nasiona marihuany

nie na temat-jak zdjąć hps

Wyszukiwarka Forumowa:

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Rozkminiacie to jak napad na bank :|
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
temat w ciągu paru dni zostanie przezemnie :farao: usunięty tak :scratch: swierdzilismy wszyscy[modowie] radze wszytkim którzy chca wykorzystac info niech czytaja ten temat teraz :p

:bball:
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Moim zdaniem masz racje nie bedziemy informowac zlodzieji jak krasc ;]
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
bernio pujdz to ty sobie lepiej do szkoly
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
dobra temat do kosza niedługo poleci a ja i tak dalej będe okradał państwo, miasto i inne samorządowe organizacje. pierd'oli mnie ten kraj gdzie kościoł ma wpływ na życie polityczne państwa, a za posiadanie dostać 8 lat.

i tak stąd spi'e****am w przyszłyści
 
D

diablo_pl

Guest
mam pytanko a hps zrzera tyle pradu ile normalna zarowka 400W tzn zakldajac ze takie sa:D??prosze o sybka odpowiedz
 

Revers

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
113
Buchów
1
Troche wiecej bo ma jeszcze układ zapłonowy w przypadku 400W dodatkowo bierze jeszcze jakieś 36W Ogólnie HPS to najbardziej wydajne i ekonomiczne żródło światła :idea:
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Revers,
A masz czasami jakieś dane ile mocy pobierają elementy firmy VOSSLOH SCHWABE przy hps 70W? Bo zawsze mnie to ciekawiło ile strat mają te pierdoły.
 
E

extazi17

Guest
witam wszystkich muj kumpel chce mi sprzedac zarówke Osram vialox Nav(son)-E 150W Germany q518 i nie wiem czy to jest dobra zarówka do uprawy???? on twierdzi ze to własnie jest zarówka z latarni ale dla pewnosci wole spytac na forum co wy na to???
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
To jest lampa sodowa - nada się do uprawy , pamiętaj, ze do tego potrzebujesz jeszcze układu zapłonowego :).
 
E

extazi17

Guest
dzieki za info o cały układ nie ma problemu bo ten koles chce sprzedac cały komplet
wiec nie ma problemu!!!!!!!!!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół