nasiona marihuany

Nic specjalnego

Wyszukiwarka Forumowa:

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ev!L Go4t napisał:
ten P, to jest jeden z tych co lizą du*e adminom i maja specjalne przywileje? Jak cos to i ja jestem chetny, do kogo mam sie zglosic? :joker:

Hahahaha, przejrzyj forum i zobacz jak podlizuję się scunowi. Hahahahah. Biadolisz już bez sensu i kłamiąc.
 
R

Rider

Guest
P napisał:
Hahahaha, przejrzyj forum i zobacz jak podlizuję się scunowi. Hahahahah. Biadolisz już bez sensu i kłamiąc.

chcecie to wam dam arhiwa rozmów przez gg, P z Adminem.
wtedy wywnioskujecie heh

generalnie to za***isty temat jak tak sobie czytam od góry...
ja wedlug honorowego prawa sędziowskiego bla bla bla i braterstwa, oznajmiam a zarazem sugeruje wam moi poddani, wypie****cie dotychczasowe rezultaty i wynik, i zacznijmy glosowanie od nowa !!! tym razem bez niedociagnięć, scun skrec wiecej czasu, proponuje 2tyg - albo wiecej.

pozdro
 
R

Rider

Guest

Sleja: 23:35
Cześć SCuN

SCuN: 23:37
cze ;]

Sleja:23:38
Moge wylizć Ci du*e?

SCuN:23:40
spie****aj i się nie podlizuj.

Sleja: 23:41
Alesz ziąąąąąą

Sleja: 23:41
walnełem se tramal w anusa LOL

SCuN:23:41
hyhy:]

Sleja: 23:43
Stary daj mi moda będe bardzo psłusznym pokraczkiem, i będe spęłnił twoje rozkazy.

SCuN: 23:44
zastanowie się hyhy

...

jak bede mial wiecej czasu to popracuje czesciej z ctrl + C

pozdro
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
ctrl c potrafi tworzyć różne litery, nie prawdziwe litery. wkleję foto wid sam anal akszyn i podpiszę was.
 
R

Rider

Guest
hbehehehhehehehehehehe :pr:

[ Dodano: 2006-07-01, 22:57 ]
hbehehehhehehehehehehe :pr:

niemam aparatu, chcesz to ci pokaze, zaraz przyjde.
 
G

goglik

Guest
P wylizesz mi rowa ?

ku**a, to niech ten niby mod szanuje tez userow!!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
goglik napisał:
P wylizesz mi rowa ?

Spoko, ale pie****isz się potem, ok?

ku**a, to niech ten niby mod szanuje tez userow!!

Nikogo nie szanuję, lol. Twojej starej również. Ona to sucks to be me.
 
G

goglik

Guest
widze ze sprawdza sie to co pisal Ev!L Go4t. Szanowny moderator P ( :x ) zjezdza ludzi i nie ponosi zadnych konsekwencji, a jak jakis uzytkownik, napisze cos na niego, powiedzmy to co ja napisalem, pisalem odnoscie do wczesniejszych rozmow, to odrazu warn (a jak nie patrzec to nie bylo wcale tak bardzo obrazliwe!). Nie pisze tego ze wk***ilem sie na ostrzezenie, w sumie zwisa mi to. Pisze to tylko dlatego ze to troche nie w porzadku.
A i jeszcze jedna sprawa to P odnosnie zjezdzania czyichs rodzicow, zacytowac nie moge gdyz posty juz zostaly usuniete. Ale jak Ev!L zjechal cie po twojej starej, to pisales mu ze ciagle uzywana gadka, wymysl cos innego etc. a widze za sam jestes taki i nie potrafisz czegos lepszego wymyslic. W tym temacie juz 2 razy zjechales kogos po rodzinie.

PzDr.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
goglik napisał:
widze ze sprawdza sie to co pisal Ev!L Go4t. Szanowny moderator P ( ) zjezdza ludzi i nie ponosi zadnych konsekwencji, a jak jakis uzytkownik, napisze cos na niego, powiedzmy to co ja napisalem, pisalem odnoscie do wczesniejszych rozmow, to odrazu warn (a jak nie patrzec to nie bylo wcale tak bardzo obrazliwe!).

warna dostaleś od bogusika "szanuj modów" LOL. Mnie to pie****i, jego decyzja.

goglik napisał:
A i jeszcze jedna sprawa to P odnosnie zjezdzania czyichs rodzicow, zacytowac nie moge gdyz posty juz zostaly usuniete. Ale jak Ev!L zjechal cie po twojej starej, to pisales mu ze ciagle uzywana gadka, wymysl cos innego etc. a widze za sam jestes taki i nie potrafisz czegos lepszego wymyslic. W tym temacie juz 2 razy zjechales kogos po rodzinie.

Postaw czasem na formę, matole. Debilek.

Kolejny raz, wasza argumentacja spłonęła. Dajcie spokój. Tematów było bez liku i nikt nie wygrał.
 
G

goglik

Guest
P napisał:
warna dostaleś od bogusika "szanuj modów" LOL. Mnie to pier********, jego decyzja.
nie chodzi od kogo dostalem -.- chodzi o to ze po co ja mam szanowac w tym przypadku ciebie, skoro ty nie potrafisz uszanowac innych!

P napisał:
Postaw czasem na formę, matole. deb**`.

Kolejny raz, wasza argumentacja spłonęła. Dajcie spokój. Tematów było bez liku i nikt nie wygrał.

po 1. zamknij juz ryj ***ana dziwko! pie***le kolejnego warna, skoro ty mnie obrazasz to czemu ja nie moge!
po 2. nie chodzi o jakas tam wygrana, ale nie rozumiem czemu jest tak jak jest. Rozumiem ze jestes modem, ale to nie upowaznia cie do obrazania innych!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
nie chodzi od kogo dostalem -.- chodzi o to ze po co ja mam szanowac w tym przypadku ciebie, skoro ty nie potrafisz uszanowac innych!

Było tłumaczone, kretynie setki razy. Poszukaj, tak jak metod kiełkowania.

goglik napisał:
zamknij juz ryj ***ana dziwko! pie***le kolejnego warna, skoro ty mnie obrazasz to czemu ja nie moge!

Bo tego nie potrafisz. Prostactwo kłuje w oczy, a o absrudzie nie masz bladego pojęcia. Tfujstary hatysz!

goglik napisał:
nie chodzi o jakas tam wygrana, ale nie rozumiem czemu jest tak jak jest. Rozumiem ze jestes modem, ale to nie upowaznia cie do obrazania innych!

Nie wykorzystuje moda do obrażania. Obrażam tu, na trawce i innych forach, na których udzielam się nie mając żadnych uprawnień. Skońćz więc pier***ić farmazony.
 
H

haszyszekk

Guest
OK nie szanujmy Sleji... w gruncie rzeczy sobie na to nie zasluguje... pzdr
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Nigdy nie zabiegałem o wasz szacunek, cukierki. Jedna osoba może coś! Reszta plebsu nie powinna nawet zaczynać.
 
H

haszyszekk

Guest
P napisał:
Nigdy nie zabiegałem o wasz szacunek
heh ciekawe kto miałby cie szanować? gdybym był w twojej sytuacji też bym nie zabiegał o nic...
P napisał:
Jedna osoba może coś
Ty możesz tylko gadać i denerwować ludzi... NIC innego nie możesz :pr: pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół