nasiona marihuany

NO i koniec tego dobrego.

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jak w temacie niestety musiałem zlikwidować namiot z tym co było w środku jeszcze ku**a 2 tygodnie i bym miał co kurzyć tak to popkorn ale nic nie zroimy bezpieczeństw najważniejsze.

Teraz moje pytanie bo nie zasypuje głowy. Musze zredukowac koszty + hasał. Odrazu odpowiedz LEDY! Temperature mam pokojową myslę jeden mieszak 12W i wyciągający też mały + filterek na flo. CZy myślicie że to zda egzamin obeznie miałem HPS 250, 12W i 4W + wyciągający Moc: pierwszy bieg 28W, drugi bieg 38W. Przepustowość: pierwszy bieg 220m3/h, drugi bieg 280m2/h. Zasilanie: 230V, 50Hz. Przyłącze: 125.

Namiot 0.36 60x60x150. Będzie przebudowa do 120cm z tym że będzie 70x80 lub 90. czyli szeroki. I moje pytanie w co celowac? Myślałem odłożyć i wziać od doktora STB LED na 0,36m i będzie git, Koszt pewnie około 1000+ coś panowie doradzicie? Czy lepiej szafe robić? czy namiot? szafa bardziej praktyczna i mniej przypałowa co wiąże się z wizyta kogoś albo cos.

 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Szafa a w środku namiot, to najpewniejsze i najtrwalsze rozwiązanie. Na taką powierzchnię możesz wziąc bezgłośnego td silenta 100 który ma 21db, chyba że teraz masz mniej.

Na mieszaki możesz dać komputerowe, też będzie mega cisza.
Led ok, ale te 120cm hmmm.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
no wlaśnie do 140cm max bym mógł 150 podciągnąć bo ledy to 40-50 cm od krzaka : /
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
No to jak będzie 150cm to spoko, biorąc ze 25cm na doniczkę i 30-40cm minimalnej odległości (chociaż na monoledach jak STB będziesz mógł trzymać bliżej) , zostaje ci z 80-100cm na roślinę a to już całkiem spoko.
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Grymas powiesz coś więcej na temat tych koszty i hałasu co za przypal miałeś?
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
rachunki wy***ało i już nie na moja i mojej kobiety kieszeń :p dwa jak masz w domu w którym mieszkasz masz przemiał ludzi i awsze kogs w domu oprócz Ciebie, i ciągle Ci coś buczy w pokoju to jest dziwne rano buczy wieczór buczy w nocy buczy ciągle coś buczy coś słychać.. A tak to włoże LEDA mieszaki ze 2 komputerowe małe i mały wyciągajćy i będzie z głowy.. Największy hałas robią wyciąg . Ale przy hps250 na 0,36 musiałem mieć tam wiatr i wgl. Przy ledzie nie powinno być problemów. Jedynie z mała ale to nie jest problem + rachunki za prąd znacznie się zmniejsza..
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Przy 250w o ile zł się zwiększyły ? Bo też startować będę i właśnie obawiam się ile prądu to zezre wszystko..
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mieszkanie studenckie to nie jest dobre miejsce na growing. ;)
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Znam kalkulator dzięki. Pytam konkretnie w jego przypadku o Ile sie zwiększyły w praktyce.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
A co Ci to da? Skoro w każdym mieście jest inna stawka a z tego co widać kolega @grymasek nawet nie mieszka w PL.

Praktyka to :

(18h x kwh x czas vega) + (12h x kwh x czas flo) = rachunek za prąd

Trudne ?
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
A co Ci to da? Skoro w każdym mieście jest inna stawka a z tego co widać kolega @grymasek nawet nie mieszka w PL.

Praktyka to :

(18h x kwh x czas vega) + (12h x kwh x czas flo) = rachunek za prąd

Trudne ?

Byczku dodałbym jeszcze wentylatory + nawilżacz + wyciągający i sie uzbiera ;) no jest nauczka teraz zbieramy na ledy od doktora i nie będzie trzeba takich dmuchaw w namiocie i co wyżej kolega napisał + szafa + 2 tłumniki aktyczne ( rura coś daje ale chu*a pkartyczna )
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Jak na prąd nie mieliście $ za 250W + osprzęt i musieliście likwidowac growa 2 tygi przed końcem (TF?) to słabo widze akcję z kupnem LED lampy.
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
A co Ci to da? Skoro w każdym mieście jest inna stawka a z tego co widać kolega @grymasek nawet nie mieszka w PL.

Praktyka to :

(18h x kwh x czas vega) + (12h x kwh x czas flo) = rachunek za prąd

Trudne ?

Do tego dochodza oplaty stale. Przesylowe faktury itd.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół