nasiona marihuany

Niedobory czy przenawożenie?

Wyszukiwarka Forumowa:

kowalskijan1

Member
Rejestracja
Sie 24, 2015
Postów
18
Buchów
0
Witajcie, mam pytanko bo sam mam dylemat.

Roślinka poniżej to Energy Rush auto od Hemp Brothers. Wysoka na około 30cm, jak na moje wygląda na 2-3 tydzień flo. Zasadzona w ziemi wymieszanej z ziemią ogrodniczą unieversalną (stosunek pół na pół), dosypane pod nią po garści azofoski i polifoski. Nawożona nawozem mineralnym na weg od Advanced Nutrients (pH perfect), jestem po pierwszym podlewaniu na flo.



co sądzicie? przesadziłem z nawozami, czy może brakuje jej potasu?
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
garść azofoski i polifoski i nawóz płynny na roślinkę 30 cm <lol2> na moje nadmiar PK bo to po nim właśnie żółknie cała roślina, z nawozami jest 1 zasada lepiej mniej niż więcej.

Na dniach ci pokaże co się dzieje z roślina po podlaniu 200% canna pk bo się pomyliłem przy dawkowaniu a jest już na końcówce flo.
 

kowalskijan1

Member
Rejestracja
Sie 24, 2015
Postów
18
Buchów
0
Burmsitrz dzięki za odpowiedź!

Dopiero jak przeczytałem Twoje pierwsze zdanie to zdałem sobie sprawę co zrobiłem :p masakra... mind blown :D

Co sugerujesz w takiej sytuacji? ostry flush?
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
z azofoska i polifoska może być ciężko, zbierz wierzchnia warstwe gleby i ja wywal, później podlej 1 wiadrem wody poczekaj aż granulat namoknie i zalej 2 wiadrem, pod wieczór podlej kolejne 2 wiadra i żadnych nawozów póki nie będzie poprawy
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
z azofoska i polifoska może być ciężko, zbierz wierzchnia warstwe gleby i ja wywal, później podlej 1 wiadrem wody poczekaj aż granulat namoknie i zalej 2 wiadrem, pod wieczór podlej kolejne 2 wiadra i żadnych nawozów póki nie będzie poprawy

Sam stwierdzasz przenawożenie i jeszcze każesz mu ładować więcej (innych) nawozów?
Teraz nic tylko podlewać 2 tygodnie zwykłą wodą, aż panna wszystko wydrze z ziemi
 

Kojot194

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
112
Buchów
0
Sam stwierdzasz przenawożenie i jeszcze każesz mu ładować więcej (innych) nawozów?
Teraz nic tylko podlewać 2 tygodnie zwykłą wodą, aż panna wszystko wydrze z ziemi

I o to mu chodziło zapewne :freak:

Zresztą, ja bym ją już do końca żywota podlewał samą wodą.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
Czy napisałem ze ma coś dosypywać? czegoś dodawać? ma zebrać stara polifoske z gleby i ja wywalić do kosza. Pewnie azofoska jest zmieszana z glebą i się powoli uwalnia wiec 1 razowy flush nic nie pomoże a zaszkodzi bo to granulat musi porządnie namoknąć by się zaczął rozpuszczać.
namoczenie >rozpuszczenie>wypłukanie
Pod koniec posta jeszcze przecie dodałem ,,żadnych nawozów " chyba oczywiste nie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół