nasiona marihuany

Nieznajomy i przyjaciele grow log(flo)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
D

delete

Guest
Wszędzie się wypowiadasz, że jest bardzo możliwe wyciągnąć nawet 500g z krzaka w naszym klimacie. Może napisałbyś jakieś podstawowe rady jak osiągnąć taki wynik?

-Dobry spot ( dobrze ukryty , nasłoneczniony z dobrą ziemia )
-Najlepszej jakosci ziarenka najlepiej femi
-Mini szklarnia na pierwszy miesiac zycia siewek
-Zabezpieczenie sie przed zwierzyna środkami zapachowymi ( anti-bissan , pasta do butów , mocz itp... )
-WEG : duzo azotu mikro i makro elementów oraz stymulator wzrostu np. asahi sl
-FLO : duze ilosci dobrych nawozów i bosterów ale z rozsądkiem ;)

No i poprostu bardzo o nie dbać i nie załowac im niczego a w pazdzierniku po stokroć sie odwdzieczą <lol>
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
Pełna profeska :smokee:

ale powiedzcie mi daleko łazicie na spota?
bo dosyć czesto sie tam chodzi(ścieżka się robi)itp.
troche przypał i wgl
 
D

delete

Guest
No daleko daleko , sciezek sie nie powinno robic , jak juz to tak zeby była malo widoczna , a spoty sa w takich miejscach gdzie ludzie nie łażą i sprawdziły sie juz 2 sezon...

Edit :


Z tych 3 pierwszych durbanów wyszło mi 1211g suszu czyli srednio z jednego krzaka ponad 400g:jocolor: , a tu pare fotek kilku pięknych topków Durban Poisona z drugiej (głównej) tury :









tylko tyle bo nie miałem czasu na cykanie zdjeć...<lol>:harvest: ,
fotorelacje uważam za zakonczoną ponieważ to juz ostatnie fotki , dziękuje wszystkim tym którzy tu zaglądali , życze wam powodzenia w przyszłym sezonie...w sumie to juz trzeba mysleć i sie przygotowywac do kolejnego bo to juz za 6 miesiecy<lol> mam nadzieje ze out 2011 bedzie udany:crazy: ja tez sie zacznę nie dlugo przygotowywać...hehe:harvest:<rotfl> POZDRO!!!!!!!!!!!!

CDN ==> out 2011
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Ponad 21000 tysięcy odwiedzin w zaledwie niecałe dwa miesiące istnienia fotorelacji to chyba bardzo dużo , chyba ludziom się podobało że tak często fotorelka była odwiedzana ;) za rok ruszymy od początku zobaczymy co się będzie działo ;) Do zobaczenia za rok :) Elo
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
oooooooooooooooooooddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwaaaaalllllllllllleeeeeeeeeekkkkkk !!!!!


hahahahhahaha :pr:

nie no zarcik :lol3:
 

SQNi

Active member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
35
Buchów
0
siema mam pytanie od kiedy , przez ile i w jakich ilościach podlewałeś Ashai ?
 
D

delete

Guest
Zaczełem pryskac jak rosliny miały około miesiaca , no i tak z 4-5 razy je spryskałem przez cały weg , a dawki takie ja podaje producent puzniej troszke zwiekszyłem no i to tyle .
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
nie no takie cos to juz jest liga :D
nie ryzykujesz to nie wygrywasz..
Za***iscie :spalony:
pzdr
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
pojechaliście z koksem równo ... za rok spróbuję się zbliżyć do Waszego wyczynu ;p
 
D

delete

Guest
za rok spróbuję się zbliżyć do Waszego wyczynu ;p
Życzę wam wszystkim udanego outa 2011 za rok to i my pokażemy coś jeszcze lepszego doszliśmy do wniosku że postawimy na jakość i wygląd a nie na ilość i wielkość zapraszam wszystkich za rok będzie warto mówię wam<lol>
Palonko w tym roku wyszło nam zaje***iste najlepszej jakości topy były z Durbana , topy są ciężkie bardzo żywiczne i wypełnione na maksa coś pięknego <lol> Zima będzie długa będzie przy czym rozmyślać o następnym out
:spalony:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół