nasiona marihuany

Netflix, HBO GO, ETC.: Co teraz oglądasz? Co polecasz obejrzeć?

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Na Netfliksie wylądowała komedia Erica Andre pt. Badtrip (Pranksterzy w trasie) - niezłe jaja :D
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
Jak ktos lubi sopranos i ten styl - Gommoragh / GOMORRA
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,880
Odznaki
4
Breaking Bad, Wikingowie i Chlopaki z Baraków jak by ktos nie widzial to polecam 2 kozak seriale
 

Hassan

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2012
Postów
52
Buchów
3
Breaking Bad, Wikingowie i Chlopaki z Baraków jak by ktos nie widzial to polecam 2 kozak seriale
Do Wikingowie miałem pierwsze podejście i mi nie podpasowało. Spróbuję drugi raz za niedługo:) Gra o tron zaciekawiła mnie dopiero za trzecim podejściem, później okazał się znakomitym czasoumilaczem. Breaking Bad i Chłopaki z Baraków dobrze wspominam:)
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
10sezon twd ruszyl (the walking dead) ale jakos mam e01 lecz cinższko usiąść do tego po dziweiątym ..
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
10sezon twd ruszyl (the walking dead) ale jakos mam e01 lecz cinższko usiąść do tego po dziweiątym ..
Te odcinki do pandemii były mega spoko, działo się i wgl storytelling na dobrym poziomie. Te dodatkowe odcinki co dokręcili w czasie pandemii to jakiś żart. Wg mnie najgorsze w całej serii jak do tej pory.

Serial Dopasowani na netflixie bardzo spoko, polecam. Taki lekki kryminał obyczajowy.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Resident Alien jest calkiem ok z nowych.
No i leci The Falcon and the Winter Soldier, trzyma poziom marvelowskich pelnometrazowek poki co.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
Kapitan Bomba kazdego dnia trnsmisja 24 na dobe , chorera bez tego juz nie umiem spac
 
U

Usunięty 54233

Guest
Ja ostatnio wróciłem do serialu "Skazany na śmierć" pierwszy sezon jest mega! Polecam również "Alternated Carbon" - serial w osadzony w przyszłości, ale klimat i humor podobny do Wiedźmina ;p
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Ja od siebie polecę cud w celu nr 7, film turecki, jeden z lepszych jak nie najlepszy jako widziałem w swoim życiu, 8.5/10 na filmwebie mówi samo za siebie.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Właśnie skończyłem oglądać Godzilla vs. Kong. Kilka efektów fajnych, ale tak ogólnie film jest pełen dziur i głupot. Bekowa jest akcja z toporem, ale to już nie piszę więcej, gdy ktoś chciał obejrzeć ten odmóżdżać. Tak, do tego się to nadaje. Na dziś akurat xD
 

kurdebelek

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
12
Buchów
1
Ja polecam Dom z papieru, the Walking Dead, Breaking Bad, Chłopaki z Baraków, Rick and Morty, Big Mouth, Uwięzione, i Wikingowie. Wszystko znajdziecie na netflixie.
:mar:
RIP [*] John Dunsworth pan Lahey z Chłopaków z Baraków, supervisor.:suicide::cry:
 
U

Usunięty 80839

Guest
Czasami ktoś na kogo nie zwracasz uwagi jest najbardziej niebezpieczny ze wszystkich. "NIKT" to historia niedocenianego ojca i męża Hutcha Mansella granego przez Boba Odenkirka znanego z roli Saula Goodmana w serialu "Breaking Bad" i "Zadzwoń do Saula". Pewnego dnia w domu głównego bohatera dochodzi do włamania. Hutch nie podejmuje żadnej obrony przed przestępcami. Nastoletni syn, Blake oraz żona Becca są rozczarowani jego brakiem reakcji. Następstwem tego zdarzenia jest wyzwolenie u Hutcha uśpionych, mrocznych instynktów prowadzących na ścieżkę zła. Zmierzy się z poważnymi zagrożeniami dla niego i jego rodziny. Będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi. Hutch już nigdy nie pozostanie niezauważony.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół