nasiona marihuany

NLxICE+ foty :)

Wyszukiwarka Forumowa:

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
Wie ktos może coś o tej odmianie :)
Pozdrawiam
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
Moje NL x Ice mają dopiero kilka-kilkanaście(?) dni od wykiełkowania. Rosną bardzo powoli ale mozliwe ze je troche przesuszyłem(nie bylo mnie jakies 4 dni a osoby majace sie nimi zajac chyba pomylily je z kaktusem :pl: ), zobaczymy jak beda sobie radzily potem.

[ Dodano: 2006-05-31, 07:37 ]
NL x ICE
Expect enormous dripping from ICED resin buds from this one. With the 'knock-out'
Northern Light Stone after 7-8 weeks of 12/12. Tasted safe and sound.

Tyle tylko napisali na www.famaleseeds.nl

Ale moje roślinki odżyły ( bo martwe chyba nie rosną :scratch: ) więc opisze je za jakis czas, niewiem za ile bo jescze niewiem jak dlugo je na vegu bede trzymal.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
my z zembfym będziemy chyba zamawiać nl x ice x-line.

redzi, jak tam roślinki?
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
no ja je mam :) ale pytam sie moze ktos jest dalej w uprawie nic 4 dzien flo
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
no zamowmy to albo white skunka badz co innego :p nie wiem sam ale NL x ICE moze być ciekawy :F
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
Całkiem ładnie się rozwijają ale dopiero za pare dni nastąpi gwałtowny wzrost (spowodowny włożeniem doniczek torfowych do docelowych dużych donic oraz zmianą oświetlenia na 400 watt HPS Philips PIA z uzupełnionym niedoborem widma niebieskiego).
Może w końcu zaczną rosnąć szybciej, bo narazie tempo wzrostu mnie nie zachwyca. Chociaż fakt faktem że do błyskawicznego wzrostu przyzwyczaił mnie Ice Queen i teraz narzekam na wszystko inne chociaż efekt końcowy(zbiór i moc)Ice Queen'a jest słaby w porównaniu naprzykład z Santa Maria F6(którą hodowałem równolegle z Ice Queenem) która zachwyca wprost efektami jakie daje spalenie jej nawet minimalnych ilości.

Z niecierpliwością czekam na przetestowanie Ice x NL. Z tego co widziałem na razie ma niezły potencjał już kiełki po delikatnym przesuszeniu(o czym pisałem wcześniej) pokryły się odrobinką żywicy. Więc przy odrobinie szczęścia pod koniec ich życia będą obciekiwać tym jakże pięknym 'klejstym proszeczkiem'.
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
powiem tak jak trzymalem je pod kompaktami 4x40W i ww takich 300 ml doniczkach to powiem ze rewelacji nie bylo rosly naprawde wolno i wtedy sie wku*** i wsdzialem do 11L i hps 400W i jak wtedy zaczely rosnac to hohoho :) jak narazie jestem zadowolony:

Ogólne zjdecie icexnl i grejfruciki (9 dzien flow) te z waskimi lisciami to greje:


Grejfrucik:


ICEXNL (wolniej rozwijaja sie pod wzgledem topu od greja zreszta to widac na photo)


No wczoraj zrobiłem filtr wiec sie tez pochwale (nie wiem jak u was ale na vegu ***alo troche) :




[ Dodano: 2006-06-15, 00:57 ]
mam problem mam boxa 185 cm i wiem ze sie nie zmieszcze co zrobic ???? nagiąc złamać czy cos ???
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
Może ma ktoś jakieś nowe fotki z NL x Ice?
Bardzo ciekaw jestem jak to bedzie wygladac w porównaniu z tymi co rosną w moim growboxsie...
 

kolodziej7

Member
Rejestracja
Sty 25, 2006
Postów
12
Buchów
0
Witam. Ja skończyłem ICE z nirvany i muszę powiedzieć że 9 z 10 było takie sobie ale 1 krzak(z którego wziołem klona) jest The Best!! Niesamowicie się rozkrzewia a topy rosną jak 1,5l butelka. Długo trzeba trzymać na flo ale się opłaca pokrycie żywicą jest gigantyczne!. Piszcie czy icexNL też tak rośnie:) Pozdr
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
Faktycznie całkiem ładnie jak na 19 dzien flow. Ja na moje 3 z 6 próbuje ScrOG zobaczymy czy to mi się powiedzie...
 
S

Sito

Guest
Ja bym zastosowal metode LST bo ograniczy to wysokosc twoich plantow!!! i pod zadnym pozorem nie lam lodygi bo ci roslina wykituje(kaput). Pozdro
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
Ktoś zebrał już plon z NL x Ice? I jeśli tak to jak produktywne są te ślicznotki?
U mnie dopiero 3 dzien flow się zaczyna więc....czekam z nie cierpliwością na info, foto itp. Interesuje mnie również dalszy etap flow NL x Ice a konkretniej fotki... THC for All
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
redzi to dawaj foty bo tez jestem ciekawy :p Masz tu moje:
Generalizujac to najmniejsza z icexnl 80cm najwieksza 1,1m greje od 1-1,8m:

31dzień FLOW






P.S
Wszyskie foty pokazuja icexnl.
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
Fajniutkie rosną, moimi pochwale sie jak tylko skołuje cyfrówke.(Niestety niewiem kiedy to mi się uda...)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół