nasiona marihuany

Nie czytales ...?? przeczytaj !! :>

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Choler.. taka ciemnota ze rece opadają :| ludzie i jak tu zalegalizować ganje kiedy sa na tym świecie ludzie tak tępi, fanatyczni zeby to pisac i ludzie na tyle łatwowierni zeby w to wierzyc ?? :(
 
R

Rider

Guest
Dzidek napisał:
Cholera taka ciemnota ze rece opadają ludzie i jak tu zalegalizować ganje kiedy sa na tym świecie ludzie tak tępi, fanatyczni zeby to pisac i ludzie na tyle łatwowierni zeby w to wierzyc ??
Dzidek, kurka wodna, przeciez napisno ze ta stronka dla zwaly byla zrobina i ja sie z tym zgodze :) no przeciaz nie moze byc inaczej :p :mrgreen:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
mam nadzieje ;) gdyby wpadla w niepowołane rece jakichs łatwowiernych rodzicow to jakies dziecko by mialo przesrane :D
 
R

Rider

Guest
tam takie bzdury sa wypisane ze watpie zeby jaki kolwiek rodzic w takie cos uwiezyl
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
mowie oki skoro tak mowisz :D dobra stary musimy przestac tak obfitż konwersacje bo offtioiców narobiliśmy :D
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
• U mojego syna/córki znalazłem w kieszeni nasionka nieznanego pochodzenia. Co robić???
Należy niezwłocznie wrzucić nasionka do gara z wrzącym chlorem, ażeby TCHC ("to chyba calak" - młodzieżowa nazwa trawki narkotycznej) odparował i zniknął bezporwrotnie nie narażając naszej pociechy na uzależenienie.



Hahahaha TCHC przez "CH" hahahaha
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Istnieje podejrzenie iż w błocie również znajdujš się silnie uzależniajšce narkotyki. Cenieni naukowcy z Budapesztu Ted Burton i Veronique Mathewson cały czas prowadzš badania próbek błota przywiezionego na butach naszych wysłanników.


Qrwa że ja o tym nie wiedziłem :D w tym roku se nazbieram . Przywieść komuś troche błota:p ??
 
R

Rider

Guest
takie bloto jest wytwazane w Etiopskich laboratoriach polarnych wspolpracujacy z zwiazkiem zapasniczek na wegrze, ponoc dziala za***iscie stymulujaco i pobudzajaco, wykozystywany na walkach nagich wegierek w tym blocie, niestety ten narkotyk dziala podawany tylko docipnie, wniosek taki ze dziala tylko na kobiety i cos pokroju transwestydy ale niewiem dokladnie, a i jest narazie dostepny tylko na wegrzech z przyczyn braku towaru na import, cale zapasy wyczerpuja zapasniczki...
 

dGrey

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2006
Postów
16
Buchów
0
Ej no sa granice debilizmu... :pl:
To z chajsem to mnie rozwaliło, mało z fotela nie spadłem ze śmiechu ROTFL!!

Należy zabrać córce/synowi magnetofon/walkam oraz inne urządzenia służące do słuchania muzyki. Należy także zabrać wszystkie kasety oraz płyty - sluchanie hip hopu grozi narkomanią oraz uzależnieniem od tzw. "trawki" - twardego narkotyku.

Kto mnie oświeci, co to jest walkam :scratch: i od kiedy "trawka" jest twardym dragiem??? ( :lol: )


Ktoś se jaja robi, bo to nie możliwe, żeby być aż takim wałkiem...
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
• Doszły mnie słuchy, iż mój syn/córka jest tzw. "ziomalem", co robić?
tzw. "Ziomale" to odmiana hiphopowców palących tzw. "herę" - narkotyk produkowany między innymi w tzw. składach hip hopowych (pochodzi z południowego mozambiku). Należy zakazać słuchania hip-hopu, gdyż tzw. "ziomale" pod wpływem narkotyku oraz muzyki hiphopowej, zdolni są do kradzieży.


hahahah.Boże co za puste ludzie to pisali :farao: :farao: :farao:
 

Lavender

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
597
Buchów
1
Autorzy mają nietęgie główki, skoro takie coś wymyślili. Tylko pogratulować wyobraźni.
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
• Doszły mnie słuchy, iż mój syn/córka jest tzw. "ziomalem", co robić?
tzw. "Ziomale" to odmiana hiphopowców palących tzw. "herę" - narkotyk produkowany między innymi w tzw. składach hip hopowych (pochodzi z południowego mozambiku). Należy zakazać słuchania hip-hopu, gdyż tzw. "ziomale" pod wpływem narkotyku oraz muzyki hiphopowej, zdolni są do kradzieży.


hahahah.Boże co za puste ludzie to pisali :farao: :farao: :farao:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół