nasiona marihuany

NIEŁADNIE CHORÓBSKO FOTO HELP

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ziiba1

Guest
maria.JPG
tak robi się z dolnymi poziomami u dwóch moich roślin bardzo dziwne jest to że końcówki wyginają się w góre a nie w dół...POMOCY FRIENDS
 
G

gacek

Guest
ema
wes wrzuc fotke calego dzrzewka jak mozesz,bedzie latwiej pomoc
 
Z

ziiba1

Guest
fotke calego drzewka dam rade wrzucic dopiero jutro ale tak ja mowie drzewko jest wporzadku tylko te dolne listki mają właśnie takie objawy
 
G

gacek

Guest
to we chociaz opisz co i jak z hodowla czy stosujesz jakies nawozy,jak z ziemia,czy czesto podlewasz itp
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
jak jest juz duze drzewko to nie martw sie- obetnij liscie :D
 
Z

ziiba1

Guest
noo drzewko juz troche czasu kwitnie i ma duzo lisci i topków... stosuje biogomusa co jakiś czas dostają dolomit i podlewam jest tabsami co2
 
M

MILKA

Guest
ziiba1 napisał:
noo drzewko juz troche czasu kwitnie i ma duzo lisci i topków... stosuje biogomusa co jakiś czas dostają dolomit i podlewam jest tabsami co2

To na przelanie mi nie wyglada jeśli masz roślinki na flo to tak w środku fot. nie dawaj nawozów !!! sprawdź na haszysz.pl zamało albo za dużo jakiejś substancjii!!
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Możliwe że przelałeś albo spaiłeś nawozem, odstaw nawóz i stale pilnuj wilgotności ziemi, a nożyczkami utnij te zepsute miejsca bo jak to jakaś choroba to trzeba ją usunąc
 
M

MILKA

Guest
yoyy napisał:
Możliwe że przelałeś albo spaiłeś nawozem, odstaw nawóz i stale pilnuj wilgotności ziemi, a nożyczkami utnij te zepsute miejsca bo jak to jakaś choroba to trzeba ją usunąc


raczej nawóz przez jakiś czas możesz nie dawać nawozu a co do ucinania to nie tnij nozyczkami tylko żyletka bo nozyczki miazdzą tkanki!

to jest choroba i nie mow że trzeba ja usunąć!!! bo się mozna utnac liscie i automatycznie choroba przestanie się rozprzestrzeniać!!!
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
miałem to samo ale to tylko na starych liściach się rozwineło stwierdziłem ,że poprostu umierają bo są roślinie już niepotrzebne :alien: no bo na inne liście się nie przeniosło :roll:
ale to moze byc spowodowane przez nawóz więc możesz spróbować zrobić przerwe w nawożeniu :alien:
 
S

Sed

Guest
Jeśli są to stare dolne liście to sie nie martw poprostu je usun i już! a jeśli to pojawia się na wszystkich liściach to możesz zacząć się martwić
 
Z

ziiba1

Guest
niee tylko dolne partie tak schną tylko o tyle dziwne że zazwyczaj wykręcają się w dół a tutaj wykręcają się w góre jak by miały za dużo czegoś..fatycznie może to być przenawożenie dzięki
 
G

gacek

Guest
to raczej brak magnezu sprawdz na hasz.pl tam jest to opisane a na zdjeciu objaw wyglada tak samo jak uciebie i terz tam jest napisane ze listki zawijaja siem do gury
pozdro
ps.czekamy na zdjecia calego krzaczka:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół