• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Niska temperatura

Remer85

New member
Buchów
0
Witam, mam pytanie odnośnie boxa, zamówiłem namiot 80x80x180 z filtrem bo moje dziewczynki już czuć dosyć dobrze ale nie o to chodzi, wcześniejszy box mam w miejscu gdzie jest stała temperatura 16 stopni i do tej pory dojrzewałem go grzejnikiem olejowym ponieważ oświetlenie mam led i moje pytanie co zrobić żeby ta temp. utrzymać nie mając miejsca na grzejnik

gucio333

Active member
Buchów
25
No ja bym polecił matę grzejna na podłogę , ale to prądu żre ze hoho, musiał byś do jakoś poskładać z czujnikami temperatury by odłączało jak osiągnie daną temperaturę. Jak nie masa miejsca to jedyne rozwiązanie chyba.. nie da się tego grzejnika na ścianie jakoś powiesić czy coś ?

Mleko1986

Well-known member
Buchów
447
Grzej pomieszczenie w którym stoi box, albo wydziel jego część i ją grzej.

Puchałke_91

Well-known member
Buchów
20
Led ma swoje plusy i minusy, gdybyś miał HPS podbił by ci temperaturę i by bo w sam raz :) więc to co jest wada HPS w twoim wypadku było by zaletą - podbicie temperatury

Pryncypałek

LUBIĘ PLACKI
Buchów
303
Odznaki
2
16 stopni wystarczy. Moim zdaniem podbijane takiej temperatury nie ma sensu. Szkoda czasu i pieniędzy.

Góra Dół