-Atye
-Shameless
-Person of Interest
-Star Trek Discovery
-Podróźnicy
-It Crowd
-Altered Carbon
-Penny Dreadful
-Dom z papieru
-Norsmen

HBO Go:
-Cudotwórcy
-Young Pope
-Obsesja Eve
-Tabu
-Mr Robot
-Carnivale
-Kompania Braci
-Szesc stop pod ziemia
-Big Bang Theory
-Młody Sheldon

Nie pamietam gdzie leci:
-Fringe
-Hannibal
-Homeland
-Misfits
-The Knick
-Touch
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Wczoraj pojawił się 4 sezon "Dom z papieru". Jest już cały na Torrent TV.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Próbowałem znaleźć w necie ale nie mogę ogarnąć tego Torrent Tv. Jak się nazywa program bądź daj jakąś wskazówkę jak tego szukać w necie.

Torrent TV w sensie, że jest na sieci do ściągnięcia. :sunny:
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Hahaha myślałem że jakiś odtwarzacz torrentów wyszedł :D Nie szczaiłem slangu :jprd:
 
Rejestracja
Sty 26, 2020
Postów
21
Buchów
0
Wczoraj pojawił się 4 sezon "Dom z papieru". Jest już cały na Torrent TV.

Slaby ten sezon, dialogi żalosne i naciagniete do granic, widac ze nie mieli juz pomyslu co maja robic dalej, jedynie zdjecia i gra aktorska jeszcze spoko..
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
92580177_2939937702758931_1959099815392444416_o.jpg
 

Grower1989

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2012
Postów
52
Buchów
1
Dracula na Netflixie, mini serial, ciekawe podejście do tematu. Raczej dla fanów gatunku
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół