nasiona marihuany

No i co teraz...

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiśnia

Member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
7
Buchów
0
Witam !!!

To moja pierwsza roślinka wyhodowana na parapecie w pokoju no i widzę, że już przestaje rosnąć powoli do góry liście ma trochę poskręcane zresztą widać na fotkach. Z tego, co wiem to, Skunk jeśli osoba od nasion nie kłamała i teraz mam pytanie czy z tej roślinki coś w ogóle jeszcze będzie, ponieważ dopiero teraz zacząłem robić boxa myślę, że na koniec tygodnia go skończę i tam będą stały 2 małe roślinki a z tą nie wiem właśnie, co zrobić ma trochę ponad miesiąc. Proszę o podpowiedzi jak z nią teraz postępować czy przyciąć gdzieś czy wstawiać ją do tego boxa czy ona już się na nic nie nada.
 
H

haszyszekk

Guest
Straszny drapak.. z resztą nic dziwnego dkoro stała miesiąc na parapecie...
Do boxa nie ma już sensu jej wstawiać, bo jak masz małe planty to lampa by mósiał być wyzej i one by sie niepotrzebnie wyciągały.
Z niego nie bedzie wiele palenia, bo ma słabą łodyge...
Ja na twoim miejscy zrobiłbym z niego makumbe albo zostawil do kwitnięcia na parapecie... jak to samica to byś miał nasionka (pyłek można dostać od kogoś kto ma samce). Nie byłoby ich za dużo i nie będą najlepszej jakości ale zawsze to coś...
Jakby sie okazało ze to samiec to na makumbe nigdy nie jest za poźno. pzdr
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
no chyba ze zrobi 2 boxy jeden dla tego a drugi dla tych mniejszych roślin. :) Ale co z tym idzie dużo większy wydatek :p
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
a gdyby zrobił klona (jeśli jest z czego :) ) i jego wsadzić do boxa?
Raz zrobiłem taki manewr, że gdy roślina mi zdychała i nie miałem pojęcia czemu, zrobiłem ze zdrowej części rośliny klona i ukorzeniłem (chociaż ciężko się ukorzeniała) wyrosła całkiem całkiem i nie miała tej przypadłości co poprzednik.. wiec być może jest to ratunek?
 
H

haszyszekk

Guest
Tyle ze tu nie ma z czego robić klona... chyba że uciąć cały czubek :pr:
Jeżeli kolega chce zrobić klona to nalezałoby iciąć calą górną część rośliny i poobcinać co większe liście, zostawiając tylko te przy czybku wzrostu...
Nie jestem pewien ile tak było tych czóbków (jeden czy 2), mozesz probować zrobić 2 klony, ale nie wiem czy nie byłyby za małe...
Żeby zrobić z takiej rośliny klona jest potrzebny ukorzeniacz i dobre podłoże (np. kostki z hemp.pl 15szt. 7,50), bo inaczej prawdopodobieństwo że klon sie ukorzeni będzie b. male. pzdr
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
wywal to na dwor moze sie jakos polepszy,i tak ci nie zalezy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół