nasiona marihuany

Niedobór fosforu?

Wyszukiwarka Forumowa:

sikorka

Member
Rejestracja
Paź 29, 2017
Postów
12
Buchów
0
Cześć. Moja roślina ma 13 dni od wyjścia na powierzchnie i zauważyłam że szypułki liści zaczynają robić sie czerwone [Deficyt fosforu?]. Przeczytałam w jednym poradniku że niedobór fosforu występuje zazwyczaj w fanie kwitnienia. To jak to jest? Co to może być?
Jeśli chodzi o podłoże to mam bogatą mieszankę all mix firmy biobizza, więc w 13 dniu i przy tej ziemi to troche dziwne.
Czy może być to przez małą wilgotność?, bo w fazie ciemnej to jest ok 65-70%, ale w dzień to tak do 47%.
Poradzicie coś?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Cześć. Moja roślina ma 13 dni od wyjścia na powierzchnie i zauważyłam że szypułki liści zaczynają robić sie czerwone [Deficyt fosforu?]. Przeczytałam w jednym poradniku że niedobór fosforu występuje zazwyczaj w fanie kwitnienia. To jak to jest? Co to może być?
Jeśli chodzi o podłoże to mam bogatą mieszankę all mix firmy biobizza, więc w 13 dniu i przy tej ziemi to troche dziwne.
Czy może być to przez małą wilgotność?, bo w fazie ciemnej to jest ok 65-70%, ale w dzień to tak do 47%.
Poradzicie coś?

też miałem problemy z ziemią allmix.. moim skromny ta ziemia nie nadaje się do siewek bo je ,,pali''
zrób flush i wyreguluj ph, nawozów nie lej bo w tym stadium ma aż ich nadto.

jak możesz wstaw foty
 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
A MO się wydaje,ze za zimno ma? W jakiej temp. Jest?
 

sikorka

Member
Rejestracja
Paź 29, 2017
Postów
12
Buchów
0
też miałem problemy z ziemią allmix.. moim skromny ta ziemia nie nadaje się do siewek bo je ,,pali''
zrób flush i wyreguluj ph, nawozów nie lej bo w tym stadium ma aż ich nadto.

jak możesz wstaw foty
No nie wydaje mi sie żeby ta ziemia je paliła, jest to bardzo dobra ziemia, roślinka wygląda zdrowo, rośnie na prawdę szybko jak na speedzie. Wcześniej używałam innych podłoży i też szypułki były czerwone, ale roślinki rosły też dobrze.
Jakoś nie specjalnie mi przeszkadzają te czerwone szypułki. Tak po prostu chciałam zapytać co to może znaczyć. O ile sie nie mylę to widziałam to samo w twojej fotorelacji.
Zdjęć nie mogę wstawić bo mój synek nie dawno roztrzaskał mi nową cyfrówkę:pl:

A MO się wydaje,ze za zimno ma? W jakiej temp. Jest?

Sam jesteś za zimny.
Temperatura w normie, w dzień 26-28, w nocy 21-22.
Myślałam że to może przez tą niską wilgotność w dzień (wcześniej się pomyliłam, nie 47, tylko 37).
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
No i na ch*j skaczesz ? Gościu normalnie zadał pytanie więc kulturalnie odpowiedź pajacu.

Jak Ci się nie wydaje, że to ziemia to po co wg piszesz ? Skumaj głupia babo jakie gościu ma doświadczenie, mało tego nie trzeba być doświadczonym, żeby coś takiego zauważyć. ALLMIX to szmelc i dobrze mówi, tylko LIGHTMIX. To że jest bardzo dobra ziemia to co ? Wtedy już ni ma chu*a całe grow musi wyjść na 100%. A zdziwiłabyś się jak to wygląda z tymi super drogimi i najlepszymi mediami.

Sprawdź cyrkulację powietrza w boxie. Jakie masz wiatraki w ogóle coś więcej napisz a nie tylko o łodygach, tutaj nie ma wróżbitów, tylko sami specjaliści.
 

sikorka

Member
Rejestracja
Paź 29, 2017
Postów
12
Buchów
0
Przecież napisałam jakie warunki, który dzień, itp. To co miałam jeszcze napisać? Jakie wiatraki pytasz? napisałam że cała roślina wygląda na zdrową, rośnie bardzo szybko, (Tylko te szypułki). Na pewno nie jest to wina podłoża, bo tak jak pisałam wcześniej na innym podłożu też to były czerwone szypułki.

I nie nazywaj mnie głupią, bo nawet mnie nie znasz. Co, do swojej kobiety też sie tak odzywasz? Czy może w ogóle jej nie masz, i na ręcznym jeździsz!
 

haro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2017
Postów
56
Buchów
0
ło ku**a, koleś się pyta jakie ma wiatraki, a ta pisze że roślinka wygląda zdrowo, i jeszcze się kłóci że nie jest głuia, ***łem
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Jak szypulka zaczyna robic sie czerwona to znaczy ze niedobor czlonka jest .
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół