nasiona marihuany

Nie czytales ...?? przeczytaj !! :>

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
"Mój syn rozmawia ze znajomymi o tzw."chajsie". Co to jest i co robić?
tzw. "chajs" jest twardyn narkotykiem, który jest przyjmowany doustnie. Jest on wyjątkowo niebezpieczny, gdyż wywołuje on tzw. "haj" ze zdwojoną siłą. Wielu narkomanów przedawkowało właśnie tzw. "chajs". Radzimy zabronić naszym pociechom spotykania sie z osobami, które rozmawiają z naszymi dziećmi na narkotyczne tematy."

:lol:

Moja córka/syn nosi naszywki z napisem "HWDP" co to oznacza?
"HWDP" jest skrótem używanym przez narkomanów, który pomaga w tzw. "kminie" ("kmina" oznacza zażywanie dozylnie "amfy" oraz tzw. "haju"). "HWDP" jest skrótowym zapisem "Holenderski Worek Dobrego Palenia" co jest adekwatnym nawoływaniem do ćpania - zarzywania narkotycznych tabletek.

niezle z***y..
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
heh a najlepsze jest to ze to nie jest pisane na zarty... pomysl sobie teraz ze twoi starzy poraz pierwszy czytaja jakis tekst o narkotykach i jest nim wlasnie on i co sobie teraz o tobie mysla :cheese:

[ Dodano: 2006-01-03, 22:33 ]
heh a najlepsze jest to ze to nie jest pisane na zarty... pomysl sobie teraz ze twoi starzy czytaja obojetnie jaki tekst o narkotykach bo znalezli jakas strone w necie i jest nim wlasnie on i co sobie teraz o tobie mysla :cheese:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
"hajs" to jest inne określenie pieniędzy a hwdp chyba każdy wie! h*j w du*e policji. niezłe z***y "dotknięcie naszywki w której był haszysz natychmiast uzależnia" ku**a sam haszysz nie uzależnia a co dopiero dotknięcie naszywki! jeszcze jest za***iste z tymi bibułkami że nie należy wdychać dymu z palonych bibułek bo się zjarasz :shock: :D :twisted: po***y mieszają kulture hh z heroiną! ku**a wystarczy posłuchać np: hemp gru lub wwo i tam jest wszystko powiedziane że jointy są za***iste a heroina itp. to dno

[ Dodano: 2006-01-04, 13:01 ]
"sluchanie hip hopu grozi narkomanią oraz uzależnieniem od tzw. "trawki" - twardego narkotyku." - to mnie do***ało :twisted:

[ Dodano: 2006-01-04, 13:31 ]
nie mam zamiaru się pier***ić napisałem do administratora free.of.pl mejla: "czy jest możliwość usuniecia tych stron: http://free.of.pl/m/metalowcyzlem http://free.of.pl/h/hiphopzlem strasznie rażą kłamstwem i obrażają wielu ludzi.ja słucham hip-hopu i te strony mnie obrażają ponieważ jest na nich wiele kłamstw na temat ludzi takich jak ja i ludzi któży słuchają metalu." mam nadzieje że je usunie
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
przeciez odrazu widac ze te stronki sa robine dla jaj
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
może rydzyk w tym maczał palce?
 
L

lechowiec

Guest
hehe ale jaja :lol:
Moja pociecha przez telefon rozmawiała o tzw. "dragach". Czym są tzw. "dragi"?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
BUAHAHAHAH :D HWDP pomaga w zazywaniu dozylnie ... kmina haha :D co za dekle *****e pisały te pytania :D jacys po***ani policjanci
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nudzilo sie komus po prostu... ale racja, ze jak ktos trafi na to (jakis rodzic) to moze sobie pomyslec niestworznone rzeczy.

Ja pie***le! Musze natychmiast wylaczyc ta okropna narkomanska muzyke jaka plynie z moich glosnikow. Wybacz Jurasie i Wigorze :alien:
 

Dębal

Active member
Rejestracja
Gru 28, 2005
Postów
32
Buchów
0
"Czym jest sklad hip hopowy?
Sklad hip hopowy to miejsce, w ktorym narkomani przetrzymuja zapasy narkotykow. Policja odnotowala zdecydowany postep w zwalczaniu tego procederu, w lipcu 2005 roku zostały zlikwidowane 43 tzw. "squady", glownie z heroina i zarazona AIDS "trawka", czyli maryhułaną." - TO MNIE ROZ***ALO :mrgreen: :mrgreen:
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
• Widzę grupkę tzw. METALOWCÓW zmierzających w moim kierunku, co mam w tym wypadku zrobić?
- najkorzystniej byłoby poprostu zejść im z drogi, ukrywając się tak, ażeby grupka nie zdołała Cię zauważyć. Natomiast jeżeli nie ma takiej możliwości, należy w momencie gdy grupka metalowców znajduje się kilka metrów od ciebie, złożyć palce wskazujące w krzyż, lub poprostu przeżegnać się (ale uwaga!!! należy to robić dyskretnie, gdyż istnieje taka możliwość, że metalowcy zauważą ten gest! Wówczas należy zatelefonować na policję, podając dyżurnemu miejsce w którym się znajdujesz, ilośc osób w grupie, oraz fakt, że właśnie metalowcy chcą Cię zaatakować)

Buhahahahahhahahaha :lol: :lol: :lol:

To jest za***iste! Czym wy się wkurzacie :D, to wszystko zostało napisane dla jaj. Zobaczcie też, że te strony mają mnóstwo reklam, na tym polega cała KMINA. Ktoś wykombinował, że napisze tak absu****ną stronę własnie po to by zbulwersować ludzi by oni pokazywali ten link innym :). Za granicą już dawno takiego rodzaju strony chodzą, bo to przyciąga ludzi :).

No i polecam ściągnąć Elo utwory Elo ziomków:
http://free.of.pl/m/mcmagnetowid/mp3/kolesie_moi.mp3
http://free.of.pl/m/mcmagnetowid/mp3/owijasz_w_bawelne.mp3
http://free.of.pl/m/mcmagnetowid/mp3/gajne_jaramy.mp3
MC MAGNETOWID RZĄDZI :D

:roll:
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
no wiadoma sprawa to tez nie jest nowa strona :wink: jednak niektore zeczy nie sa pisane tak naprawsde na zarty
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
MaoVi napisał:
jednak niektore zeczy nie sa pisane tak naprawsde na zarty
Ziomek, uwież mi, to tak ma działać. Ty się bulwersujesz i zapodajesz link innym. Dla tego ta strona ma tyle wyświetleń. Niektórzy czytając to ryją ze śmiechu i pokazują link innym, niektórzy wkurzają bo myślą że na serio ktoś mógłby takie bzdury propagować i oni też podają link innym. Może bardzo mały procent to jakiś młot - rodzić, który mógłby w takie gówno uwierzyć, ale ile taka osoba musiała by mieć IQ? Czy ona w ogóle umiała by posługiwac się netem? Przecierz takie podstawy jak proces uzalerzniania to chyba każdy kończący LO/zawodówkę ma, nie można uzalerznić się przez dotknięcie tabletki ;]. Jak można nazwyać trawkę narkotyczną amfą (w ogóle kto spotkał sie z nazwą trawka narkotyczna?). No i plus te całe brednie o Hip-Hop'ie, wystarczy zdawkowa wiedza na ten temat by skapnąć sie że tam jest stek kłamstw (żartów?). Naprawde trzeba było by być tempym by w to uwieżyć.

NIE MA SIĘ CZEGO OBAWIAĆ, SPOKOJNIE ;-). Musimy załorzyć że nasi rodzice mają troche oleju w głowie :roll: .

A na dobrą sprawę głównie chodzi o kasę :). Nikt nie pisął bo mu się nudziło, czy poczół świętą misję propagowania bzdur w które trudno uwiezyć. Ktoś to napisął bo albo wpadł, albo podchwycił pomysł z zagranicznych witryn, które na tej samej zasadzie psychologicznej działają i biją regordy popularności ;). Zobaczcie jak mało potrzeba by zrobić taką strone... a ile osób ją odwiedza...
Za każde poruszenia licznika na stronie z innego IP bodajże dostaje się 10-15 groszy. Nie wiele ale pomnuszmy to razy 100 dziennie. Nooo, całkiem konkret sumka wychodzi, nieprawdaż ;-)? I nie trzeba się męczyć w pisanie newsów, ludzie cąłay czas na nią wchodzą i cały czas albo ryją ze śmiechu, albo niepotrzebnie denerwója :D.
...i tylko o to kaman ;).

PS- zobaczcie ile Księga Gości ma ston :D. Ja pier..... 100 odób dziennie to chyba minimum :).
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
no ja czaje ze to jest system do sprowadzania sobie czytelnikow i nie bulwersuje sie tylko jestem tym dziwnion a to chyba roznica :p zreszta nie chce mi sie teraz pisac tylko tak kontrolnie weszlem na forum :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół