nasiona marihuany

Niedobór fosforu?

Wyszukiwarka Forumowa:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Zaglądnij koleżanko do mnie to Ci pokaże co to zdrowy dorodny konar i zapewniam że wilgotność dodatkowo wzrośnie <coolpalacz>
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Tak czułem,że tu polecą dobre teksty :D WItamy w ekipie XD Na SB też nie licho XD
 
L

Lord of Bhang

Guest
Siemka sikorka witamy na forum tu zawsze znajdziesz pomoc w kazdej sprawie xD <lol>
 

sikorka

Member
Rejestracja
Paź 29, 2017
Postów
12
Buchów
0
kultury ku**a chamie.
No właśnie....Kultury! Podobno narzekacie że jest mało kobiet na forum, zresztą nie ma sie co dziwić jak tu chamy i prostaki są... co jeden wyzywa od głupich bab, inny wyjeżdża z jakimiś kut*sami.
Siemka sikorka witamy na forum tu zawsze znajdziesz pomoc w kazdej sprawie xD <lol>
No jak na razie to nie pomoc tylko chamstwo znalazłam, pomału mi sie tu przestaje podobać.

I dla czego moje posty są wyświetlane dopiero po kilkunastu minutach?
A w innych wątkach to w ogóle nie moge nic napisać.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
W tak mlodym wieku czesto pojawiaja sie czerwone szypulki czy galazki.. nie wiem jak fachowo to nazwac. W moim ostatnim grow mialem na niektorych czerwone ale jak rosly zdrowe nie przejmowalem sie tym i zniklo.
Czerwone " szypulki" to najczesciej przyczyna niskiej temp albo niedoborow. Choc przy allmix to jest nie mozliwe bo jest to za bogata ziemia. Mozna ja spokojnie bez nawozenia uzywac i 3 tyg...
Jeszcze zostaje kwestia pH.. czy mierzysz takowe?.
 

sikorka

Member
Rejestracja
Paź 29, 2017
Postów
12
Buchów
0
Ja już miałam tak z innymi roślinami i to na innych podłożach, i czerwień tak jak u ciebie aj2ak nie znikała, tylko pozostawała aż do ścinki.
Ph nie mierze bo używam organicznego podłoża i organicznych nawozów.
I tak jak pisałam wcześniej, rośliny rosną bardzo szybko/elegancko, Tylko tak chciałam spytać co to może znaczyć?
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
A tak na serio to sam mam ż tym problem wyczytałem, że to również lekki niedobór azotu którego nigdy nie powinno zabraknąć, sam wczoraj bo uzupełnialem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół