nasiona marihuany

Nieopodatkowana kasa

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
o to , ze kosciol nie jest opodatkowany , i ma wy***ane na SKARBOWKE , dajesz kase mu a on ci ja oddaje ...

Nie wierzę... :) Autorzy takich pomysłów podlegają jak nikt inny selekcji naturalnej. Daje hajs, on mi oddaje a jak kto zapyta to mam od proboszcza i jest git :D
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
darowizna jednej ciotki, darowizna drogiej babki, bodajże podatek od darowizny JEST, bardzo maly %, ale full legal kasa sie zgadza :)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Naprawdę jak nie macie lepszych pomysłów to załóżcie firmę usługową, płatne korepetycje, tworzenie stron www, albo nawet masaż :) Kupujesz kasę fiskalną i kilka razy dziennie parę pyknięć i już, wyprane :)
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Musisz się ożenić, żonka rozwiąże ten problem <rotfl>:lol3:
 
K

K2

Guest
Ile milionów chcecie wyprać?

majo pewnie kilka tysięcy złotych ... no ile on może mieć ten gościu ? jakby miał dużo to by nie miał problemu z praniem kasy, nie ma nic dlatego się zastanawia co by było... ... Alba marzy, żeby mieć i co wtdy zrobić. Jak masz dużo to znaczy, że nie masz takiego problemu. Jak masz problem to znaczy, że nie masz żadnych ''znajomych'' których firmy mogą to Tobie ułatwić i nie pierz, tylko zakop w lesie i odkopuj po 30-40 tyś rocznie na życie. Przy tym pracuj w biedronce i korzystaj. Albo otwórz własną firmę ogrodnicza i umów się z 10-15 znajomymi, że im robisz ogród co tydzień za 200 zł, opłacaj zus z lewej kasy itp.

pozdro

ps. Tylko jak mówisz, że robisz, to ten przysłowiowy ''ogród'', to go rób, kup narzędzia itp. przygotuj się na wszystko. To naprawdę nie jest takie trudne co zrobić z nadmiarem kasy, ale jakbyś nie wiedział to zawsze możesz mi dać i pozbyć się problemu. Nie martw się, jestem kreatywny, już ja to dobrze ulokuję, tak jak wszystko co mam.
 
Ostatnia edycja:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
majo pewnie kilka tysięcy złotych ... no ile on może mieć ten gościu ? jakby miał dużo to by nie miał problemu z praniem kasy, nie ma nic dlatego się zastanawia co by było... ... Alba marzy, żeby mieć i co wtdy zrobić. Jak masz dużo to znaczy, że nie masz takiego problemu. Jak masz problem to znaczy, że nie masz żadnych ''znajomych'' których firmy mogą to Tobie ułatwić i nie pierz, tylko zakop w lesie i odkopuj po 30-40 tyś rocznie na życie. Przy tym pracuj w biedronce i korzystaj. Albo otwórz własną firmę ogrodnicza i umów się z 10-15 znajomymi, że im robisz ogród co tydzień za 200 zł, opłacaj zus z lewej kasy itp.

pozdro

ps. Tylko jak mówisz, że robisz, to ten przysłowiowy ''ogród'', to go rób, kup narzędzia itp. przygotuj się na wszystko. To naprawdę nie jest takie trudne co zrobić z nadmiarem kasy, ale jakbyś nie wiedział to zawsze możesz mi dać i pozbyć się problemu. Nie martw się, jestem kreatywny, już ja to dobrze ulokuję, tak jak wszystko co mam.

hejo
nie mam nic ;) pytam z ciekawosci jak juz mowilem wczesniej. Przeczytaj sobie pierwszy post :p
 
K

K2

Guest
hejo
nie mam nic ;) pytam z ciekawosci jak juz mowilem wczesniej. Przeczytaj sobie pierwszy post :p

hej !

przepraszam, nie czytałem wszystkeigo i się wypowiedziałem...
jeszcze raz sory, nie miałem nic złego na myśli,.... ale jak juz będziesz miał keidyś i jakbyś chciał oddać, to wiesz .... nie odmówię i przyjmuje każdą ilość ;)

pozdro !
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
spoko luz :p i tak bym mial wy***ane :D
taaa :D juz wole masazysta zostac :D
 
K

K2

Guest
hehe ale tylko cipek, bo chyba nie chciałbyś meżczyzn masować co nie ?
 
K

K2

Guest
wolałbym tak niż np masować podniecających się gejów hah szach mat to się nazywa :p
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ciezko usiedziec na etacie jak bokiem kasa wplywa zwlaszcza ze ludzie tez z pracy widza co masz i jak sie prowadzisz. Jednak pozory to podstawa ja znalazlem swoj sposob i mam wy***ane na niewolnictwo ;) Minus taki ze nie mam znajomych bo nie ma z nimi o czym gadac. Ja o kosmosie a oni o chlebie i wodzie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół