nasiona marihuany

nie wiem gdzie wiec pisze tu.

Wyszukiwarka Forumowa:
1

1oolec

Guest
Odnosnie tematu: http://www.forum.haszysz.com/viewtopic.php?t=2267

Pisze jak byk "Nie bić - początkujący" wiec wchodze i zapytuje
a pan panie bogusik2 juz po raz drugi zachwowujesz sie w stosunku co do mojej osoby conajmniej jak jakis zonebiusz z pod bloku ktory czasem zapali z kolegami na czepaku i zaciesza z opowiesci wprost z dupy wzietej...

byc moze w twoim mniemaniu to ja jestem glupi ale zanim osadzisz mnie pomysl tez o swoim zachowaniu...

i tylko mi tu prosze nie wyjezdzaj z regolkami jak to nie powinno sie korzystac z forum
bo jesli ktos przypuszczam wazniejszy od ciebie na tym forum zaklada dzial "Nie bić - początkujący" to zapewne jest to dzial miedzy innymi dla mnie.

dla tych ktorzy bez problemu udzielili mi pomocy poidziekowania serdeczne,
natomiast dla pana panie bogusik2 wiecej wyrozumialosci zycze.

Ps.

Ban?
 
H

haszyszekk

Guest
1oolec napisał:
Niby za co?
1oolec napisał:
Pisze jak byk "Nie bić - początkujący"
A pod tym pisze jak byk:
"Forum dla tych którzy przeczytali wszystkie opisy uprawy ale nadal nic nie rozumieją"
1oolec napisał:
pomysl tez o swoim zachowaniu...
Jestem modem i mam za zadanie dbać o pożądek na forum, Moge sie mylic jak każdy człowiek, ale tym razem to nie ja byłem niesprawiedliwy, ale ty byłeś leniwy!
1oolec napisał:
wazniejszy od ciebie na tym forum zaklada dzial "Nie bić - początkujący"
Oczywiście masz rację. Ale ten ktoś dajac mi status moderatora upoważnil mnie do sprzątania takich śmieci, jak twoj temat.
1oolec napisał:
nie wyjezdzaj z regolkami
Regułka na to jest taka, że nie przeczytałes praktycznie nic, tylko za sprawą swojego lenistwa załozyłeś temat - śmieć. Sexing jest dokładnie opisany w wielu tematach na forum i na haszysz.com są zamieszczone zdjecia i wszystko co potrzeba.
1oolec napisał:
natomiast dla pana panie bogusik2 wiecej wyrozumialosci zycze
nie musisz sie zwracać na pan :) Warna ci nie dałem i teraz tez nie dam, więc chyba jestem wyrozumiały???
1oolec napisał:
pomysl tez o swoim zachowaniu...
Widze że regulaminu forum tez sie nie czytało...
Jeżeli masz zastrzeżenia co do mojej decyzji to zgłos to do admina. pzdr

[ Dodano: 2006-05-21, 09:31 ]
P.S. taki temat daje sie raczej do kanciapy... pzdr
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
1oolec napisał:
Odnosnie tematu: http://www.forum.haszysz.com/viewtopic.php?t=2267

Pisze jak byk "Nie bić - początkujący" wiec wchodze i zapytuje
a pan panie bogusik2 juz po raz drugi zachwowujesz sie w stosunku co do mojej osoby conajmniej jak jakis zonebiusz z pod bloku ktory czasem zapali z kolegami na czepaku i zaciesza z opowiesci wprost z dupy wzietej...

byc moze w twoim mniemaniu to ja jestem glupi ale zanim osadzisz mnie pomysl tez o swoim zachowaniu...

i tylko mi tu prosze nie wyjezdzaj z regolkami jak to nie powinno sie korzystac z forum
bo jesli ktos przypuszczam wazniejszy od ciebie na tym forum zaklada dzial "Nie bić - początkujący" to zapewne jest to dzial miedzy innymi dla mnie.

dla tych ktorzy bez problemu udzielili mi pomocy poidziekowania serdeczne,
natomiast dla pana panie bogusik2 wiecej wyrozumialosci zycze.

Ps.

Ban?

nie dosc ze mu sie k**rwa nie chce poczytac, smieci, to jeszcze sie burzy... pier***lony :puker:

[ Dodano: 2006-05-21, 10:58 ]
1oolec jakbys chcial zauwazyc, to zalozyles kolejny temat nadajacy sie tylko do kosza. Zastanow sie, jezeli ina forum zarejestrowanych przykladowo 1000 osob, jak kazda osoba zalozy kazdego dnia taki beznadziejny temat to jaki burdel sie robi na forum... Pomysl tez nad tym ile roboty beda mieli modowie i admini z wywalaniem tych gowien.

Moze to Ty powinienes byc bardziej wyrozumialy?
pzdr
 
H

haszyszekk

Guest
Shadow, ciesze sie ze ktoś jeszcze docenia prace modów ;) :salut:
Shadow napisał:
zarejestrowanych przykladowo 1000 osob
W tej chwili 3299 :sunny: , więc sprzątanie jest sporo... pzdr
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
wystarczy troche posiedziec na forum zeby docenic :D
jak widze co niektorzy deb.le wypisuja to mi sie az zal robi ;]
 
H

haszyszekk

Guest
no niestety ;) nie każdy ma dar do pisania a za to wiekszość ma tą samą chorobe...
lenia złośliwego ;) Dlatego nie wywaliłem tego tematu... niech sie 1oolec troche ośmieszy to moze zapamięta że na forum ma być pożądek... pzdr
 
G

Green

Guest
fakt kolega nie ma zadnych arumentow ktore by swiadczyly na jego korzysc, wystarczylo przeczytac przyklejone tematy, a tam juz napewno zauwazyl by jak wyglada roslina zenska i meska, ale niestety lenistwo jest w srod nas polaczkow bardzo szeroko rozpowszechnione

nie rozumiem tylko panieShadow, poco odrazu go obrazac przez takie wlsnie komentarze forum wyglada jak wyglada(co mnie wogole niecieszy) i powstaja niepotrzebne posty przez ktore obi sie tutaj burdel
 
H

haszyszekk

Guest
TO chyba jest własnie urok forum ;)
Za śmieci można karać, ale za klotnie i obrażanie sie w takich małowaznych tematach to chyba już można przymknąć na to oko ;)
W sumie opinia o innym użytowniku to jest część wyrażanie swojego zdanie a przecież do tego jest forum... zgodze sie że mozna takie coś ocenzurować żeby nadto nie życało sie w czy :) pzdr
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Shadow napisał:
nie dosc ze mu sie k****** nie chce poczytac, smieci, to jeszcze sie burzy... pier********

[ Dodano: 2006-05-21, 10:58 ]
1oolec jakbys chcial zauwazyc, to zalozyles kolejny temat nadajacy sie tylko do kosza. Zastanow sie, jezeli ina forum zarejestrowanych przykladowo 1000 osob, jak kazda osoba zalozy kazdego dnia taki beznadziejny temat to jaki burdel sie robi na forum... Pomysl tez nad tym ile roboty beda mieli modowie i admini z wywalaniem tych gowien.

Moze to Ty powinienes byc bardziej wyrozumialy?
pzdr

nie obrazilem go tak bardzo. Poza tym w poscie zawarlem jeszcze wyjasnienie dlaczego nie jemu nalezy sie wyrozumialosc.
Poza tym co to za roznica jeden post wiecej w temacie ktory i tak ma isc do kosza?
 
H

haszyszekk

Guest
Shadow napisał:
nie obrazilem go tak bardzo
Zgadzam sie :) widziałem już na forum gordzo obelgi :)
A gości trzeba w końcu troche przygasic zeby sobie za dużo nie myślał :silent:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół