nasiona marihuany

nieregularny wzrost

Wyszukiwarka Forumowa:

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
Witajcie :)
rosna dwie panny. te same warunki ten sam gatunek. jedna wystrzelila i sie rzwija a druga to jakis mikrus jest.
jaka moze byc przyczyna? slaby gen? Northen Light RQS
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
moze slaby gen.. a jesli dopiero poczatek to ta mniejsza w korzenie leci bardizej a potem wyskoczy w gore :D
 

KrzyKrzysztof

Member
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
19
Buchów
0
Spokojnie nie martw sie , dbaj o nia normalnie i lec dalej jak lecisz mialem podobnie wystrzeli z czasem.
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Ja od RQS wcześniej co 2-3 uprawy mialem podobne. 2sztuki na 3 rosły Ok, jedna zawsze odstawała. Podejrzewam geny.
 

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
no wlasnie mnie podkusilo na rqsa... chyba wracam do sensiseeds
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Najlepiej startować większą ilość roślin w doniczkach 11x11x11cm pod podłużnymi świetlówkami Osram Fluora, lub innymi do roślin, czy ew.. MH i wtedy można przed przesadzeniem do docelowej donicy oszacować które rośliny są dorodne i mniej więcej tych samych gabarytów. Najlepsze są z reguły krępe z bliskimi odstępami pomiędzy piętrami. Kurduple można wtedy odrzucić.

Co do Sedbanku z czystym sumieniem mogę polecić Serious Seeds-KLIK LINK. To nie jest firma która idzie na masówkę, tylko prywaciarz bawi się pestkami i wybiera najlepsze dokładając wszelkich starań w zapewnieniu jakości nasion a nie ich dużej ilości na sprzedaż. Chronic jest rewelacyjny biorąc pod uwagę relację ilość/jakość.

---------- Post Zaktualizowany 16:48 ---------- Data pierwszego postu 15:09 ----------

Ja od RQS wcześniej co 2-3 uprawy mialem podobne. 2sztuki na 3 rosły Ok, jedna zawsze odstawała. Podejrzewam geny.

RQS nie robi na mnie wrażenia. Amnesie fulsezon ponoć mają spoko. Sensi też nie poza paroma wyjątkami jakimi są rewelacyjne pełnosezonowe strainy; Mr. Nice G13 X Hash Plant, Shiva Skunk, Super Skunk, White Whidow.
Serious Seeds jest moim zdaniem jednym z najlepszych sedbanków, bo mają rewelacyjne pełnosezonowe pestki reg i fem z których wychodzi duża ilość bardzo mocnego palenia, ale automatów mają ubogą ofertę tylko jednej odmiany white russian auto i to w opisie nie zachęca ilością plonu 20g per plant.
 

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
ja wlasnie shive skunk z sensi seeds mam i wiem ze superskunk sprawdzony od nich jest.
zastanawiam sie na world of seeds mazarXwhite rhino
ze wzgledu na chorobe musze mocne uklepawycza sifiwe stosowac.
zastanawiam sie nad rqs CBD Euphoric bo jest polecany przy moim schorzeniu.
niestety mocne indyje nie sativy. chodzi o fizyczny stone a nie energetyczna banie w glowie.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
To Masz Nortona czy Shive w końcu? Shiva jest o niebo lepsza od nortona, ale ta pełnosezonowa. rqs bym odpuścił. Dutch Passion ma White Whidow CBD w ofercie. Nie wiem jakie Masz schorzenie i co to jest ``uklepawycza sifiwe`` , oraz czy chcesz weed cbd, czy po prostu coś mocnego typu Afghani#1?
 

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
wiem jakie gatunki lubie i jakie dzialaja na moje schorzenie.
Uklepywacze sofowe ^^
w boxie aktualnie shiva i jeden northen bo dwa padly jeden nie wyszedl a drugi mikrus.
tylko pelnosezonowe mnie intersuja.
White widow mi sie przejadlo. wybor chyba padnie na mazar x white rhino
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Uklepywacza fizyczno sofowy, to Afghani#1 - klik link pełnosezonowe, oraz Super Skunk , lub jak Masz więcej hajsu na pestki Mr Nice G13 x Hash Plant powiniwn Cię zadowolić bardziej niż miksowany mazar..itp..

G13 x Hash Plant to zbite topy o smaku wybornego haszyszu. Nasiona są tylko regularne a do tego kosztowne i co za tym idzie pracochłonne, oraz czasochłonne, bo trzeba określić płeć roślin, ale jak ktoś ma kase i czas warto.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół